poster

Vražedná rychlost

 • USA

  Kill Speed

 • Slovensko

  Vražedná rýchlosť

Akční

USA, 2010, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ARI50
  ***

  Je to slabý akční film ale viděl jsem v něm jiskru naděje a spokojeni takže v pohodě.(28.10.2018)

 • Tommassi3
  **

  "To je prototyp, zvýší mi efektivitu práce !!" - "A co je tvoje práce ??" - "Obchodní logistika.." - "To je působivý, pokud nerozvážíte pizzu !!" ;)(1.3.2014)

 • Yancl
  **

  Na první pohled se zdá tahle jednohubka 'cool' .. vypracovaná těla, drsní kluci, potuněná letadla, tvrďácké hlášky .. ale po chvíli sledování přichází pocit znuzení, jakoby člověk dostal porci vajíček, ovšem pod skořápkou je nicota. Zábavnost kolísá, akce vázne a děj postupně upadá v zapomění. Ještě, že tam hraje nějaká ta hudba, ale to nemění nic na faktu, že 'Kill Speed' je velmi jednoduchým akčním odvarem s řadou chyb a nelogických situací a jestli pobaví? Místy ano .. [45%](11.1.2011)

 • tuntavala
  **

  Reklama na Aero Vodochody.(8.2.2012)

 • MartinezZ
  *

  3.1.2011 ~ Hodně pitomoučká akčňárna s hloupoučkými herci a lehce imbecilním scénářem. ~ Nebýt tam letadýlka a pár pěkných záběrů, nestálo by to za nic. ~ 3 kluci v experimentálních letadlech převážejí přes mexické hranice drogy a peníze. Protidrogovému se to ale nelíbí a tak se je snaží zastavit, To se zase nelíbí mexickému mafiánovi, který se nelíbí otci nějaké mexické kurvičky, která se líbí. Vždyť je to fuk. Tenhle film má zápletku Večerníčku a celý scénář je tak pitomý, že nestojí za podrobnější popis. A tak jediné, co je v téhle pitomosti, natočené hodně levnou kamerou, zajímavé, jsou záběry na letadýlka. ~ A to je bohužel všechno. Snaží se to býti cool, natáčel to ale vůl. Možná by se ale někdo mohl časem ujmout námětu. ~ 0,5*(27.4.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace