Reklama

Reklama

Sedm lidí tráví večer v restauraci u silnice uprostřed pustiny. Když náhle v rádiu oznámí znepokojující zprávu o zavraždění rodiny v sousedním okrsku, zákazníci okamžitě začnou podezřívat nově příchozího muže jménem Doe (Michael Madsen). Ozbrojený Doe sedm přítomných zajme jako rukojmí, ale posléze zoufalí přeživší zjistí, že jeden ze zajatých je nebezpečnější než jejich věznitel. (Filmbox)

(více)

Recenze (29)

paascha 

všechny recenze uživatele

Ačkoli se celý děj odehrává v zájezdní hospodě, ačkoli zde hraje jen 7 lidí, ačkoli jeden z nich je mexičan, jeden negr, jeden fízl, jeden nějaký debil, jeden ještě větší debil a jeden vytlemený Jake Busey, ačkoli jsou tu jen dvě ženský, i když pěkný, celkem jsem se bavil. Jediné, co je opravdu odpad, je celkem vymazlený komentář Med_Tw. Jeho chytlaví stil mě dostal ()

Visáč 

všechny recenze uživatele

"Nejsem vrah. Jsem umělec." - "Hahaha, to jsem tě měl sejmout prvního." Veľmi milé prekvapenie! Čakať od toho typické madsenovské béčko bola chyba. Príbeh o tom jak sa všetko posere, odohrávajúci sa v jednej lokácii (restaurant), nie je nič objavného, ale v tomto prípade sa opiera o chytrý scenár a Madsena s brokárnou, ktorý si ide vo full psycho móde jedno grandiózne sólo. ()

Reklama

sochoking 

všechny recenze uživatele

Predstavte si , že ste po dlhom šoférovaní kurevsky vyhládol a teda máte brutálnu chuť na steaka . Zastavíte v motoreste , niekde v zapadákove , kde sa i muchy otáčajú a tam vám povedia , že kuchyňa je zatvorená a miesto toho sa vám snažia nanútiť nejaký posraný orechový koláč .Dôjde vám trpezlivosť a pošlete obsluhu kurva do riti . To ale v buranove , kde všetci sú ku sebe milí navzájom , vzbudíte záujem miestneho zástupcu zákona , ktorý vám začne ihnedˇ otravovať život . Čo urobíte ? Niečo sa vo vás zlomí , naseriete sa a skočíte si do zadu , do dodávky po brokovnicu , ktorá je skôr menšie delo a vrátite sa s tým , že ukážete miestnym vydlákom zač je teho loket ! Vedˇ vy ste sa chceli len najesť ... ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Pokud o Tarantina, který nevyšel. Jedna zaplivaná restaurace, magor s brokovnicí a někdo, kdo není tím, za koho se vydává. Film nepřináší žádnou akci a snaží se spíše rozkrývat načrtnuté charaktery, ale aby zaujal, musel by v tomto případě mít výrazně lepší scénář a hlavně herce. Ta béčková skvadra by neutáhla ani tupé béčko, natož ukecaný thriller. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Nečekaně kvalitní béčko založený hlavně na dialozích a solidní pointě. Nějakej masakr od toho nečekejte spíš solidní přemýšlivej film. na začátku je tak nějak nastíněno kdo je kdo, aby to pak druhá půlka postavila na hlavu. Madsen každopádně perfektní, tady se mi fakt líbil. Trejo spíš zase taková malá nic moc rolička. I přes hodně keců, to má celkem spád a furt se něco děje. Jenom škoda, že místy to překombinovávali až moc a něco pak občas nedává smysl. Nicméně rozhodně celkem obstojná záležitost.60% ()

Galerie (7)

Zajímavosti (6)

  • Na začátku filmu jsou na pultu u okna dva koláče. O něco později Jimmy (Danny Trejo) položí na další koláč, avšak v dalších záběrech je možné spatřit opět pouze dva. (slatkac)
  • Lew Temple si zahral policistu, později ztvárnil v seriálu Živí mrtví (od r. 2010) paradoxně vězně.  (Chibs)

Reklama

Reklama