Záchrana

Horor

Velká Británie, 2009, 79 min

Lawrence Gough

Simon Tindall

Maly anglicky survivor horor so slusnou atmosferou a minutazou, ktora nedovoli hlave prevziat kontrolu.(15.11.2012)

Z první části filmu jsem byl nadšen. Jako bych se koukal oknem k sousedům,kde se děje něco fakt hnusnýho. No- pak nastoupil bubák a šlo to trochu do kopru. A konec, kdy cérka trochu prudí(jak to že ji zazvonil mobil,když tam nebyl signál???!!!),pak když už je pozdě prozře a Matka hrdinka, mi shodil film málem do průměru.Těsně nad ten průměr to ale pozvedla jednoduchost a přímost vyprávění,sem tam temného a pocit,že i v tej angliji se o góre taky trochu snaží. (nemůžu si nepředstavit,že to natočit někdo u nás,tak ministerstva vnitra,obrany ,spravedlnosti a kůl tůry ,by řvali,že to Není možný!,páč naši vojáci by se takhle nikdy nechovali!!)(22.7.2010)

• slunicko2

Lehce hysterický stolní horor. 1) Francouzi mají stolní víno, určené k běžné spotřebě, víno nevýrazné chuti, které se hodí tak akorát na zapíjení jejich biftec-frites. No a Angličané přišli, jak vidím, s jakýmsi stolním hororem, vhodným k nedělnímu obědu, hororem, který moc nepoděsí, ale u kterého přijatelných 79 minut vydržíte. 2) Jediná neočekávaná zápletka byla motivace vojáků. Závěr snímku už nepřekvapil.(8.5.2011)

• ricci.s

Toto ma žiaľ vôbec nezaujalo. Ukecaný horor, ktorý sa odohrával na jednom mieste v dome, kde matka s milencom rozmýšľali, ako zachrániť jej nevďačnú dcéru. Nedočkáme sa ani skoro žiadnej akcie a brutality, maximálne nás čaká nejaká tá mŕtvola a 2 - 3 pohľady na mutanta. Vlastne jediné, čo si asi z tohto filmu zapamätám, je plno kriku a hystérie. Škoda, úvod vyzeral tak zaujímavo...(5.9.2010)