Učitelka angličtiny

The English Teacher

Komedie / Drama

USA, 2013, 93 min

Julianne Moore je natolik emotivní a emocionální osůbka, že je každý (doslova) snímek s ní výjimečným zážitkem a zároveň ji činí kouzelnou a moc krásnou. Kdo to nevidí, je buď zabedněný ťulpas nebo má holt jiný vkus. ;-)(13.1.2015)

• Pepinec

Příšerný... Jestli má každá ženská v myslivně zavřenou jinou ženskou, která jí tam kydá takovejhle hnůj, tak teda velkej zaplaťpánbůh za to, že jsem chlap. My chlapi máme totiž kouzelnej Box ničeho, kterej jsem se při sledování přibližně trojnásobně schyzofrenní Múrový rozhodně nebál použít. Učitelky angličtiny bejvaj ty ze všech nejmíň oblíbený a tahle hitparáda, kterou by na koleně sepsal i školník, jenom potvrzuje, že si za to můžou samy.(13.10.2015)

• Ernia

Julianne mám jinak ráda, ale tady mi bylo teda trapně i za ní.(28.4.2013)

• lopata555

Film sa mal hlavne venovať divadlu a nie žiarlivej 40 ročnej učiteľke, ale aspoň malé svetielko nádeje tu je a to Lily Collins ..(16.2.2014)

Díky sympatickému castu je to rozhodně lepší než čekáte a hlavně roztomile naivní.(12.1.2015)

• - Film měl nesoutěžní premiéru na Filmovém festivalu Tribeca 26. dubna 2013. (Terva)

• - Ve scéně, kdy Linda Sinclair (Julianne Moore) přijde žádat Jasona (Michael Angarano) o nový konec hry, si Jason vyhrne rukávy a opře se o pult. V dalším záběru z Lindy zpět na něj má rukávy znovu normálně, a to aniž by se jakkoliv pohnul. (dandislav1991)