Dokumentární seriál nabízí pozoruhodná setkání s nejvýznamnějšími tvůrčími osobnostmi Hollywoodu.  Oliver Stone, Francis Ford Coppola, George Lucas, Brian De Palma, Ron Howard, Michael Mann a další patří těm, co změnili svět. Jsou to nejlepší režiséři ze všech a jejich vize a umělecké myšlenky ovlivnily a stále ovlivňují miliony diváků po celém světě. A především jsou to tvůrci, kteří nám mají co říct a stojí za nimi práce, na niž mohou být hrdí. (oficiální text distributora)

troufalka

Já se tedy dívám spíš ze zájmu než z povinnosti ... Atraktivity jednotlivých dílů se samozřejmě liší podle vybraného tvůrce, ale úroveň se celkem vyrovnaná. ()

Arsenal83

Veľmi dobré. Človek sa dozvie o podrobnostiach z pohľadu daných režisérov a koľkokrát sú to pikošky a detaily, ktoré nenájde v časopise či na nete. ()

Tommassi3

Pro milovníky filmu naprostá povinnost !! Přiznám se, že tenhle dokumentární cyklus bych mohl sledovat pořád, zvlášť když se ty rozhovory točí skutečně s těmi největšími režiséry, s lidmi, kteří skutečně mají co říct.. Nesmírně zajímavé nformace, které osvětlí spoustu věcí, zároveň vytváří naprosto nové souvislosti.. A samozřejmě často nechybí ani (veselé) historky z natáčení.. ()

tommy187

Toto je program, na ktorý som tak dlho čakal. Jednoducho sa na to dá pozerať každý deň a dá sa nad tým zasmiať, ale hlavne priučiť. No a samozrejme - keďže som filmový fanúšik tak je to ideálne. Obdivujem tvorcov, obdivujem režisérov. Pre mňa jasných *****. ()

curil

Sleduji letos po letech už potřetí a pokaždé si najdu mnoho nových faktů a skutečností ze života a natáčení mistrů. Souhlasím, že každý fanda filmů (a nejen amerických) by měl seriál vidět. ()

RoyBatty444

Spovedať tzv. veľkých režisérov Hollywoodu. Krátke, výstižné a informativnost sa drží v medziach. Spovedanie sa venuje aj vlastným názorom a nie len spomienke na najlepšie filmy. ()