Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

• Biopler

Nuda, nuda, nuda, ... nedostatočne využitý potenciál príbehu.(29.1.2010)

• tron

„Nič nežiadame zadarmo.“ – „Preto vás mám rád.“ Ďalší film, ktorým učitelia svojich žiakov na hodinách slovenčiny týrajú. Vôbec ma to nebavilo. Pripadalo mi to, ako keď sa slávni herci (Kronerovci, Karol Čálik, Zita Furková) snažia v školskej jedálni robiť inscenáciu, oblečú si nejaké kostýmy a hor sa do toho. Detskí diváci zívajú od nudy, už ich ani nerozčuľujú otravne nesympatické postavy (skoro všetci sú zvrhlé, zbohatlícke svine) a len odratúvajú čas do zazvonenia školského zvonca. Ale stále lepšie, ako hodina matematiky, že.(2.2.2010)

• Martin741

Strucny komentar k tomuto filmu by sa dal napisat takto : Nuda, nuda, nuda, nesympaticke herecke vykony, priserna nuda, dalsia nuda a ...... koniec. Ja som si vydychol a hovorim : Chvalabohu. 5 %(23.3.2013)

Kupovanie hlasov vo voľbách je dnes už vraj zakázané. Jonáš Záborský všetky tie intrigy okolo volieb a zemianskeho života napísal trefne a vtipne, no dnes už nám to tak nepripadá. V tejto televíznej divadelnej hre vynikli najviac, hoci vo vedľajších postavách, Jozef Króner a Július Pántik, oni dvaja boli vždy mimoriadni herci. –––– A čože máš v tom košíku? – Tovar, čo sa ani tomu, čo ho vyhotovil, veľmi neľúbi.(28.1.2018)

Touto filmovou adaptáciou sme si už na Slovensku, dúfam, konečne odbili sfilmovanie všetkých tuzemských literárnych klasík. Zároveň sme minuli všetok polystyrén dovezený z rumunských tovární na výrobu plastov, takže sa môžeme smelo pustiť do výstavby "normálnych" filmových kulís. A teraz zase pekne do pôvodnej práce, páni scenáristi!(1.4.2007)

koncert vynikajúcich slovenských slovenských hercov(3.1.2010)