Smutný jezdec (TV film)

• Itálie

L'uomo che cavalcava nel buio

Itálie, 2009, 2x100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Terence Hill by na svoju 70 -ku uz mal odpocivat a uzivat dochodok. Rezia mu nikdy nesla a trapi sa uz od filmu Pruserari z roku 1994 - tusim to aj reziroval. 44 %(29.9.2015)

• LiVentura

Už to je všechno dost smutné..(22.3.2015)

Jeden z mnoha filmů o koních, závodech a stájích, tak trochu na stejné kopyto. Sem tam chyba ve scénáři, sem tam Terence Hill neví, co má hrát, občas zajímavý bonmot, občas namísto něj i přes snahu spíše trapnost. Ale jsou tam pěkní koně, slušní herci a v žádném okamžiku nehrozí, že by se to mohlo zvrtnout v tragédii, které by člověk litoval.(23.8.2014)

• sator

Podle vzoru italských telenovel, takže jsem to vzdal....(14.8.2014)

Každého, kdo se někdy díval na svět z koňského hřbetu, musí tento film potěšit. Pozvolna plynoucí příběh z prostředí koňských stájí a parkurových soutěží s příjemnou hudbou a sympatickým obsazením, mne zaujal. Jedinou a to dosti podstatnou vadou na kráse byl Terence Hill v hlavní roli, která mu evidentně nesedla. Tento živelný, komediální herec předváděl po celou dobu trvání filmu kamenně nehybnou tvář, jako by byl po obrně, prostě to nebyl on. Pokud mu tento strnulý výraz předepisoval scénář, v tom případě to zahrál dosti nepřesvědčivě. Ale jinak pro milovníky koní dobré.(8.2.2015)

Film jsem viděla v červnu 2013 v TV, kdy byl rozdělen na 2 díly, ale naštěstí to běželo v sobotu a druhý hned v neděli.(12.7.2013)

Smutný pohled na to, jak nám Terence Hill zestárl. Ale jinak docela dobrý film, zajímavý děj a trochu mě to připomínalo naší Dobrou vodu, protože ta byla také o koních. Terence pořád ukazuje, že umí hrát a zážitek umocňuje výborný dabing Pavla Trávníčka.(15.8.2014)

I když jsem se těšil na herceTerence Hilla, paradoxně to byl právě on kdo mi v tom filmu vadil. Je dle mého již za hereckým zenitem. V určitých mimikách ve mně budí dojem, že musel projít nějakou mrtvičkou nebo co. Jinak nic proti němu, to vůbec ne. Na komediiích s ním, jsem vyrostl.(7.2.2015)