• Tommassi3

"Přece se nenecháš objímat od svého otce !! Co kdyby tě někdo viděl ??" ;)(3.1.2015)

• waltosin

Mě přišlo že se herci (neherci) sešli jen tak si pokecat dát si kafe a zase zmizet. Všichni my přišli jak duchem nepřítomni, protože tak mizerný herecký výkony jsem snad ještě neviděl a to nemluvím o příběhu, kterej je úplně nezajímavej, ne že by to nebyl dobrej nápad, ale chtělo to prostě úplně jiný herce a i celej štáb! Bohužel nemůžu dát víc, to bych byl nespravedlivej k jinej filmům, které si tu hvězdičku aspoň zaslouží! Odpad jak vyšitej!!! :D(19.5.2012)

• greetchen

Prohodit si role dětí a dospělých sice není nijak převratný nápad a už to tu párkrát bylo, ale dal by se z toho udělat průměrně dobrý film. Předpokládá to ovšem, že herci svoje role zvládnou, což se tady naprosto nepovedlo. Ani jedinému z dětských herců jeho roli ani za mák nevěřím, dokonce i dospělí se v rolích infantilních potomků moc nevyřádili. Čeká vás jen 88 minut nudy a výkonů tak chabých, že máte chuť to vypnout. Udělejte to.(18.5.2010)

• honajz

Prohodit role dětí a dospělých není nová myšlenka a u nás jsme ji mohli vidět třeba v nových dílech Arabely. Jenže co měli Macourek s Vorlíčkem promyšlené, to tady tvůrci nechali na náhodě. Věřím, že se u natáčení všichni bezvadně bavili, ale na výsledku to není moc znát. Je tady milion nelogičností, naprosto mizerný a ubíjející střih, strašné herecké výkony a žádný vtip.(9.5.2010)

• Olík

Umístnění v "TOP 300" (v době psaní mého komentáře)nejhorších filmů vůbec..........lidi, neblázněte!!! Nebudu se přít o to, že Macourek s Vorlíčkem měli záměnu osobností lépe promyšlenou nebo, že někteří herci přišli akorát omrknout catering.......ale tohle je dopolední poudačka pro děti, takže trochu nadhledu bych prosil.(13.1.2015)

• - Film se natáčel v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)