Horké léto (TV film)

Luis Colina

Scénografie:

Bonita Huffman
  • pufina

Ztráta času. Hlavní herci bez charisma a nudný příběh byl asi jako bonus.(15.1.2012)

• arcticsky

Tupost a nuda. Snad jen mé chlapské trubcovství mi zabránilo dát odpad....ve filmu se totiž pohybují pohledné dámy.(15.1.2012)

• LudeCZek

Latinskoamerický Sex ve městě-3 kamarádky,čekání na pana dokonalého,nevěra,těhotenství,vztahy,adopce, etnické zvyšování sebevědomí. Radši si pusťte nějaký díl ze sexu ve městě,uděláte líp. lepší 2*(6.7.2011)

• Martin741

naprosta strata casu, divak by mal ist radsej na prechadzku do lesa na hriby /ak rastu/ alebo zabehat. 0 %(13.6.2015)

• nash.

Spíš než komedie (humorného tu opravdu není vůbec nic) je to jen malé romantické drama, které je takovým o chloupek lepším kubánským klonem Sexu ve městě, přičemž jedinou viditelnou změnou je zasazení do kubánské komunity a jedinými přednostmi redukce slepic ze čtyř na tři a obsazení hlavní role. Na Vanessu Marcil se kouká přece jen lépe než na S. J. Parkerovou.(7.12.2011)