Nové lietadlo, ktoré je vybavené počítačom, ktorý ho dokáže riadiť sám je pripravené na prvý let. No syn majiteľa sa rozhodol nahrať ďalší softwér a ani sa neobťažoval zistiť, či sa v ňom nenachádzajú žiadne vírusy, ktoré by mohli program zničiť. Lietadlo odštartuje, pozvaní investori a ostaní cestujúci na palube oslavujú úspešný let. No v tom lietadlo vybočí z kurzu a je nekontrolovateľné. Keď armáda zistí ohrozenie, chce lietadlo zostreliť. Muž, ktorý počítač zostrojil má ale svoju ženu na palube a prosí armádu, aby ho dostala na palubu. Je si istý, že sa mu podarí dostať lietadlo pod kontrolu. Čo nevie, je že piloti na palube nie sú schopní lietadlo riadiť. (oficiální text distributora)

Stružák

Hodnocení tomu neodpovídá, ale já jsem spokojenej, protože jsem dostal přesně to, co jsem čekal. :-) Jednou je v záběru Boeing 747, podruhé Airbus A320, pilot se zoufale snaží nahodit motory "kvedláním" pákami ovládání plynové přípusti motorů, tah motorů se naopak zvýší potlačením kniplu, letadlo je to sice čtyřmotorové, ale kokpit je z letadla dvoumotorového, čert to vem... Podobnej ptákovin je tu fakt mraky, mohl bych pokračovat donekonečna. Musím říct, že jsem se touhle parodií v podstatě bavil. Bojím se ale, že režisér to myslel krutopřísně vážně, proto nemůže přijít víc, jak jedna hvězda (za snahu, v podstatě to byl i docela nervák). ()

Big Bear

No Let mrti to byl. Ale pro mě :-) !!! Jasně věděl jsem, že to bude ultra ---čka a také byla. Potěšil ale ten Blackbird. Při pohledu na Van Diena s šíleným páčem jsem smutně zamáčkl slzu při vzpomínce jak s Denise Richards tehdá jako Hvězdná pěchota kosili na planetě brouky.... Koho pomalu ale jistě začínám proklínat je spisovatel A. Hailey. Nebýt jeho Letu do nebezpečí, neměli bychom tu všechny ty katastrofické filmy, kdy s letadlem přistane někdo, kdo neví jak vypadá knipl. Jeden virus tomu ale dám. * ()

viperDavid odpad!

Když v něcem hraje někdo jako Casper Van Dien, je jasné, že to bude hovadina první kategorie, takže mě to nijak zvlášť nepřekvapilo. Kdo mě ale překvapil je Nicole Eggert, do které jsem se zamiloval už když jsem jí prvně viděl nahou v Blow away. Mladá byla tak krásná a tohle je důkaz co se s vámi milé dámy stane, když o sebe přestanete dbát. No nazdar ()

maverick10

Maximalni komedie. Veskere mozky cele zachranne operace, letadlo bez pilotu a oni prepravi na letadlo programatora a nikoho uz nezajima kdo s letadlem pristane. Copak ho tam prepravili v dvoumistne Cesne? To nemohli do baglu pribalit i vojenskeho pilota? Nikoho asi neprekvapi scenar deravy jako silonky zizkovsky slapky 4.kategorie, tohle a spousta amaterismu proste k ceckovejm televiznim filmum patri a ja to miluju. ()

peetriss odpad!

Okolnostmi jsem byl zase jednou donucen sledovat "lahůdku" z béčkových (tentokráte televizních) vod. Psát, že se jednalo o neskutečně hloupý film by nebylo nijak překvapivým sdělením. Tento film však nefungoval ani jako "divácky škodolibá komedie", protože se Let smrti snaží tvářit suverénně chytře, vážně, přestože se jedná o scénáristickou katastrofu plnou děr a špatných hereckých výkonů. Zajímavé sledovat, kam to jedna z největších koček Pobřežní hlídky, Nicole Eggert, dopracovala. ()

• Mnoho letových scén bylo použito z jiných filmů, některé byly pro potřeby filmu spojeny do jedné. Záběry stíhaček F-16, ve filmu vydávané za F-15, jsou z filmu Železný orel (1986). Záběry s SR-71 byly již dříve použity ve filmu Neviditelný útočník (1998) (Foxhound#1)
  • Letové záběry Boeingu 747 jsou z propagačních videí firmy Boeing a jedná o první prototyp tohoto slavného letounu. (Foxhound#1)