Let smrti (TV film)

Let smrti

Thriller

USA, 2010, 84 min

• Big Bear

No Let mrti to byl. Ale pro mě :-) !!! Jasně věděl jsem, že to bude ultra ---čka a také byla. Potěšil ale ten Blackbird. Při pohledu na Van Diena s šíleným páčem jsem smutně zamáčkl slzu při vzpomínce jak s Denise Richards tehdá jako Hvězdná pěchota kosili na planetě brouky.... Koho pomalu ale jistě začínám proklínat je spisovatel A. Hailey. Nebýt jeho Letu do nebezpečí, neměli bychom tu všechny ty katastrofické filmy, kdy s letadlem přistane někdo, kdo neví jak vypadá knipl. Jeden virus tomu ale dám. *(10.1.2016)

• Lukkyn

No je to ultramegapitchovina!!!!!!!!!!!!!!Říkám si hmm dávaj to na coolu od 20:00 třeba to za něco bude stát. Ještě , že je Cool zadarmo, protože za tohle zaplatit to by bylo na špagát!!!Tyhle rádoby katastrofický filmy co se tváří spíš jako komedie nebo možná dokonce parodie, nemají vůbec žádný smysl. Nechápu , že na tohle někdo vydá prachy. TV film jak vyšitej. Ale není to třeba jako žraločí tornádo (u toho se člověk upřímně zasmál a docela solidně pobavil), tohle je, byla prostě nuda a debilita zároveň. Hold jedním uchem dovnitř , druhým ihned ven!!!!!(12.1.2016)

• sakko

uz len to že kokpit a kabína je viditelne z B777 a pri lete je jasne vidieť ze lietadlo je B747 už značí kvalitu filmu..keby to nebol film vyslovene o lietadle tak by sa to ešte dalo jako tak pochopiť ved chyby robí každí..a myslísm si že toto si môže všimnúť aj malé dieťa ked uvidí počet motorov a plynovú páku...a o tom že pri taxovaní na runway a nakladaní batožiny je na záberoch B767 aj z vonka sa neoplatí ani komentovať...a co sa týka deja min. polovica klasické klišé(16.6.2013)

• peetriss

Okolnostmi jsem byl zase jednou donucen sledovat "lahůdku" z béčkových (tentokráte televizních) vod. Psát, že se jednalo o neskutečně hloupý film by nebylo nijak překvapivým sdělením. Tento film však nefungoval ani jako "divácky škodolibá komedie", protože se Let smrti snaží tvářit suverénně chytře, vážně, přestože se jedná o scénáristickou katastrofu plnou děr a špatných hereckých výkonů. Zajímavé sledovat, kam to jedna z největších koček Pobřežní hlídky, Nicole Eggert, dopracovala.(29.7.2014)

• maverick10

Maximalni komedie. Veskere mozky cele zachranne operace, letadlo bez pilotu a oni prepravi na letadlo programatora a nikoho uz nezajima kdo s letadlem pristane. Copak ho tam prepravili v dvoumistne Cesne? To nemohli do baglu pribalit i vojenskeho pilota? Nikoho asi neprekvapi scenar deravy jako silonky zizkovsky slapky 4.kategorie, tohle a spousta amaterismu proste k ceckovejm televiznim filmum patri a ja to miluju.(31.8.2012)

• - Letové záběry Boeingu 747 jsou z propagačních videí firmy Boeing a jedná o první prototyp tohoto slavného letounu. (Foxhound#1)

• - Mnoho letových scén bylo použito z jiných filmů, některé byly pro potřeby filmu spojeny do jedné. Záběry stíhaček F-16, ve filmu vydávané za F-15, jsou z filmu Železný orel (1986). Záběry s SR-71 byly již dříve použity ve filmu Neviditelný útočník (1998) (Foxhound#1)