• NinadeL
  ***

  Extrémně váhám nad přáním reprízy, protože formát talk-show v roce 1991, to je prostě konec. Ale ti hosté za to stojí, ačkoli nablblé otázky Pavlíny Filipovské - to je hrůznější přístup než její dcerky v pozdějším Áčku. Zita Kabátová nicméně po revoluci došla určitého zadostiučinění právě díky pořadům tohoto typu a celá ta její generace, pokud se dožila, je nejzajímavější k rozhovorům právě na začátku 90. let. Naštěstí zcela jiný přístup byl zvolen k Jarmile Novotné, kterou zpovídal Milan Friedl v Lobkovickém paláci a její zdejší vystoupení patří mezi to nejcennější, co natočila během svého návratu do ČSR na přelomu 80. a 90. let.(25.4.2010)

 • mrLotus
  *****

  Rudolf Hrušinský(21.10.2010)

 • sator
  ***

  Růžek...(25.9.2018)

 • Marthos
  ***

  Jeden z prvních polistopadových retro cyklů, který aktuálně reagoval na diváckou poptávku po žijících legendách české kultury. Je tu zachyceno několik unikátních setkání s bývalými hvězdami prvorepublikového filmu, která dnes nabývají na takřka unikátní hodnotě (např. operní pěvkyně Jarmila Novotná nebo milovnická hvězda Antonín Novotný). Jediným průšvihem celého projektu byl neadekvátní výběr moderátorky Pavlíny Filipovské. Co ta tu pohledávala?(3.10.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace