2 hvězdičky za film, 5 hvězdiček za zabití Justina biebra.(26.6.2016)

Tak sprosté až je to dobré. Presne ako prvý Zoolander. Biblický kontext, fashion kontext a absurdný kontext v jednom celku. Billy Zane? Ahoj Derek priniesol som ti netflix a toto!! Vtipy majú ďaleko do sofistikovanosti, ale už dlho som nevidel frat packovskú vec ktorá by pripomínala staré dobré časy. Cameo úlohy potešia. Každá jedna z nich - hlavne Kiefer Sutherland. Ťažko povedať či odporučiť. Je to zložené z množstva popkultúrnych odkazov a z faktu že Derek je úplný idiot. Jeho reklama kde je kentaurokrava je dokonalá. Pre mňa chuťovka. Pre niekoho iného to môže znamenať hotovú katastrofu nevkusu.(5.5.2016)

• SeBig

Hodně špatnej pokus o vtip.. fakt jenom minimum vtipných situací, který ovšem byli hned zapomenutý. Spíš sem celý film kroutil hlavou, jak někdo může takovou sračku vymyslet. Opakovaný vtip neni vtipem.. tentokrát to ani Ferrel nezachránil a to jsem mu věril. Katastrofa. Jedna hvězda za tak cca dvě vtipný scény.(23.5.2016)

• LIVINGDEAD

Proboha, co to bylo?(19.6.2016)

• Kaluž

Jedna z nejočekávanějších pitomin roku… a taková pitomina. Oproti originálu to ztrácí glanc spontánního humoru, který mi dokázal rozechvět bránici i po letech. Derek je pořád ten starý dobrý retard a je radost sledovat jeho reakce na prakticky cokoliv (mentální souboj ve věznici je top), ale ten zbytek smrdí zatuchlou rybinou. A to akční finále plné našpulených rtíků bylo už vážně za hranou únosnosti. Komedie, která postrádá svižné tempo a je postavena na víceméně trapném situačním gagu si nezaslouží ani lajk, natož titulku módního magazínu. Škoda, mohl to být důstojný návrat. Druhý Zoolander ovšem nejspíš nepotěší ani ty nejzarytější fandy Modré oceli.(26.2.2016)

• Ben Stiller

• - Derek Zoolander sa stal reklamnou tvárou pre nový model Fiat 500X crossover, na rok 2016. (figliar)

• - Ako súčasť reklamnej kampane sa Ben Stiller a Owen Wilson objavili na prestížnej módnej prehliadke Paris Fashion Week. (figliar)

• - Ako súčasť reklamnej kampane strávili Ben Stiller a Owen Wilson nedeľňajšie doobedie vo výklade módneho obchodu Valentino v Ríme, ako živé figuríny. (figliar)