Deon mal všetko - peniaze, úspech u žien, zdravie a sľubnú karieru v americkom futbale. Pár týždňov pred draftom, v ktorom mal byť hlavným lákadlom pre najlepšie tímy, sa celý jeho život a sny obrátili naruby kvôli neúprosnej diagnóze - rakovina.
Film je nakrútený podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala dobrému priateľovi 50 Centa. (tahir)

Trailer

Joppo88

Filmu nechcem nejako ublížiť, ale predsa si myslím, že filmov s touto tématikou a podobným scénarom je natočených už príliš... Priemerne spracovaný jeden ľudský osud, i keď smutný, ale byť M. V. Peeblesom vniesol by som nejaký prvok novosti, niečo nečakané - toto mi prišlo ako novodobý remake iného filmu o rakovine... ()

LuciusWlk

Příběh nadějného fotbalisty, který padne na dno aby se po nějakém tom čase pomalu a bolestivě zvedl a dostal od osudu/boha/života další pecku. Příběh jako takový je smutný, jak jinak. Chválím i fakt, že zde nejsou šílené romantické kotrmelce a ohromující happy end. Ale jinak jsem tomuto snímku nevěřil ani jeho existenci. Je to opravdu divně poslepované, mnohdy pitomé, prostě celkově hrozné. Už i 50 Cent v roli "studenta" který vypadá, že šel k zápisu tak ve 12 letech, je asi trochu nedomyšlené. Nicméně, celý film je jako pocta kamarádovi a to by se mělo ocenit. Už za tu snahu respekt! ()

TommyDiamond

Příběh mladého sebevědomého muže jehož talent ho může vynést do NFL. Vše ovšem změní zákeřná nemoc, která Deona srazí až na samé dno. Poslední dobou jsem měl to štěstí vidět víc podobných filmů, filmů o lidském neštěstí. I když takového snímky se snaží ve vám vzbudit lítost. Buď se to povede a nebo ne. Tento film byl asi v porovnání s těmi ostatními nejlepší. Trochu lítosti ve mě vzbudil, ale víc než na tři hvězdy to není. Celkově 60% ()

cukorek

Zbežne som si pozrel tvorbu Maria Van Peeblesa a väčšina jeho filmov zapadá do žánru dráma, ale jeho úspešnosť sa pohybuje stále okolo priemeru a bohužiaľ ani teraz zo seba viac nevyžmýkal. Film nie je zlý a navyše aj herecké obsadenie na čele s Curtisom "50 Cent" Jacksonom naznačilo svoje kvality a dobrý individuálny prístup, ale k lepšiemu hodnoteniu mi tam chýbala lepšia práca režiséra, ktorý by tomu dodal "viac života" a vyššie vystupňovanie napätia v dramatických momentoch. Za slzy z chlapských očí, dávam zaslúžených 50%. ()

dobytek

Tak tohle byla jedna velká křeč od první do poslední minuty. Úvodní část (před nemocí) se snaží vypdat jakoby strašně "cool", ale výsledek vypadá spíš jako nějaká parodie, ve který jsou všechny ty negerský způsoby chování, jejich mluva a nejrůznější zvyky vyhnaný úplně do extrémů. Když konečně přijde na řadu rakovina, tak to vypadá, že možná ten film úplně špatnej nebude, ale za chvíli se opět dostaví křeč a vydrží až do úplnýho konce. Mimochodem film se tak trochu snaží i propagovat ekologii, takže se tam pořád kecá o solárních elektrárnách, o recyklaci a tak podobně. Ale nejvíc jsem se zasmál, když tam 50 cent kecá se svym kámošem o autě s hybridnim pohonem a oba jako maj hroznou radost, že je to ekologický. Doufám, že brzy uvidim 50 centa v nějakym videoklipu, jak přijede do ghetta v Toyotě Prius, vystoupí a začne třídit odpadky. ()

• Scénář napsal 50 Cent kvůli kamarádovi, který zemřel na rakovinu. (T-pack)
  • Tekutá dieta, díky které 50 Cent shodil téměř 25 kilogramů, trvala devět týdnů. Pro 50 Centa to přitom nebyla žádná novinka – tekutou stravou se musel živit i poté, co ho v roce 2000 postřelili. (T-pack)
  • Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Michigan. (MikaelSVK)