Nezvratná diagnóza

All Things Fall Apart

Drama / Sportovní

USA, 2011, 106 min

• dobytek

Tak tohle byla jedna velká křeč od první do poslední minuty. Úvodní část (před nemocí) se snaží vypdat jakoby strašně "cool", ale výsledek vypadá spíš jako nějaká parodie, ve který jsou všechny ty negerský způsoby chování, jejich mluva a nejrůznější zvyky vyhnaný úplně do extrémů. Když konečně přijde na řadu rakovina, tak to vypadá, že možná ten film úplně špatnej nebude, ale za chvíli se opět dostaví křeč a vydrží až do úplnýho konce. Mimochodem film se tak trochu snaží i propagovat ekologii, takže se tam pořád kecá o solárních elektrárnách, o recyklaci a tak podobně. Ale nejvíc jsem se zasmál, když tam 50 cent kecá se svym kámošem o autě s hybridnim pohonem a oba jako maj hroznou radost, že je to ekologický. Doufám, že brzy uvidim 50 centa v nějakym videoklipu, jak přijede do ghetta v Toyotě Prius, vystoupí a začne třídit odpadky.(31.1.2013)

Zatial najlepsi 50 Cent-ov film. To, ze si pre (nielen tento) film dal odstranit tetovania a schudol 25 kil svedci o jeho odhodlani nakrutit ho. Uz to nie je klasicke klise - drogy, zbrane a fuck fuck. Pribeh o tom, ako si clovek uvedomi co mal a ako sa mal dobre, kym bol zdravy. Skoda ze si to kazdy povie a zapamata len par minut po takom zazitku ako tento film je a potom je to opat o uponahlanom zivotnom style a peniazoch.(13.10.2011)

Příběh mladého sebevědomého muže jehož talent ho může vynést do NFL. Vše ovšem změní zákeřná nemoc, která Deona srazí až na samé dno. Poslední dobou jsem měl to štěstí vidět víc podobných filmů, filmů o lidském neštěstí. I když takového snímky se snaží ve vám vzbudit lítost. Buď se to povede a nebo ne. Tento film byl asi v porovnání s těmi ostatními nejlepší. Trochu lítosti ve mě vzbudil, ale víc než na tři hvězdy to není. Celkově 60%(9.5.2012)

Čisté drama. Sportovní - ne. Komedie - rozhodně ne. Nicméně pro ty co čekají sportovní pecku ve stylu Any given sunday, Friday night light, apod. tak to rozhodně nečekejte je to čísté drama kde je všehovšudy jedna fotbalová scéna. Ale když shodnotím film jako takový a vynechám to, že jsem od něj čekal úplně něco jiného tak dávám 3*. 55%(28.4.2012)

Haters gonna hate aneb kdo bude chtít, najde si důvod, proč se mu film nebude líbit. Já jsem ale mile překvapenej. 50 Cent dokazuje, že neni žádnej bezmozek, jak si spoustu lidí díky jeho hudební tvorbě určitě myslí. Už jenom to, že si nechal kvůli hlavní roli odstranit všechny kérky a zhubnul 25 kg o něčem vypovídá. Žádnej hereckej koncert se nekoná, ale nedá se říct, že by hrál 50 Cent špatně. Na jeho poměry rozhodně slušnej a místy uvěritelnej výkon. Přiměřeně emotivní příběh byl slušně napsanej a já vážně věřim, že se něco takovýho stalo. V kategorii "černošskejch" filmů (téměř všichni herci černoši) je tohle hotovej poklad. S lepší režií mohly být čtyři hvězdy, nakonec jen tři silnější.(27.9.2012)

• - 50 Cent si nechal pro roli v tomto filmu odstranit všechna tetování. (T-pack)

• - Tekutá dieta, díky které 50 Cent shodil téměř 25 kilogramů, trvala devět týdnů. Pro 50 Centa to přitom nebyla žádná novinka – tekutou stravou se musel živit i poté, co ho v roce 2000 postřelili. (T-pack)

• - Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Michigan. (MikaelSVK)