Nezvratná diagnóza

• USA All Things Fall Apart

Deon mal všetko - peniaze, úspech u žien, zdravie a sľubnú karieru v americkom futbale. Pár týždňov pred draftom, v ktorom mal byť hlavným lákadlom pre najlepšie tímy, sa celý jeho život a sny obrátili naruby kvôli neúprosnej diagnóze - rakovina.
Film je nakrútený podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala dobrému priateľovi 50 Centa. (tahir)

LuciusWlk

Příběh nadějného fotbalisty, který padne na dno aby se po nějakém tom čase pomalu a bolestivě zvedl a dostal od osudu/boha/života další pecku. Příběh jako takový je smutný, jak jinak. Chválím i fakt, že zde nejsou šílené romantické kotrmelce a ohromující happy end. Ale jinak jsem tomuto snímku nevěřil ani jeho existenci. Je to opravdu divně poslepované, mnohdy pitomé, prostě celkově hrozné. Už i 50 Cent v roli "studenta" který vypadá, že šel k zápisu tak ve 12 letech, je asi trochu nedomyšlené. Nicméně, celý film je jako pocta kamarádovi a to by se mělo ocenit. Už za tu snahu respekt! ()

tahir

Zatial najlepsi 50 Cent-ov film. To, ze si pre (nielen tento) film dal odstranit tetovania a schudol 25 kil svedci o jeho odhodlani nakrutit ho. Uz to nie je klasicke klise - drogy, zbrane a fuck fuck. Pribeh o tom, ako si clovek uvedomi co mal a ako sa mal dobre, kym bol zdravy. Skoda ze si to kazdy povie a zapamata len par minut po takom zazitku ako tento film je a potom je to opat o uponahlanom zivotnom style a peniazoch. ()

dobytek

Tak tohle byla jedna velká křeč od první do poslední minuty. Úvodní část (před nemocí) se snaží vypdat jakoby strašně "cool", ale výsledek vypadá spíš jako nějaká parodie, ve který jsou všechny ty negerský způsoby chování, jejich mluva a nejrůznější zvyky vyhnaný úplně do extrémů. Když konečně přijde na řadu rakovina, tak to vypadá, že možná ten film úplně špatnej nebude, ale za chvíli se opět dostaví křeč a vydrží až do úplnýho konce. Mimochodem film se tak trochu snaží i propagovat ekologii, takže se tam pořád kecá o solárních elektrárnách, o recyklaci a tak podobně. Ale nejvíc jsem se zasmál, když tam 50 cent kecá se svym kámošem o autě s hybridnim pohonem a oba jako maj hroznou radost, že je to ekologický. Doufám, že brzy uvidim 50 centa v nějakym videoklipu, jak přijede do ghetta v Toyotě Prius, vystoupí a začne třídit odpadky. ()

Georgeton

Vynikajúci film plný emócií, ktorý mal dobrý ráz, jednotlivé časti do seba zapadali, 50 cent to zahral slušne aj keď žiadna extra trieda to nebola, ale stačilo to. Po režisérskej stránke to vyzeralo tak jak by športová dráma vyzerať mala. Celý príbeh som prežíval s Deonom, snažil som sa zobrať si od neho to, čo bolo v danej chvíli to najlepšie a najvzácnejšie. Film, ktorý poukazuje na to, ako sa v jeden moment zrúti všetko o čo ste sa snažili celý život a už len to z toho robí vzácnosť. ()

Joppo88

Filmu nechcem nejako ublížiť, ale predsa si myslím, že filmov s touto tématikou a podobným scénarom je natočených už príliš... Priemerne spracovaný jeden ľudský osud, i keď smutný, ale byť M. V. Peeblesom vniesol by som nejaký prvok novosti, niečo nečakané - toto mi prišlo ako novodobý remake iného filmu o rakovine... ()

• Tekutá dieta, díky které 50 Cent shodil téměř 25 kilogramů, trvala devět týdnů. Pro 50 Centa to přitom nebyla žádná novinka – tekutou stravou se musel živit i poté, co ho v roce 2000 postřelili. (T-pack)
  • Scénář napsal 50 Cent kvůli kamarádovi, který zemřel na rakovinu. (T-pack)
  • 50 Cent si nechal pro roli v tomto filmu odstranit všechna tetování. (T-pack)