Slnko v sieti 2010 (TV pořad)

Soutěžní

Slovensko, 2010, 120 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

Účel takejto ceremónie mi ušiel? Je to plané, vyčačkané a prázdne ako Oscary. /40%/(28.4.2010)

• MM_Ramone

Na čo sa to tu hráme? Na Slovensku je to s filmovou tvorbou absolutne beznádejné. Netočí sa tu nič, čo by stálo za pozornosť. Neviem, kde je chyba. Ale je to proste fakt. Slovenská kinematografia je v kóme. Kretívne výkony v oblasti filmovej a televíznej tvorby sú takmer nulové. Čo tu chcú oceňovať? Načo takéto zbytočné ceremónie? "Slnko v sieti 2010" bola veľkolepá, nablískaná fraška. *(3.5.2010)

Po tretíkrát sa odovzdávali ceny Slovenskej filmovej a televíznej akadémie najlepším produktom slovenskej tvorby za posledné dva roky. Samotný akt sa niesol v slávnostnom duchu za účasti moderátora Jana Krausa a skutočných filmových legiend. A hoci sa objavilo zopár detských chorôb, časom sa všetko dá určite do poriadku. Potešila ma Cena za celoživotné dielo majstrovi Ladislavovi Chudíkovi.(28.4.2010)

• Loooki

Kvôli tomuto, nešli Odsúdené? Bolo to násilne, nevtipné, hlúpe. Keď pani Vášaryová mala reč o pánovi Chudíkovi, som bol v zmätený, či náhodou už nezomrel. Slávnostná ceremónia, ktorú som naozaj nepochopil.(2.6.2010)

Pozri: http://najfilmy.wordpress.com/2010/05/02/slnko-v-sieti-201/(12.7.2010)