Zlatokopka (TV film)

Everything She Ever Wanted

Zlatokopka

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Životopisný

USA, 2009, 2x85 min

* patologická klamárka * psychopatická vražedkyňa * dômyselná manipulátorka *(18.6.2012)

V televizní rovině celkem povedený thriller, který sice nepřínáší nic moc převratného dějem, přeci jenom téma už je dost objeté, ale hodně dotahuje hlavní zápornou hrdinkou. V režii hesla "Když něco chci, dostanu to, stůj co stůj" odklízí jednu překážku za druhou, aby dosáhla svého. Mínus filmů není pojetí námětu, ale na můj vkus zbytečně natáhlý děj, 240 minut je moc.(2.11.2011)

Tohleto béčko mi učarovalo již v mých pubertálních letech, protože taková svině z jeskyně, jakou je Gina Gershon, člověk jen tak nevidí ! Tak dokonale, jak ztvárnila schizofrenní zlatokopku, na to asi člověk musí být někde v hloubi duše opravdu svině, jelikož tohle zahrát není prostě možný. Ještě ten dabing Zawadské k tomu....pro mě jedno z nejvíce zapamatovatelných TV filmů vůbec...................moje hodnocení = 6,5 z 10.(27.3.2017)

• BoncheR

nudné...ale zaujalo..:)(20.5.2011)

Veľmi oddychové spracovanie príbehu, ženy, ktorá netúžila "šliapať z kaluže do blata" a robila to všemožnými dokonca smrtiacimi spôsobmi(11.8.2010)