Happy Town

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2010, 5 h 53 min (Minutáž: 43–47 min)

Epizody(8)

V poklidném městečku Haplinu přezdívaném Happy town, kde se již pět let nestal žádný zločin, je objevena mrtvola muže v rybářské chatce na zamrzlém rybníce. V souvislosti s tím se začínají dít záhadné věci a na povrch pomalu vyplouvají podivná tajemství jednotlivých „ctihodných občanů“. Teprve se zmizením šerifovy ženy se do městečka vrací opravdový strach z tajemného Magicmana. (Solozo)

Recenze uživatele TomikZlesa k tomuto seriálu (1)

Happy Town (2010)

Miluju Twin Peaks a nesnáším když se k němu nějaký seriál přirovnává, ale u Happy Town mi to vadí asi nejmín, protože to je z části pravda. Tajemno, záhady, lesy v okolí, záhadný pták (ne sova), město šílených lidí kde má každý svoje tajemství atd.. ...dalo by se pokračovat, snad jen tu chybí ta Lynchova šílenost. Každopádně oprosti TP je to tak 4:10 ale stále je HP výborný seriál, který opět dokazuje jak jsou američani vypatlaní kreténi s nulovým vkusem na seriály, již klasicky seriál zrušen. Je sice pěkné že se dovíme kdo je Magic Man, ale závěr místo objasnění naopak přínáší tuny nových otázek na který už asi nikdo neodpoví, tudíž mě závěr trošku zklamal, a přitom stačily tak 2 díly navíc. Na hodnocení to vliv nemá ale HP je během těch osmi dílů jaksi nedomrdlé a někomu by se mohlo zdát že je to celé o ničem, ono totiž je, s klidem si dokážu představit 2 serié po 12 dílech. ()