V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

„Nemůžu spát se svou ženou ani s ostatníma? Co to jako má bejt?“ – „Manželství“ --- Klasická americká crazy komedie se všemi obvyklými klady i zápory. Každopádně po neskutečně trapnym rozjezdu, kdy jsem si nahlas zařval do ucha "WTF???", už přišlo i pár doopravdy vtipných momentů, který spolu s hezkýma ženskýma daly dohromady aspoň ty tři hvězdičky. Vypni, hoď se do pohody, sleduj.(22.2.2012)

• Anchi

Na začátku špatně sestříhané záběry zapudrovaného obličeje. / "U have no job" "U have no hair." / "Story time is over, go fix your hair" *slap over the girl's butt and she falls on the staircase. / "Hey hey, what's your name?" he is tapping a little baby, one of the twins "Why can't they talk yet, are they retarded or something?" / scéna s miminama v kuchyni při krmení ve 3 ráno - mixér, sekáček, zásuvka... /(4.12.2011)

• StarsFan

Zdánlivě mnohem nebojácnější než Freaky Friday, nicméně jedině v případě, že za vrchol odvahy považujete několik gagů s dětskými hovínky a natáčením porna. V zásadních otázkách totiž The Change-Up zůstává stále při zemi a ničeho, co by dokázalo narušit morální bezúhonnost hlavní dvojice, se ani náznakem nedočkáte.(18.9.2011)

Tohle mi poměrně hodně sedlo, takový styl akorát ušitý pro mě. Líbilo se mi to, sice začátek, mě až tak moc nenadchl, ale od fontány, už jsem se jen bavil a užíval si to. Každopádně ani to s kouzelnou fontanou jsem neviděl poprvé, stejně jako většinu ostatních věcí ve filmu, vše už bylo tak nějak jinde použito. Přesto duo Reynolds a Bateman si mě získali a taky tedy Olivia Wilde, kterou od vystoupení v Tronovi můžu čím dál více, hodně úžásná herečka, minimálně vzhledem :D Je to takové svižné, nevypadá to příliš účelně, vtípky nejsou moc násilné, celé to působilo na mě velmi pohodově 9/10(7.3.2012)

Konečne sem se pořádně zasmal tohle byla pecka Ryan je prostě frajer at je to jakykoli film prostě pokud do toho skoči jeto velký uspěch co se tyče malých děti no zachvaty nejvíc :-D ještě tet se smeju tenhle přibeh o dvou kamaradech byl užasny.Prostě co dodat k tomu víc užasni herci skvěla hudba prostě užasna rodina podívana u ktere se fakt nedá nudit :-D(25.8.2011)