Reklama

Reklama

VOD (1)

Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (425)

Tirion 

všechny recenze uživatele

Po dlouhé době jsem se párkrát u komedie i zasmál, ale zase ne tolik, abych tenhle snímek hodnotil nějak vysoko. No a když vezmu v potaz docela pěkný holky a pár odhalenejch dívčích těl (teda až na tu divnou strukturu polymerů ženské podoby v "lornu"), tak to prostě byla na současnou dobu docela dobrá mainstreamová komedie s pár přehnanejma a trapnejma momentama. ()

nunka 

všechny recenze uživatele

Komédia s nadštandardnou stopážou, ktorá sa predstaví v úvodnej odpornej fekálnej scénke. A ďalej pokračuje podľa známeho scenára - výmena rolí, klasické zámeny, následné poučenie a zmena životných hodnôt o 180 stupňov...Štandardné komediálne peripetie neprinášajú nič nové, sem tam sa dá na niečom aj zasmiať, hlavne v situáciách, v ktorých sú prvoplánové vtípky ponúkané z nadhľadu. Absolútny priemer. ()

Reklama

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Tesne. Za fekálny humor strhávam body vždy a tu dieťa Batemanovi nakadilo do tváre, ešte než vôbec vyskočili úvodné titulky. Ibaže, schuti som sa zasmial a veľa. Skúšal som negovať fekality vtipnými vtipmi a bol to vážne nepomer, kreácie oboch hercov, deti, hlášky.. fakt sranda. Navyše Leslie Mann a jej hysterické scénky porážali ešte aj chlapov. Tých prepálených vtipov bolo dosť, normálnych viac. Až záver rozhodol. Od absolútne zbytočného obsadenia Alana Arkina a nerozvinutia jeho charakteru, "vypĺňania priestoru" s Oliviou Wilde, k titulkovej svatobnej scénke, ktorá popiera jednotlivosti s výchovou detí a pochybné antimoralistické vyznenie, a la byť flákačom je cool. Nakoniec musela prísť americká moralitka. A bolo to nechutné ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $52miliónovTržby USA $37,081,475Tržby Celosvetovo $75,755,822Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,367,286 //počet predaných kusov 159,210Tržby za predaj DVD v USA $16,624,942 //počet predaných kusov 1,047,417║ len tuctový výplach kde sa na humore dosť pritvrdilo ale nie moc účelne /40%/ ()

Fr odpad!

všechny recenze uživatele

,,CHCI TVŮJ ŽIVOT! CHCI SEX S CIZÍMI ŽENAMI, KOUŘIT CELEJ DEN TRÁVU, POŘÁDNĚ SE VYKADIT, ANIŽ BYCH BYL NEUSTÁLE VE STRESU...“.... /// A tak se dva magoři, závidící si svoje životy ,,pro-přeměněj“. Ve výsledku nejde o víc, než že když si Dave honí péro, honí vlastně péro Mitche. Jeden má totiž IQ lehce nad 50 a druhej je právník. Kdo z nich je větší kretén? 300 let jsem takovou stupiditu neviděl! ,,STRČ PALEC DO PRDELE TÉ MILÉ DÁMY!“ 118 minut! To je dávka – ne pro koně, ale pro uchyláky! (A vůbec to není legrace!) HLEDÁTE FILM NARVANEJ PŘESNĚ TÍM TYPEM HUMORU (???), KTEREJ NESNÁŠÍM? Tak to jste tady správně! A rozhodně to není tím, že jsem ženatej!! Než další takovouhle kokotinu, tak to radši budu každej den nadávat na dementy v domácích hororovejch experimentech. Nebo se nechám vopíchat do voka... (kecám...). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím si, že když mimina nemluvěj, tak jsou retardovaný. 2.) Mám napsanej ,,Rakovinovej seznam“. 3.) Vzrušuje mě seroucí ženská. 4.) Vždycky jsem si přál kámošovi oholit ptáka a vychcat se v obchoďáku do fontány. 5.) (Přesto) Thx za titule ,,urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH * HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (31)

Zajímavosti (6)

  • Většina nahoty ve filmu není skutečná. Olivia Wilde i Leslie Mann byly v pikantních scénách "svlečeny" pouze pomocí digitální animace. (oje)
  • Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)

Reklama

Reklama