poster

V cizí kůži

 • USA

  The Change-Up

 • Slovensko

  Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ****

  Takové středoproudové americké remake té české jakože komedie Já nejsem já s Nárožným a Kaiserem. Film občas působí, že jde tvrdě na věc, ale pak vždycky trochu ubere plyn, aby to bylo plus mínus autobus. Pro muže středního věku dobrá komedie a slušný úlet do fantazie o sexy manželce a myšlenek typu jejich starosti bych fuck chtěl mít. Pro ženy pohodová romanťárna s dobrýma hláškama na sobotní večer. Pro malá miminka, která se na to podívají snad omylem těžký mindfuck. Jedná se tedy o ne úplně nejhorší film, kde to výchovný happyend trochu kazí, ostatně, k tomu to prostě celou dobu dost v daných mantinelech spěje. Přesto si tam lze najít solidní pasáže, které na tu bránici prostě zaútočí, jak se tak říká. Reynolds mě po Green Lantern podruhé letos překvapil.(5.11.2011)

 • teutates
  ***

  Každý nespokojený muž v domácnosti si po tomhle dílu uvědomí jaké má doma zlatíčko a jak by si to mněl šulin patřičně vážit, protože není všechno jak se zdá. Bez ponaučení by to nešlo, US. komedy se snaží už dlouhou dobu projevovat výchovním nasravacím stylem s daným pejorativně úchylním převedením. Nemohu a vyloženě nechci říct, že bych se nebavil, noóo překvapil mně vulgární podtón, překvapil, protože já kluk z náboženské rodiny, který každou neděli poctivě chodí na nedělní omší, ach jo... po tomhle snímku? 3x otčenáš a 3x zdravas = 5/10(23.11.2011)

 • T2
  **

  Rozpočet $52miliónovTržby USA $37,081,475Tržby Celosvetovo $75,755,822Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,367,286 //počet predaných kusov 159,210Tržby za predaj DVD v USA $16,624,942 //počet predaných kusov 1,047,417║ len tuctový výplach kde sa na humore dosť pritvrdilo ale nie moc účelne /40%/(3.11.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Kdo by občas nezatoužil vyměnit svou bídnou existenci za život někoho, komu zdánlivě nic nechybí? Znám tedy osobně pár iluminátů, kteří o směně patrně nepřemýšlí, ale standardní závistivec by hravě dokázal ve svém okolí najít oběť, kterou by ouveksloval o pár životních výhod. V tomto snímků se tedy nejedná o cílenou výměnu penisů i s příslušenstvím, ale to na zábavě nic neubírá, na rozdíl od pár pokusů o vtip, které se pohybují v, pro tento snímek nijak zvlášť vhodné, oblasti výkalového humoru.(28.6.2012)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Pubertální a sprosté, ale taky skvěle zahrané a vtipné. Jako guilty pleasure super. 75%(6.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace