Reklama

Reklama

Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (425)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $52miliónovTržby USA $37,081,475Tržby Celosvetovo $75,755,822Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,367,286 //počet predaných kusov 159,210Tržby za predaj DVD v USA $16,624,942 //počet predaných kusov 1,047,417║ len tuctový výplach kde sa na humore dosť pritvrdilo ale nie moc účelne /40%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem ten humor moc nepobíral. Sem tam se někdo posral, pak se zase pro změnu někdo poblil. Vtipný to ani moc nebylo, spíš akorát tak na poblití, když bych u toho jedl, což jsem vlastně jedl. Pak ale proběhla ona výměna těl a celé se to jemně proměnilo. Sex s těhotnou v 9 měsíci nebo děti hrající si s noži a elektrikou. Tenhle film je hrozně neortodoxní, ale pokud se adaptujete a přežijete první půl hodinu, vcelku příjemně to shlédnutí skončí. Nevěřil jsem, že to dokoukám, ale nakonec některé scény za to fakt stály. ()

Reklama

Fr odpad!

všechny recenze uživatele

,,CHCI TVŮJ ŽIVOT! CHCI SEX S CIZÍMI ŽENAMI, KOUŘIT CELEJ DEN TRÁVU, POŘÁDNĚ SE VYKADIT, ANIŽ BYCH BYL NEUSTÁLE VE STRESU...“.... /// A tak se dva magoři, závidící si svoje životy ,,pro-přeměněj“. Ve výsledku nejde o víc, než že když si Dave honí péro, honí vlastně péro Mitche. Jeden má totiž IQ lehce nad 50 a druhej je právník. Kdo z nich je větší kretén? 300 let jsem takovou stupiditu neviděl! ,,STRČ PALEC DO PRDELE TÉ MILÉ DÁMY!“ 118 minut! To je dávka – ne pro koně, ale pro uchyláky! (A vůbec to není legrace!) HLEDÁTE FILM NARVANEJ PŘESNĚ TÍM TYPEM HUMORU (???), KTEREJ NESNÁŠÍM? Tak to jste tady správně! A rozhodně to není tím, že jsem ženatej!! Než další takovouhle kokotinu, tak to radši budu každej den nadávat na dementy v domácích hororovejch experimentech. Nebo se nechám vopíchat do voka... (kecám...). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím si, že když mimina nemluvěj, tak jsou retardovaný. 2.) Mám napsanej ,,Rakovinovej seznam“. 3.) Vzrušuje mě seroucí ženská. 4.) Vždycky jsem si přál kámošovi oholit ptáka a vychcat se v obchoďáku do fontány. 5.) (Přesto) Thx za titule ,,urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH * HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Nemohol som si pre dnešný večer vybrať lepšiu komédiu ako práve CHange-UP, ako musím povedať že s takto dobrým pocitom a náladou som už dlho nešiel spať. Že je to klišé o tom nikto nepochybuje, ale aj tak sa nemôžem zbaviť pocitu že sa jedná o jedno z najlepších prevedení tohto komediálneho štýlu. A Olivia Wilde? no comment. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Kdo by občas nezatoužil vyměnit svou bídnou existenci za život někoho, komu zdánlivě nic nechybí? Znám tedy osobně pár iluminátů, kteří o směně patrně nepřemýšlí, ale standardní závistivec by hravě dokázal ve svém okolí najít oběť, kterou by ouveksloval o pár životních výhod. V tomto snímků se tedy nejedná o cílenou výměnu penisů i s příslušenstvím, ale to na zábavě nic neubírá, na rozdíl od pár pokusů o vtip, které se pohybují v, pro tento snímek nijak zvlášť vhodné, oblasti výkalového humoru. ()

Galerie (31)

Zajímavosti (6)

  • Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)
  • Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)

Reklama

Reklama