V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie / Fantasy

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Nemohol som si pre dnešný večer vybrať lepšiu komédiu ako práve CHange-UP, ako musím povedať že s takto dobrým pocitom a náladou som už dlho nešiel spať. Že je to klišé o tom nikto nepochybuje, ale aj tak sa nemôžem zbaviť pocitu že sa jedná o jedno z najlepších prevedení tohto komediálneho štýlu. A Olivia Wilde? no comment.(6.12.2011)

Nevím čím, ale nějak mě tento film upoutal. Nedokážu to vysvětlit, protože děj je nic moc. Na druhou stranu tam bylo mnoho vtipných scének. Možná za to může tohle podivné období, co prožívám. A proto není moje hodnocení objektivní + obsazení mých oblíbených herců a úžasné Olivie Wilde + ♥ = jedna hvězdička navíc.(21.1.2012)

Tesne. Za fekálny humor strhávam body vždy a tu dieťa Batemanovi nakadilo do tváre, ešte než vôbec vyskočili úvodné titulky. Ibaže, schuti som sa zasmial a veľa. Skúšal som negovať fekality vtipnými vtipmi a bol to vážne nepomer, kreácie oboch hercov, deti, hlášky.. fakt sranda. Navyše Leslie Mann a jej hysterické scénky porážali ešte aj chlapov. Tých prepálených vtipov bolo dosť, normálnych viac. Až záver rozhodol. Od absolútne zbytočného obsadenia Alana Arkina a nerozvinutia jeho charakteru, "vypĺňania priestoru" s Oliviou Wilde, k titulkovej svatobnej scénke, ktorá popiera jednotlivosti s výchovou detí a pochybné antimoralistické vyznenie, a la byť flákačom je cool. Nakoniec musela prísť americká moralitka. A bolo to nechutné(25.6.2015)

Musim říct, že jsem se královsky bavil, hlavní plus jsou prostě největší hvězdy filmu, kteří opravdu mezi sebou mají úžasnou chemii a jejich počínání jsem jim věřil a žral. Vtip střídá vtip a není ani tak trapnej, ale sedí tam jak prdel na hrnec. Nápad celkem originální, za mě super a hlavně, kdy se vám podaří vidět Olivii Wilde v tangách?(1.10.2017)

Kdyby nebylo děsného začátku, rádobyvtipně tlačícího na pilu, kdy mrňata pacifikují všemi možnými i nemožnými způsoby svého probraného taťku ve tři ráno, šla bych určitě s hodnocením výš. Dva přátelé od mládí, jeden ambiciózní právník v krásné vile s rodinou, druhý takový lehkožil, co mu vůbec nic není svaté a oba se jeden večer dostanou do krize, kdy v parku, při močení do kašny, si přejí být ten druhý.-Staniž se-řekl si Nevyšší -pravděpodobně:-) po probuzení doma -bum, skutečně. A roztáčí se život někoho v jiné kůži. Vcelku dobře jsem se bavila a jinak-Ryan Reynolds je vážně cukrouš, no....:-)(21.3.2014)

• - Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)

• - Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)

• - Většina nahoty ve filmu není skutečná. Olivia Wilde i Leslie Mann byly v pikantních scénách "svlečeny" pouze pomocí digitální animace. (oje)