Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

anderson

Výmena tiel patrí takisto k obľúbenému námetu mnohých filmárov a tentokrát sa jej opäť chopil Hollywood. Našťastie oporou tohto spracovania je silné herecké obsadenie, ktorému divák prepáči aj obvyklé exkrementové ingrediencie a vulgárnejšie repliky. A čo je najdôležitejšie, nebol som znechutený ani z obligátneho morálneho poučenia na záver. Takže za komické 4 pomočené fontány. (18.11.2020) ()

jarkolar

Příjemná komedie na volné odpoledne. Nic přelomového, ale rozhodně ne propadák. Humor je dost přímočarej, stejně jako děj, což někomu nemusí sednout. Možná trochu přehnaná hustota sprostých slov na tento žánr - není mezi nimi snad ani 2 minutová pauza. Po dobrém začátku to sklouzne (jak asi každý čekal) k vyzdvihnutí rodinného života a vše se v dobré obrátí. Konec se mi moc nelíbil stejně jako způsob přeměny ... ale holt to nesmí člověk brát vážne. Největší dojem na mě udělal Jason Bateman. ()

honajz

Pamatujete, jak si Jamie Lee Curtis prohodila identitu se svou filmovou dcerou v Mezi námi děvčaty? Tak zhruba tohle, ale v mužském provedení, vás čeká i zde. Na obalu DVD se dočtete: od režiséra filmu Nesvatbovi a scenáristů Pařby ve Vegas. Tak to, kluci, asi upadli na hlavu. Protože hned od začátku na nás hrnou fekální humor (ha ha, miminko ho posralo!, ha ha, jeho kámoš mluví jak štětka z E55!) a situaci přitaženou za vlasy až přespříliš. Protože jeden je otec od rodiny a na střídačku s manželkou se stará o malá roztomilá dvojčátka, která sice mají hezký kukuč, ale jinak dělají psí kusy (třeba si opakovaně rozbíjejí hlavu o postýlku, používají cizí slova, při přebalování tatínka pokakají...). No a kamarád je zase zkrachovalý herec věčně na fetu, který je rád za reklamu nebo lehké porno. A - ha ha ha, to je vám vtipné! - tihle dva si prohodí identity! No a z toho mají plynout ty veselé zápletky. Jenže ono je poznat, že slavní páni tvůrci tuhle komedii vymysleli během deseti minut po nějaké soukromé pařbě, a podle toho to také vypadá. Čemu se člověk směje pod vlivem chlastu, opice, drog, to ve střízlivém stavu většinou tak veselé nevypadá. Ony i některé ty situace jsou vycucané z prstu, např. děti, které už mluví ve větách, většinou už není potřeba přebalovat. A podobně je tomu se skoro každou scénou - buď je nesmyslně přehnaná, nebo nedůvěryhodná. Zatímco u Pařby ve Vegas ona nadsázka mohla fungovat i díky slušně vystavěnému scénáři a konečným vysvětlením, zde chybí jak dobrá gradace scénáře (jakmile dojde na "zápletku", začne to být spíše nuda než legrace), a vlastně i ten konec to zde celé zazdí. Takže na jedno pokoukání, až budete na flámu či po flámu, jinak raději běžte přebalit nějaké miminko, užijete si víc zábavy. ()

Anchi

Na začátku špatně sestříhané záběry zapudrovaného obličeje. / "U have no job" "U have no hair." / "Story time is over, go fix your hair" *slap over the girl's butt and she falls on the staircase. / "Hey hey, what's your name?" he is tapping a little baby, one of the twins "Why can't they talk yet, are they retarded or something?" / scéna s miminama v kuchyni při krmení ve 3 ráno - mixér, sekáček, zásuvka... / ()

Hunt

Nejde o originální námět, avsak ruku na srdce- mám dojem, že většina námětů je jiz větší části již natočena. O co to tedy jde je hlavně zpracování a zde se to podařilo. Hodnocení 65% (25.1.2020) v pripade této komedie považuji za velmi nízké, neboť narozdíl od desítek podobných snímku má styl, nenudí, je zde nemálo povedených vtipů a výborné obsazení /tedy hlavně Bateman/. Fekální humor mě v této komedii (narozdíl od mnoho jiných)neurážel a naopak mi přišel v pohodě. Po delší době jsem se u nenáročné komedie bavil a přes mírné připomínky ji považuji za velmi povedenou. ()

• Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)
  • Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)