poster

Swinging with the Finkels

 • USA

  Swinging with the Finkels

 • Austrálie

  Swinging with the Finkels

Komedie / Romantický

Velká Británie / USA, 2010, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 1jojo5
  ***

  Takový film neurazí, ani nenadchne.. Mě se celkem líbil, zvláště herecké obsazení. Jednoduše, Martin Freeman neumí hrát jinak než dobře, takže kvalita filmu není až tak nízká. Čekala jsem, že se víc pobavím, ale i tak jsem spokojená.. 3*(7.1.2013)

 • odvedle
  ***

  Klasická love story, keď sa do vzťahu vkradne nuda, a obaja v dvojici si potrebujú uvedomiť, že aj napriek tomu sa majú stále radi a aj keď s nudou, ale nevedia si predstaviť život bez seba. Stará známa téma. Niečo na štýl tohtoročného Týždňa bez záväzkov, avšak menej bláznivé – menej hollywoodske – čo paradoxne možno niektorí ocenia viac. Miestami vtipný film, ale len miestami, ináč priemer (samozrejme film robí výnimočným šialene pekná Mandy Moore).(3.6.2011)

 • Saleas
  ****

  Milá komedie, která pobaví, i když nepřináší nic nového. Vynikající herecké obsazení, slušný scénař, dobré vtipy, ale na mne až příliš přeslazený konec. Mandy Moore a Martin Freeman podávají dobré výkony. Pro mne nejlepší hláška : "Do you want my cucumber?"(25.6.2011)

 • Nikki.Nikx
  ***

  Nebylo to špatné, ale ani nejlepší. Příběh na podobné téma jsme mohli vidět už asi tisíckrát, ale to v něm nehrál úžasný Martin Freeman a krásná Mandy Moore. Pokud ovšem nejste fanoušci ani jednoho z nich, nebo nemáte v lásce nic neříkající romantické komedie, tak asi nemá smysl tady ztrácet čas. Na druhou stranu vás film neurazí a příležitostně narazíte i na nějaký ten vtip. "A cucumber? I'm never gonna be able to look at the salad in the same way."(16.4.2015)