Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Big Bear
  ****

  ,,Kamínek byl a zas už není, není a zase znovu je'' - úvodní píseň Zdeňka Junáka jsem schopen zanotovat i dnes a na malé děti stále funguje to jednoduché kouzlo s oblázkem v dlani. Nasredin je hezká - studiová pohádka. Tehdy jsem všechny tyhle pohádky ze vzdálenějších lokací Japonsko, Indie, Čína atd.. zbožňoval, protože byly o tolik jiné, než ty naše s princeznami a černokněžníky. * * * *(6.5.2013)

 • Oisean
  ****

  Takové to pohádky mám nejradši.Na motivy orientu patří mezi moje nejlepší.Herec Zdeněk Junák ztvárnuje hlavní roli-moudrého asijského taškáře Nasredina.V této pohádce je několik příběhů co překypují moudrem.(30.12.2012)

 • offlineman
  *****

  Jedna z nezapomenutelných pohádek ze studia ČST Brno, se Zdeňkem Junákem v hlavní roli! Škoda, že se již nic takového netočí!(23.8.2012)

 • Danulinda
  *****

  Ačkoliv pohádky zpracované Moraváky, respektive Brňáky nemám moc v oblibě, protože jsou buď scénáristicky nebo herecky slabší, přece jen existuje několik těch, které se jim povedly a tato patří mezi ně. Při celkovém hodnocení je to na čtyři hvězdy, avšak vzhledem k tomu, že jde "jen" o kulisovku a možnosti byly tedy o to skromnější, hodnotím z tohoto hlediska na plný počet. Jak vidno, pohádky z cizích krajů jdou Brňákům na výbornou :-) .(21.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace