poster

Ostuda (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 1998, 23 min

Scénář:

Jiří Drejnar
 • argenson
  ***

  "Promiňte, pane poslanče, tady nějací opilci vedou nějakého opilce, ale tentokrát to není můj muž."(29.2.2016)

 • hermiona
  ***

  Nesnáším opilecké historky. Ale reakce některých sousedů a hlavně komentáře "doručovatelů" byly dost vtipné a inteligentní na tak vysokou hladinu alkoholu v krvi.(10.4.2013)

 • otík
  ***

  Povídka o ožralém otci právě narozeného děťátka, který zůstal totálně na moc trčet v hospodě a tři spolu ožralové aspoň v trochu soudném stavu se ho snaží dostat do bytu. Při tom samozřejmě vzbudí celý činžák a následně si to mladý kluk ráno pořádně vyžere. Ve své podstatě moc nezajímavá povídka, ve které ovšem sem tam zazní skutečná slovní perla. Hudební režie: Josef Spitzer(6.7.2016)

 • LadyPupu
  ***

  Opilci mě vskutku iritují. Hodně. Kdybych nebyla dáma, tak řeknu, že mě serou, ale tady je to docela dobrý... "To mi nějak uniklo - To je lihová amnézie, poslední fáze před deliriem." Novodobý bakalářský příběh, kde je jasně předvedeno, že když je člověk vožralej tak chůze = časovaný pád :-D(29.2.2016)

 • Ironfood
  ****

  "Nějací opilci tu vedou nějakého opilce, ale můj manžel to tentokrát opravdu není". Povedený opilecký bakalářský příběh s dostatkem dobrých hlášek. Lehounce to připomíná legendární noční cvičení z Kulového blesku.(24.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace