poster

Big Money Rustlas

 • USA

  Big Money Ru$tla$

Komedie / Western

USA, 2010, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • MoRTy
  ****

  Je dobrý zase vidět všechny známý tváře pohromadě. Je to víceméně dost podobný jako Big Money Hustlas, ale za zhlídnutí to určitě stojí !(20.8.2010)

 • RUSSELL
  ****

  Po deseti letech se ICP vrátili před kamery a natočili volné pokračování svého kultovního snímku Big Money Hustlas. Tentokrát se děj odehrává na divokém západě, tedy na posledním možném místě, kam by vás napadlo zasadit příběh s ICP v hlavních rolích. Spousta die-hard fans tvrdí, že Big Money Rustlas se nepovedlo tak jako Hustlas, ale s tím nesouhlasím – já mám naopak tento kousek radši. Přijde mi vyzrálejší, vtipnější, ucelenější a v neposlední řadě také kvalitnější. Hustlas byl prakticky jen takový experiment a legrácka pro juggalos a také to tak vypadalo. Tohle je samozřejmě opět dělané pro skalní fanoušky, ale už to má co nabídnout také nezainteresovaným divákům.(20.5.2018)

 • IMPAIRED
  **

  Tak po Hustlas velký zklamání, 2 hvězdy dou za několik dobrých vtipů jinak je to absolutně o ničem. V porovnání s hustlerama kde se člověk prakticky nepřestane smát je tohle vymletá slátanina plná facek a hluchých míst, která staví více méně jenom na hrdinech předchozího dílu.(8.3.2012)