poster

Johnny English se vrací

 • Velká Británie

  Johnny English Reborn

 • Francie

  Johnny English, le retour

 • Slovensko

  Johnny English sa vracia

Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie / Francie, 2011, 97 min

Externí recenze k filmu (16)

 • BestFilm.cz (Štěpán Stahl) ****

  "A nějaké slovo na závěr bych nejspíše formuloval takto: Pokud se chcete fajnově pobavit, chcete celkem fajnový a nezávadný nápad a máte rádi Mr. Beana, zajděte rozhodně na Johnyho Englishe do kina, určitě se budete dobře bavit. Proto hodnotím veselými a dementně roztomilými 80%." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ***

  "Některé gagy vyšumí úplně, protože je odhadnete na dlouho dopředu. „Beanovské“ překlepy a scény typu English si sedne na kočku, nebo Englishovi se během akce rozpadne zbraň, jsou starší než samotná britská tajná služba. I ten nejlacinější vtip naštěstí dokáže Atkinson bravurně prodat, aniž by se…" (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Bališ) ***

  "Film je klasická oddychovka s množstvom skečov, trochu zle rozpracovanou dynamikou. Originalita Johnnyho Englisha bude časom spočívať (s veľkou pravdepodobnosťou) vo výbere hereckého obsadenia okolo Rowana Atkinsona. Už teraz si nemyslím, že Johnny nebude mať pokračovanie." (více)

 • Filmaniak.cz (Iveta Hajlichová) ***

  "Johnny English se vrací je snímek nenáročný, ale ne zbytečný. Není to laciná parodie, která bezduše kopíruje scény ze známých filmů. Má svůj arzenál humoru, který se nebojí použít, a hlavně má Rowana Atkinsona, který v roli Johnnyho Englishe baví mnohem více než v roli idiota Mr. Beana. Patříte-li…" (více)

 • Filmpress.sk (Miloš Ščepka)

  "Johnny English sa vracia nie je film pre fanúšikov Jamesa Bonda, agentských snímok, ani pre tých, ktorí majú radi paródie. Je výlučnou záležitosťou Rowana Atkinsona a obdivovateľov jeho humoru. A tak sú reakcie znechutených kritikov opäť v priamom kontraste s reakciami vcelku spokojných divákov." (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ****

  "Johnny English se vrací je skoro na chlup stejný jako předchozí film. Vtipný, svěží, trapný jen málokdy a plný proslulých manýr kultovního britského komika. Jestli je to dostatečným lákadlem, nechám už jen a jen na vás." (více)

 • Gorilla.cz (Jiří Čarvaš) ****

  "Johnny English je celkem překvapivě příjemná podívaná, která trpí neduhy i klady prvního dílu. Jednička se časem uchytila a stala se celkem vyhledávanou oddychovkou a stejně se snaží působit i její pokračování a daří se mu to. U některých scén se budete popadat za břicho a naštěstí se vám už…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ***

  "Druhý Johnny English není zbytečný film, přestože si z něj zapamatujete maximálně dvě scény (a kdo ví jestli). Je to vkusná a neškodná snůška stupidního atkinsovského humoru, které Oliver Parker postavil slušné základy." (více)

 • Kult.cz (Pavel Růžička) ****

  "Ani obratná režie a „bondovsky“ laděná hudba nedokážou zastřít početné oslí můstky posouvající dějem podle hesla „všichni a všechno za vtipem“. Netřeba se příliš znepokojovat, žádný všemi akceptovatelný návod pro natočení dokonalé akční parodie zatím stejně nikdo nevymyslel, Johnny English se znovu…" (více)

 • Kultura21.cz (Klára Scholzová)

  "Děj filmu nepřináší žádné obměny, ale nedostatek originality hravě vykompenzuje dávka humoru, která je pro tento typ filmu typická. Rowan Atkinson se blýská svou nekonečnou škálou grimas a pohybů (v scéně představující zápas sám se sebou, dokonce překonal své vlastní herecké umění), které u jiného…" (více)

 • Modrakrev.Blogspot.com (Leoš Medřický) ***

  "Kdyby předešlý film neexistoval, Johnny English se vrací by byl jen docela průměrnou špionážní komedií. Příběh není zvlášť originální a velmi se podobá zápletce příbuzného (ale méně vyrovnaného) filmu Dostaňte agenta Smarta. Akční scény, kterých je tentokrát víc, jsou natočeny solidně, i když přece…" (více)

 • MovieMania.sk (Jano Švihra) ****

  "Na záver recenzie chcem povedať, že Johnny English Reborn je svetlým príkladom toho, ako by mal moderný film komediálneho charakteru vyzerať. Diváci v kine sa smiali aj na otrepaných vtipoch ale keď prišli bizarné situácie, kinosála sa zabávala kráľovsky. Rozhodne som nečakal, že tento film bude…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marie Dostálová) ***

  "Pokud jste viděli trailer, budete v průběhu filmu naštvaní, neboť ukázka prozrazuje ty nejlepší vtipy. Rozhodně však zůstaňte v kině do konce titulků, čeká vás totiž bonusová scéna." (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ***

  "Že dokud si English dělá prvoplánovou srandu ze žánrových inovací a nesnaží se o nic jiného, funguje jeho comeback jako velká sbírka vydařených gagů, jež Atkinson prodává s beanovskou neomylností. Pokud jste tedy s jeho obvyklým blbnutím kompatibilní, budete se možná i divit, kolikrát se scénáři…" (více)

 • Topzine.cz (Pavlína Nouzová) **

  "Leckterý divák si vzpomene třeba na Jamese Bourna, když záporák přeskakuje ze střechy na střechu a provádí precizní parkour, zatímco English jednoduše projde dveřmi nebo sjede výtahem. Takové vtipy jsou propracované, a ne jen nějaké štěky." (více)

 • 25fps.cz (Marek Holan)

  "Johnny English se vrací je snímek s velmi schematicky načrtnutými postavami – a právě v tom se skrývá jeho síla. Díky podobnému odosobnění je film schopen rozehrát a zironizovat několik obecných rovin – na poli tématu i žánrů (pohádka „o ošklivém žabákovi a krásné psychoanalytičce“)." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace