Skupina účastníků reality show musí přežít noc ve strašidelném vězení. (JasonCZ)

J*A*S*M

Bože, za co mě trestáš!? Možná za to, že v tebe nevěřím... Ale jestli trestáš nevěřící takovými sračkami jako The Task, tak si moji víru stejně nezasloužíš, mrcho. Tak. ()

ricci.s

Nie, v tomto prípade už nemôžem zohľadniť ani snahu a ani pokus o prekvapivý záver, ktorý síce bol netradičný, ale súčasne aj stupídny až ma to zabolelo. Zase sa jedná o "Big Brother" reality show, ktorú absolvuje šestica teenagerov, tentokrát v starej väznici, kde majú plniť rozličné úlohy. Ale objaví sa vraždiaci duch bývalého väzňa a trochu pomení pravidlá hry vo svojom štýle. Námet za nula bodov, takže zachrániť to mohla len poriadna brutalita, samozrejme žiadna tam nebola. Ani jedna dobrá scénka alebo vražda! Jednoducho zbytočná, nudná a nezaujímavá hovadina, ako väčšia časť hororov z tohtoročného horrorfestu - bolo to dokonca ešte horšie ako Prowl či Scream of the Banshee... ()

Campbell

Tak teda po hodnocení tady jsem čekal ultimátní sračku, ale nakonec se z toho vyklubala průměrná záležitost, která na těch 85 minut zabavila dostatečně. Co mě sice dost nasralo byla absence krve a gore, ale to jsem po čase ani nezaregistroval a nechal se táhnout dějem který postupoval do finále který jsem odhadoval od začátku, sice je pravda že uplnej konec jsem vyloženě neuhádl, ale byl teda naprosto zbytečnej a blbej, ale jinak si myslím že je to řemeslně odvedené béčko který mě poměrně bavilo. řadím se spíše k hodnocení na IMDB(41%) ()

sidzej

Vôbec nie také zlé, ako sa podľa hodnotení môže zdať. Tmavá opustená väznica dokáže navodiť počas celej stopáže správnu hororovú atmosféru, k tomu je Task aj celkom profesionálne natočený na to, že má očividne nízkorozpočtový pôvod. Samozrejme v rámci deja je to 100krát videné klišé a podobných hororových reality šou tu už bolo niekoľko no ja som sa nenudil takže som relatívne spokojný. ()

maddy

Natočiť takéto niečo v 21. storočí chce buď veľkú dávku odvahy a zbytočných peňazí alebo veľkú dávku naivity. Neviem, ktoré sa hodí na režiséra tohto snímku. Nesympatické postavy v reality show odohrávajúcej sa vo väznici = námet síce za nula bodov, ale z prostredia väznice išlo vytrieskať rozhodne veľa, bohužiaľ zostáva až trestuhodne nevyužitá. Väčšina scénok stupídnych (homo sa bojí všetkých vecí týkajúcich sa náboženstva, tak musí prečítať úryvok z Biblie, za ním sa na stotinu sekundy zjaví „duch“, ktorý dohromady nič nezmôže, brrr vážne horor hodný nového milénia). Navyše chýba akákoľvek brutalita, ktorá by mohla podobný typ hororu zachrániť. Nezaujímavé, nudné, otrepané, v závere s pokusom o zmysluplný koniec, ktorý však pôsobí ako jedno veľké wtf a len podčiarkuje stupiditu filmu. Hviezda (a pol), za síce rutinnú, ale celkom schopnú kameru, masky, hudbu, no inak zbytočný zbytočný zbytočný film. CELKOVO: 1,5* ()

mosnak odpad!

Reality show,všude a pořád Reality show. Sere mě,jak se to snaží narvat do filmů. Co se týče samotného filmu - je to sračka. Ani jsem se nelekl a ani nebál. Jak by řekl Colombus z Ohaia :-))) v Zombielandu; ..."jediné z čeho mám opravdu strach je... ze zkurvenej klaunů!" A pokuď je to v tomto podání udělané tak... klaune za mě máš 1% (za obal)! ()

Slidger

Přišlo mi to jako zkomolenina "Saw, Kruhu a Domu hrůzy" a přitom to ještě natáčela nějaká realityshow. Byl jsem zklamaný z toho jak to probíhalo i jak to dopadlo. ()