• Snorlax
  **

  Perfektní ukázka toho, jak špatná režie může totálně zabít dobrý scénář. A také toho, jak blbé aranžmá může udělat ze zajímavých písní nesnesitelné. Jediná zajímavá byla píseň smrti, kterou nazpívala Irena Budveiserová. Ten blb, který spáchal choreografii, by zasloužil několikadenní natahování na skřipec.(28.7.2013)

 • Wacoslav1
  **

  Slušná jízda a lehce obskurní a nabuzlá verze toho jak Evropa tančila valčík. Vzhledem k tomu, že jsem se relativně dobře pobavil, tak hodnotím jak hodnotím. Po filmařské stránce slabota a ani to hvězdné obsazení to nevytrhlo, ale je to prdel to jo. Něco takovýho může vyhrabat jedině vegetol...35%(13.3.2016)

 • vegetol.mp
  **

  Překvapivě velkoryse pojatý TV film, doslova natřískaný českou hereckou elitou, který bohužel doplácí na neohrabanou režii a tragickou taneční choreografii. Díky tomu tu můžeme vidět nejvíc gay scénu českého filmu - tanec vojáků na ubykacích, která by se měla zapsat do učebnic, protože něco podobně ujetýho se hned tak nevidí. I když scéna vojáků, co tancujou jako zombie, taky ujde. Každopádně koukat se na to v pohodě dá, ale filmu by prospělo, kdyby byl o 45 minut delší a divák se mohl víc seznámit s postavami. Nepotěší ani hudební složka. Neustále se tu dokola opakuje několik písniček a po chvíli to začne jít trochu na nervy. Každopádně jsem tenhle film viděl před 30 lety jako dítě a jsem rád, že jsem si to mohl zopakovat. A to i přesto, že výsledek spíš než historickou válečnou fresku, připomíná libovolný díl V Praze bejvávalo blaze.(18.2.2016)

 • - Jindřich Brabec za muzikál získal v roce 1987 Národní cenu ČSR. (Snorlax)