poster

Krvavý Bangkok

 • USA

  Skin Trade

 • Slovensko

  Pomsta v mene dcéry

Akční / Drama / Thriller

USA / Thajsko / Kanada, 2014, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  **

  Od okamžiku, kdy Dolph odmítne počkat na ranní vizitu, se revenge historka o zavírání prodejny s bílým masem jakž takž rozjede, nicméně bitka v obilné sýpce je jejím předčasným vrcholem, střih je absolutně tragický (obzvláště matouce působí mezi scénami) a Tony Jaa, rozbíjející loktíčkem držky o několik hlav větších vazounů, by měl mezi fighty tu svou raději držet a nehrát si na Oliviera. Zúčtování v malé Kambodži se nekonalo, takže jméno režiséra není jediná věc, co si ohledně Skin Trade brzy nebudu pamatovat..(29.6.2015)

 • Flipnic
  *****

  Nejdříve musím jasně zdůraznit jednu skutečnost. Film je silně "oldschoolově zpracovanej", tím myslím ve stylu 80.tek akčních pecek, kdy Dolph hrál Punishera, Zůčtování v malém Tokiu (velmi podobná zápletka a slza do oka, že si Dolph zahrál v životě jak se synem Bruce Leeho, který zemřel, tak o roky později s teď už kurevsky nadějným Tonym ...) a hlavně Rudý Škorpion, což je jeden z nej akčních filmů vůbec ... Takže, scénář na dva listy. Tony a policejní sbor spolu s taky bohužel velmi upozaděným Jai Whitem, který se na herectví fakt vysral, nahání po ulicích Bankoku Dolphyho. Ten je neskutečně nasranej, protože mu vyvraždili šmejdi rodinu, žene se městem jak titán a všechny mlátí na hromadu. Jedinej Tony mu dá občas na frak, ale Dolph dycky nějak zdrhne. Souboje Lundgren vs Tony super. Lundgren je OBROVSKEJ !!! Je to dokonce furt větší hrana než mistr Západních mistrů martial arts a bodybuldingu Jai White a ten je napumpovanej z posilky k prasknutí. Ale Dolph je obr a háže s Tonym skrz zdi a lokty a kolena od Tonyho mu moc neříkaj ... Jednoduchej děj, kdy se pak oba spojí proti mafii s bílým masem a je jasný co nastane ... Oba dva herci si film maximálně užívaj!!! Tonyho by člověk nepoznal. Šarm, sebejistota, nasranost v očích, zuřivost při soubojích, fajn vohoz, prostě frajer. O Dolphovi netřeba se rozepisovat, jeho ego zaplácne část filmu, je to furt borec prostě a nějak moc se nesere s nikým a ničím. Filmu bych nedal plnej počet, protože je příliš jednoduchý nebýt jednoho zásadního zlomu a scény a to je souboj snů Tony Jaa vs Michael Jai White. Což je v podstatě aktuálně souboj největších mistrů/herců boje Východ versus Západ!!! A to co tam předváděj je prostě kouzelný. Žádný parádičky, ale drsnej, technickej souboj, kdy White je neskutečně dobrej, ty jeho šílený kopačky dlouhejma nohama fakt bolí, ... no ale Tony je Tony... Za tuto scénu zvedám hodnocení o laťku výš, nádhera. Jinak se zde ani moc nemluví a je to jedna velká jízda tornádo od začátku do konce. Spokojenost největší. Jo a REDAKU!! Už to kurva zabal, vymázni odsud a zabouchni za sebou, až ti spadne chmíří z ohanbí ... a zavolej si nějaké 15ti leté slečně, ať ti udělá po telefonu terapii, protože na víc ty jak známo ještě dlouho mít nebudeš .... :-D :-D(23.4.2015)

 • Chrustyn
  **

  I přes to jak moc je film špatný, není to takové peklo, jak by se mohlo díky Lundgrenově přítomnosti znát. Film láká na spojení Tonyho Jaa a Dolpha Lundgrena, kteří si během filmu několikrát vjedou do vlasů a na tom staví příšerný příběh kombinující veškeré klišé akčňáků 80. let, kde nechybí pomsta za smrt rodiny ani nepřátelé, kteří nakonec stojí při sobě. Lundgren už nezastavitelně stárne, Jaaovi lokty už nebaví a Perlman se asi hodně nudil.(14.6.2016)

 • Phietros
  ****

  Musím souhlasit s komentářem: Flipnic ! Dolph je ve formě a konečně zas ukázal svoje herectví po těch strašných béčkách co poslední dobou natáčel! Tony skvělej jako vždy a dokonce si střihnul milostnou scénu. White se moc neukázal a alespon si dal s Tonym souboj! Mě se ale více líbil souboj Dolpha a Tonyho. Více těhle filmů a akční nadšenci budou spokojeni! 80%(9.3.2016)

 • alchac
  ****

  Típne-li kdo dvoumetrovému vikinskému hovadu (byť s již poněkud vyšším počtem letokruhů) jeho hustru a odvleče dóttir za účelem rozšíření sortimentu barevného provedení obchodovaného statku, přičemž terminaci samotného papá hrubě odflákne, může mluvit o štěstí, pokud z toho vyvázne pouze jako heimnar či se hřbetem ozdobeným krvavým orlem. Helbojovič a jeho potěr zde odinžel takovou kliku nemají, neb Dolfi jim s pomocí jakéhosi opičího krále ve fabrikách rozpoutává takový Ragnarök, až z toho v celé Jihovýchodní Asii klesá obchodní bilance a HDP padá na držku rychleji, než panem Dragem ukončovaní Dragovičové. Vkusná okopávaná se spoustou kečupu navrch, u které nemůže pod tři jít snad nikdo pamatující promítání ohoblovaných VHSek na vypůjčeném videu. Já v záchvatu nostalgie jdu ještě o jednu vejš.(29.4.2018)

 • - Natáčení probíhalo od 15. ledna do 29. března 2014 ve Vancouveru a Bangkoku. (Domin1359)

 • - Původně měl film režérovat Dolph Lundgren. (mzss1)

 • - Podľa pôvodného scenára sa mal film odohrávať medzi New Yorkom a Moskvou. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace