VOD (1)

Detektiv Cassidy je nekompromisním obhájcem zákona. Jeho boj za spravedlnost se však mění v pomstu ve chvíli, kdy mu srbský mafián a jeho kumpáni vyvraždí rodinu... Když mu srbský gangster nechá zavraždit manželku a dceru, drsný polda z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) sleduje jeho stopu do Bangkoku. Na dohled hlavní základny mezinárodní mafie spojí síly s hbitým místním detektivem Tonym (Tony Jaa). Rozhodnou se překazit obchod s lidmi a zničit všechny, kdo se na něm podílí.

Polda z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) zjišťuje, že do města má dorazit zločinec Viktor Dragovič. Šéf srbské mafie tentokrát osobně dohlíží na pašování s lidmi. Během policejního zásahu dojde ke krvavé přestřelce a Nick v sebeobraně zastřelí Dragovičova syna. Mafián se chce pomstít, a tak nechá zavraždit Nickovu manželku a dceru. Nick přežije a na vlastní pěst pronásleduje Dragoviče do Bangkoku. V kambodžské metropoli narazí na hbitého policejního detektiva Tonyho (Tony Jaa), kterému překupníci s lidmi zrovna zabili parťáka. Po počátečním nedorozumění a neshodách Nick a Tony spojí síly. Rozhodnou se zaútočit na hlavní základnu nebezpečné mezinárodní mafie, potrestat smrt blízkých, překazit obchod s lidmi a zničit všechny, kdo se na něm podílí. (TV Prima)

Trailer

ConanVJ

Velké překvapení, které jsem si opravdu užil. Nejen, že je to spousta mých oblíbených herců, ale je zde i pěkně natočená tvrdá akce. Dolphovi role mstitele sedla na výbornou a jeho likvidaci protivníků jen tak nezapomenu. Tony má také hodně využitého prostoru a Jai White taky není ještě tak oteklý a něco předvede. Příběh je vcelku tuctoví a nepřekvapivý, ale filmu sedl. Pomalejší pasáže nenudí a není jich moc. Za mě opravdu spokojenost a 90% :) ()

klerik

Až taká akčná bomba to nie je a Tony sa trochu drží v zadu (čo sa súbojov týka). Ale nikto zrejme nečakal, že to bude takto pohodový film. A dokonca s príbehom. Niežeby šlo o scenáristický skvost, ale film ide od niekiaľ niekam a bitky ho príjemne osviežujú, aj keď od oboch borcov sme už videli lepšie kúsky... ()

vegetol.mp

Solidní akční nářez a zcela jistě nejlepší Lundgrenovo sólovka od Mulcahyho Pohyblivého terče. Akční scény jsou super a potěší i výborný obsazení vybraný ze známejch ksichtů. Koneckonců jak může bejt film, ve kterým hraje Punisher, Spawn, Hellboy a Robocop špatnej, že jo:) Jen škoda, že Tony Jaa má charisma a herecký schopnosti hadrovýho panáka. Jinak Skin Trade je na řemeslný a intelektuální úrovni žánrově podobnýho Elephant White a pokud si někdo pustí oba filmy jako večerní dvoj program, dozví se myslím o obchodu s bílým masem a likvidaci pasácký mafie všechno, co potřebuje. ()

Ellmariachi

Začnu plusy. Ron Perlman, Michael Jai White. RP je výborný záporák, kterému je všechno jedno a po něm potopa. Jediné na čem mu záleží jsou jeho prachy a rodina. MJW zde předvede asi nejlepší bitky a je vidět, že to tomu chlápkovi furt jde. Co už ale na mě tolik nefungovalo, je to, že Dolph i když se snaží, nedokáže to co v Ex. Tam je schopný si ukrást veškeré scény, ve kterých se objeví pro sebe. Zde se mu to prostě nedaří. Tony Jaa se výborně pere a při bitkách baví. Jenže charismatu se mu bohužel nedostává. Kolem a kolem se prostě oba snaží, ale já jsem z nich u vytržení nebyl. Každopádně film jako celek je zdařilá akční jízda a ty pro který je dělaný pobaví. 72 procent ()

mzss1

|94%|Tak jsem se konečně dočkal. Rozhodně jsem očekával, že to bude dobré, ale že to bude až tak dobré a že dám plný počet hvězd, to jsem netušil. Už si nevzpomínám, že bych dal nějakému současnému béčku 5 hvězdic. Možná tak druhý Ninja s Adkinsnem. Po nějaké době tu máme Dolpha Lundgrena v kladné roli (pokud nepočítám Expendables) a k tomu ho tu vidíme v sakra dobré formě. Příběh je prostý, jednoduchý – ale o to vůbec nejde. Důležité je, že plně funguje a nemá žádnou chybičku. Ke konci tu máme jedno menší překvapení (já ho neuhodl). Co se týče akce. Máme tu především plno skvělých a naprosto bezchybných soubojů – na béčkové poměry jsou výborně natočeny. Dolph Lundgren tu má skvělý souboj s Tony Jaa. Takže to byla skutečně radost to sledovat. Lundgren má dobrou roli. Po tragické události, kdy mu zemřou jeho nejbližší, se jeho postava zdrsní a bude nekompromisně postupovat, aby se pomstil. Scéna kdy vstoupí do místnosti a vystřílí protivníky, to jsem zůstal koukat. Tony Jaa má hodně soubojů, mají slušnou choreografii, pěkné kousky předvádí, takže není co dodávat. Herecky na tom je tak akorát, takže nejsem jeden z těch, co na něj nadávají ohledně jeho herectví. Lundgren mě pochopitelně po herecké stránce bavil víc. Ostatní herci jsou též v pohodě. Celkem známé tváře. Michael Jai White se zde předvede především skvělým soubojem proti Tonymu Jaa. Byl to delší souboj než Jaa vs Lundgren. Takže opět velký důvd k jásání. Nějaké ty přestřelky tu také máme a i nějaký výbuch – opět jsem byl potěšen, jak to bylo dobře natočeno. Někteří uživatelé si stěžují, že to mohlo mít větší rozpočet. Já to ale nechápu. Natočené to na béčkové poměry bylo víc než zdařile. Hlavní záporák Ron Perlman. Takže, jeho až tak moc nemusím. Ale zde mi sedl. Zahrál to dobře, jsem rád, že se moc nepředvedl. Ve filmech kde ho znám, tak tam ze sebe dělá spíš debila, ale je to můj názor. Peter Weller tu má dobrou roli, podle toho jí i standartně hraje, ale nemá tu moc prostoru, takže bych se bez něho i obešel. No, co k tomu dál psát ? Film má mnoho kladů. Třeba i hudba je vydařená. Má základní hudební motiv, který se několikrát opakuje. Příjemné prostředí to má, rychlý spád atd. Scéna kdy Lundgren vidí zkrvavenou manželku a jak dostává na prdel, skoro umírá, to bylo natočeno dost reálně. Nebo další skvělý moment, kdy si Dolph strhává v obvazy a zdrhá z nemocnice. Mohl bych pokračovat do nekonečna. A co mi vlastně chybělo ? Dá se říci, že snad nic. Jen to mohlo být tak o půl hodky delší. Ještě by se z toho něco málo dalo vytřískat. Ale to je detail. NAPROSTÁ SPOKOJENOST. Kéž by ještě podobný film Dolph natočil. ()

• Podľa pôvodného scenára sa mal film odohrávať medzi New Yorkom a Moskvou. (MikaelSVK)
  • Natáčení probíhalo od 15. ledna do 29. března 2014 ve Vancouveru a Bangkoku. (Domin1359)