Reklama

Reklama

Jsme to, co jsme

  • Mexiko Somos lo que hay (více)
Trailer

Obsahy(1)

Muž po své smrti za sebou zanechal vdovu se třemi dětmi. Jeho žena je zničená a sama neví, jak rodinu uživí, ovšem tato děsivá skutečnost skrývá ještě děsivější pravdu o celé rodině, která je plná kanibalů. Břemeno lovit nyní spadá na nejstaršího syna Alfreda, kterému právě nastal čas znovu nakrmit hladovou rodinu. (PetriK12)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Davered 

všechny recenze uživatele

Kdo ceka hektolitry krve a hollywoodskou primocarost, bude bezpochyby zklaman. Tady jde v prve rade o drama satiricky nahlizejici na nesvary soucasneho Mexika (neschopna policie, homofobie, opustene poulicni deti atd.), rodinciny stravovaci navyky jsou v onom kontextu v podstate az druhorade a nahlizene jako samozrejmost, ne jako nejaka extremni uchylka. Spravedlivejsi hodnoceni by melo byt nekde mezi modrymi a cervenymi cisly. Z podobneho ranku lze take doporucit novejsi TIGERS ARE NOT AFRAID. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Mexické horory a celkově filmy se k nám moc nedostanou o to víc jsem rád že máme možnost nahlédnout i do těhle vod. Posahana rodina přijde o otce a musí se o sebe postarat jsou tak chudí že volí krajní řešení a jí lidí, celé to ukazuje neutěšené poměry v Mexiku kde bují násilí, prostituce, chudoba opuštěné děti a bez naděj, neschopná policie. Pomalé tempo děje jen dává vyniknout depresivní atmosféru. To hodnocení si ten film nezaslouží vůbec to není špatné. Ps-ta ta dcera je pěkná kočka, jen magor. ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Nope. Tohle fakt ne, nevím co jsem čekal od Mexického filmu ale tohle byl shit. Nejenom že postavy jsou extrémně nesympatické ale naprosto tupé. Navíc každý dialog co vypustí kdokoliv z úst, vyloženě bolí, a ti policajti na konci? Co to mělo bejt. Chování postav je fakt naprosto idiocké, a celej film jednoduše stojí za prd. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Whaaat?! Už dlouho jsem se u hororu takhle nebál (, že nikdy neskončí). Zpočátku jsem se pouze okázale nudil, někdy kolem poloviny mě ale tenhle mexický průšvih začal aktivně srát v takové míře, že jsem si při něm chvíli i zabrouzdal na netu, což jinak kategoricky odsuzuju. V závěru pak místy chytá obstojnou atmosféru, ale to už je příliš pozdě. Vzhledem k poměrně slušné technické kvalitě je až neuvěřitelné, jak blbě a nezvládnutě mnohé scény vyznívají. Nefunguje to vůbec, a navíc se mi ani nepodařilo dešifrovat, jakým způsobem by to fungovat chtělo (a jak tak koukám, je nás víc). Zajímavě totální fail. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Tak podľa mňa film vie, čím chce byť, chcel by byť brutálnym kanibalským hororom. Lenže je dosť obtiažne pozerať brutálny kanibalský horor bez brutality a kanibalizmu. Keby boli aspoň tie mordy podarené, ale zase takto, mimo záber? A rozrezávanie mŕtvoly bolo tiež poriadne suché. Navyše nemám rád, keď musím vyše hodiny trpieť, aby som sa až na konci dočkal nejakej akcie (ale aspoň som sa niečoho dočkal, to je jediné malé plus). Čiže stiahnuť, pozrieť posledných 20 - 25 minút, vymazať a zabudnúť - moje odporúčanie. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama