The Last Exorcism 2

• Kanada

• Austrálie

Horor / Thriller

USA, 2013, 88 min

Několikanásobně lepší než první díl, který mi na určitou dobu exorcistické téma úplně znechutil. Sice poslepováno vykradenými motivy z kdejakého vymítačského hororu, ale Ashley Bell je celkem solidní vazivo a drží celý film pohromadě. Pořád si sice myslím, že tahle holka tolik toho talentu nepobrala, ale má takový obličej, ze kterého je člověk nervózní, takže jí stačí minimální mimika. A to se v podobných béčkách vyplatí. 50%(1.11.2013)

• *CARNIFEX*

Nell sa po udalostiach v Ivanwoodu rozhodne začať nový život. Usadí sa v špeciálnom dome Dr. Franka, ktorý slúži mladým dievčatám s ťažkými životnými skúsenosťami. Zo začiatku sa zdá, že sa začleňuje späť do bežného života. Opak je však pravdou. Diabol Abalam sa nikdy jej tela nevzdal a ani sa vzdať nemieni - chce si totiž za každú cenu VRZNÚŤ!!! Tak toto bola riadna sračka. Diabol Abalam, ale má za svoj štýl u mňa palec hore. Takýto neodbytný je len políciou doposiaľ stále ne-lapený exhibicionista v Bojniciach. Každý rok, v lete, za svetla, asi 100 krát s cikulou v ruke prebehne okolo zaplnených kaviarní a bez stopy zmizne, ako DPH z nákupu pohonných hmôt. Abalam nato ide síce originálnejšie, akurát, že neponúka takú "akciu", ako GOLDPORNTUBE, YOUPORN či BEEG. Ešte k tomu úplnému záveru. Týmto si to úplne zabil Eddy Donnelly. Kamarát môj jediný, dám ti jednu radu.Chod si ty len pekne, konečne po dlhej, dlhočiznej dobe, niekde za pár koruniek, zatrt...ť, lebo ti to viditeľne jebe na mozog - 20%.(7.6.2013)

• Nivenx

Bohužel nejhorší díly z Vymítačského subžánru co byly kdy natočeny. Už první díl mi přišel neskutečně stupidní a úplně katastrofálně provedený. Zde je to ještě o drobet horší a přemýšlel jsem nad odpadem. Nuda doplněná strašným zpracováním a úplně debilním scénářem. Když už tam něco bylo, tak to nebylo nic nového co by jsme už jinde neviděli. Zkrátka klišé na které je nastaveno další klišé. Jsem zase totálně znechucen. 15%(2.6.2013)

Nejspíš půjdu proti většině, ale po nicotní jedničce a velkém přemlouvání jestli vůbec zkusit dvojku, se jedná o milé překvapení. Dvojka se vydala svou vlastní cestou a to je v tomto případě dobře. První minuty zaujmou hlavně hudbou a scénou na začátku, dále tempo mírně klesne, ale pořád se svým způsobem něco děje. I když Last Exorcism Part II mohl nabídnout daleko víc a vykradl pár klasik, tak je rozhodně snesitelný. Závěr ani tak nepřekvapí, při nejhorším se dá zvládnout a i divák může pocítit mírné napětí. Když vstoupil démon do dívky, některé scény šly vytvořit daleko lépe, což docela zamrzelo, poněvadž to bilo ošklivě do očí. Přesto natvrdo říkám, že se jedná o mírný nadprůměr, což je potěšující, protože jednička se blížila spíše k odpadu .. 5/10 = 54%(8.6.2013)

Rozpočet $5miliónovTržby USA $15,179,302Tržby Celosvetovo $24,475,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $498,127 //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $1,284,550 //počet predaných kusov ║ dokola to isté, fakt neviem čo na tomto američanov tak môže stále baviť, celá amerika neustále vyháňa diabla /40%/(10.11.2013)