Cirkus Toník

• Austrálie Baby Antonio's Circus
Rodinný
Austrálie, 2009, 39x3 min

Cirkus Toník je pořad pro děti v každém věku. Pojednává o jednotlivých cvicích, které předvedou děti. Šašci, baletky a různí herci z cirkusu se je pak snaží napodobit. Vždy se ale ukáže, že týmová spolupráce je ta nejlepší cesta k poznání. (*Elfík*)

Paity

Nedával bych asi úplně odpad, ale hloupé to bylo. Příšerné, když si vezmu, že to má 39 dílů. ()

Omnibus

... a vtom se ozval divný zvuk. Byl to malý Toník...               Tak ne, nebyl. Byl to malý Pavlík a ten zvuk (to "lup!") udělala kudla, která se mi otevřela v kapse... Co vlastně mám proti tomuto seriálečku? Ále, vlastně skoro nic. Snad jen to příšerné přehrávání nemotornosti, při pokusech dospělých artistů napodobit Toníkovy cviky a jejich křečovité grimasy, se kterými by je hlasitě poslal do pr... každý skutečný mim. A samozřejmě i ten hrozný mus, jak se snaží nebohým dětem narvat do hlaviček ideu, že ať už chceme udělat kotoul nebo třeba jen dřep, rozhodně nám to půjde líp v pěti lidech než samotnému ... ()

honajz2 odpad!

Vítejte v cirkusu, kde neschopné retardované cvičence, kteří mají blíž k opici něž k člověku učí pětileté děti. ()