poster

Vdovcovy intimní večery (TV film)

Komedie

Československo, 1978, 40 min

 • Marthos
  **

  Neponaučitelný záletník Miloš Kopecký ve veskrze schematické televizní komedii, která bez uzardění vykrádá Cámarovu a Vávrovu Dívku v modrém, včetně stejnojmenné ústřední písně, přejmenované za Dívku v plavkách. Jméno režiséra, či lépe řečeno režisérky, ovšem leccos vysvětluje.(13.12.2018)

 • otík
  ***

  Příjemná poklidná televizní komedie o pomalu stárnoucím muži, který dostane od známého obraz neznámé ženy, nechá si její podobiznu zvětšit, pověsí si na stěnu, přidá černou stužku a vydává ji za Marii, svou zesnulou ženu. A zjistí, že tato tajemná žena z něj dělá přitažlivého vdovce, na kterého se "lepí" jedna žena za druhou. Jednoho dne však přijde žena, která na fotografii opravdu je a zcela změní "vdovcovi" život. Hudební spolupráce: Rostislav Valčík(10.9.2011)

 • Snorlax
  ****

  On ten vtípek za moc nestojí, ale přítomnost Miloše Kopeckého by udělala zážitek i z koukání do otevřené popelnice.(26.6.2012)

 • CageDepp
  ***

  Tak 1 z 8 by se na to chytila.(11.3.2012)

 • rt12
  ***

  Za Kopejdu ** jinak neduchaplné.(2.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace