poster

Necropolis

Horor

USA, 1987, 77 min

Režie:

Bruce Hickey

Kamera:

Arthur D. Marks

Hudba:

Don Great
(další profese)
 • Campbell
  **

  Tak bohužel, někde jsem četl jak se jedná o parádní grindhousovské dílo a správně béčkové béčko. Ale bohužel film je sice béčko ale dokážu hned vyjmenovat daleko lepší než tahle vampýrská patlanina se satanskou tématikou. Jo některé scény byly badass a hlavní hrdinka byla dobrá svině, ale plno scén bylo debilní a některé scény byly jenom WTF(6 cecková ženská). Čekal jsem něco daleko lepšího.(15.1.2014)

 • vitekpe
  ***

  Sestiprsa zena koji zombie upiry... Ze jste neco takoveho jeste nevideli? Pak mate prislezitost v tomto C-filmu. Prekvapila ucast pomerne pohlednych zen-herecek (LeeAnne Baker, Jacquie Fitz, atd.). Samozrejmeosti je pak syntezatorova muzika a laciny vizual. P.S.: ta motorka je Yamaha XJ 550 RJ Seca. :) 3-(7.11.2015)

 • Dellamorte
  **

  Takto - podobné snímky zvyknem nazývať " filmová výhybka ". Nik zo zúčastnených nedostal inštrukcie , čo má pred kamerou robiť , pretože ju nik neobsluhoval. 5 bodov ( prebytok sa stratil cestou ) len za nevídané usmrtenie vampíra . Alebo hádam niekto z vás tušil , že sa dá zlikvidovať urínom ??? Ja nie a som si istá , že ani ty.(2.9.2011)