Hlavná spravodajská relácia televízie JOJ, ktorá každý večer prinášajú profesionálne, nestranné a zrozumiteľné spravodajstvo. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Slovenská, komerčná, televízna stanica JOJ ešte nikdy počas svojej existencie nedokázala podať objektívne, profesionálne spracované, spravodajstvo. Vždy je to len zmes sprostostí, nepodstatných kuriozít, dopravných nehôd, katastrof, násilia, bulváru a na záver nejaká tá roztomilá minireportáž. Ich každodenná, hlavná, večerná spravodajská relácia "Noviny TV JOJ" je publicistický odpad! ()

psy.cho odpad!

Keď chce niekto vedieť ako sa strihajú ovce alebo ako rodinka kačíc prechádza cez cestu, tak ste na správnej adrese. ()

Anderton

Zemetrasenie v Turecku? Genocída v Sudáne? Vojna kartelov v Mexiku? Tak pokiaľ vás zaujímajú podobné témy, neprepínajte o pol ôsmej večer na televíziu JOJ. Tam sa dozviete informácie úplne iného typu. Správy na tv JOJ sú čistým quilty pleasure. ()

SOLOM.

Tak tyhle noviny jsou doslova katastrofa... Všechny zprávy jsou podány v jakémsi rychlém sestřihu událostí, ve kterých se občas ani nestačíte orientovat. Navíc je to všechno hodně nudné, někteří reportéři si nezaslouží ani výplatu! ()

Marek1991 odpad!

Čistá komercia, účelovosť, propaganda, provlastnícke, neobjektívne, naivné, neodrážajúce a neukazujúce skutočnosť, len zahmlievanie, klamanie a robenie z ľudí ovce. Tieto veci sú vrcholom, či základom toho hnoja, čo na nás kapitalizmus vymyslel. Oblbovanie ľudí a preto sa nedivím, že táto televízia dostala aj vďaka týmto reláciám názov od ľudí TV Hnoj! Aký je rozdiel medzi komunistickou a kapitalistickou propagandou? Každý bojuje za inú stranu, za svoju "pravdu", ale vo svojej podstate sú rovnaké! Prečo asi ľudia chcú zmenu, chcú lepší systém, nie všetci sú hlúpi a nechajú sa oblbovať! Toto na nás srší z televízie a snaží sa nás presvedčiť o správnosti zvrátených vecí, snaží sa nám zmeniť myslenie zlým smerom. Ak už dať niečomu odpad na tejto stránke, tak televízne noviny na našich komerčných televíziách sú tými, ktorým to patrí! Hanba, otras, hnoj! ()

MikO_NR_1909 odpad!

Už nie som decko, aby som do nemoty vyžieral podradné konzumné produkty svojho okolia. P.S.: Komerčné televízie, ste lacné prostitútky objednaných reportáží a servírujete neviditeľné lajno!!! ()

JohnMiller odpad!

Ako noviny tv markiza, ich veľká konkurencia, tiež nieje žiadna výhra ale toľko faloše v tvárach moderátorov inde nenájdete. ()

Trevor

4 nehody v dĺžke 17 minút, vypuknutie vojny v náhornoch Karabachu v 5 sekundovom prestrihu a nakoniec Jožko Kubáni ktorý drbol opäť do nejakej priekopy...TV HNOJ je už svojím názvom veľavravná, ale ich spravodajstvo je ešte hlbšia stoka ako u iných mainstreamových spravodajských relácii. ()

kaposlav odpad!

Spravodajské relácie na STV, TV JOJ, MARKÍZE a TA3 naznačia, že sa niekde niečo udialo, ale pravdu vám nepovedia.. TV je takmer dokonalí nástroj ako ovplivňovať väčšinu národa....Nechápem ako si niekto môže myslieť, že sa jedná o objektívne informácie. Americký či iný cudzí novinár natoči a nahovory reportáž z Iráku, Afgánistanu, alebo inej prdele. Samozrejme je to už zaujaté a nie nestranné. Podobne to prebieha aj v športe, že komentátor stojí na strane vlastných. Predsa bude referovať z pohľadu svojich a im pritákať. Následne to ešte precenzúrujú, ktoré zábery su vhodné zverejniť. Moderátorka v správach CNN, BBC a podobne povie to čo jej nadiktujú lojálny ľudia voči vláde zrejme často dosadení. Následne naše TV túto správu preberú a osvoja si ju ako vlastnú a ponúkajú ako nestranný, slobodný, objektívny, atď... názor. Správy su zmeska poloprávd a hlavne povedia len to čo sa im hodí. Podobne to funguje aj zo správ z domova. Každá TV ma sponzora, ktorý je napojený na politiku a k tomu prispôsobuje aj informácie podávane verejnosti. Na nešťastie pravidelný divák ma už natolko prepláchnuty mozog, že už ani nevie, kde je sever. Spokojne spapa každú hovadinu, ktorú mu podstrčia. "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou". Pokial niekto príde s iným, ale pravdivím názorom, dôkazom či nestrannou informáciou, ktorá je iná ako nám ponúkajú TV s pravidelným výplachom, tak ho pokladáme za nevzdelanca, debila, idiota, retarda, komunistu, fašistu a kto vie čo ešte. Teraz sa po novom tomu hovorý konšpiračná teória. ()

KoRner

To s tými "rozkošnými" reportážami samozrejme na odpad, ale ku cti im slúži, že sú najviac venované regionálnymi správami a ľuďom, ktorí nežijú len v Bratislave sa tieto infošky celkom hodia. ()

Paity

Klasické TV noviny na slovenské TV Joj, které ale díru do světa neudělají. Naopak se jedná o docela nudnou záležitost, i když nesleduji každý dne, to je pravda. ()