Anděl & Ďábel (amatérský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2009, 13 min

Vít Strádal

Nadnesený humor a legrace z PAKA je bezva!(17.3.2012)

• juta

Bohužel ty střihy se mi moc nelíbily. Děj je zajimavý, ale dalo by se z toho vytřískat mnohem víc. Aspoň za snahu něco udělat dávám hvězdičku.(3.9.2011)

• hippyman

amatérské až to bolí, rádobyherci na pěst, hlášky vymýšlel snad někdo ve školce, "triky" možná prvňák... občas tenhle špatný vtip zachraňuje aspoň nápaditá kamera a střih. 20%(13.8.2011)

Mám opravdu rád Opravdu nezávislé filmy. A tenhle se myslím povedl. I přes to, že je tak krátký, Trotlové vědí, že kvantita nezaručuje kvalitu. Na rozdíl od Hollywoodských producentů.(16.6.2010)

• Madluska

Pár vcelku slušných fórků (montypythonovská noha, jogurtová úchylka, jízda autem, vyústění), ovšem jinak docela slátanina. Vím, že to netočili profíci, ale co naplat, zvuková stránka se opravdu moc nevydařila a vlastně to, co asi mělo být vtipné, mě moc nepobavilo... Takže 2* za "semtamfórek" a přiznanou nízkorozpočtovost a "ochotnictví", jinak spíš nuda, bohužel...(5.3.2011)