Erupce vášně

Ondřej Svoboda

Scénář:

Vít Strádal

Vít Strádal

Krátký film založený na hláškách: ne!, ale ano, ale jak?, ukazuje opravdu složité rodinné vztahy tří lidí. (wader)

Gimli

Dávám tři hvězdičky! Ne! Ale ano! Ale jak?! Při opakovaném zhlédnutí už to ztrácí šťávu! Ovšem napoprvé je to skvělé. Nutno dodat, že Erupce vášně obsahuje snad všechny zásadní rysy telenovely! ()

Jirka_Šč

Tvůrci se vyblbli a vytvořili uletěnou parodii, na které jsem se docela zasmál. "Ale jak? Vždyť si mi říkala, že jsi panna! To je ... zázrak!" Líbí se i na druhé vidění. Dokonce jsem uvažoval o hvězdičce navíc. ()

Rosana

Udělat komedii a zvlášť v amatérském filmu je skutečně makačka a málokdy se povede. U tohoto kratičkého filmu se ale nedá nesmát od začátku do konce. Výborné hlášky, geniální parodie na telenovelu a taková sarkastická fraška, že to prostě funguje :) ()

wader

Když se nějaký film po se re, je to běžná věc. Když se ale nějaký opravdu povede! Je to paráda :-) ()

Brandon odpad!

Amatérské video, které především ocení kamarádi Ondřeje Svobody. Bohužel jinak nemá nic, co by stálo za hodnocení. Teda ano, závěrečná erupce vášně byla funny, takže 0,5*. ()

reditelka

Člověk by řekl, že dneska už parodie na telenovelu nemůže pobavit a ono to přesto fungovalo. Ne? Ale ano! Jako amatérský film nelze hodnotit jinak. I přes závěrečnou erupci vášně, která tam byla jaksi navíc, musím dát, i když s odřenýma ušima 4*. ()

Gagner

Jak už tu někdo napsal, udělat komedii je velmi těžké, natož na amatérské úrovni. Mě se tohle zkrátka líbí :))) ()

jirka.jindra11

Děj mi připomíná hru (bohužel si nevzpomenu na jméno) z filmu Jára Cimrman: Ležící, spící. Jinak poukázání na kvalitu telenovel, co se u nás občas vysílají, třeba záměrným posouváním kníru Antonia, je parádní! ()