Erupce vášně

Česko, 2009, 7 min

Ondřej Svoboda

Vít Strádal

Vít Strádal

Velice krásná parodie na telenovely, která by si zasloužila 4,5*...! Trochu pokulhávající zvuk srazil moje hodnocení na pouhé 4*.(4.7.2012)

Nejlepší studentský film co jsem kdy viděl.(5.8.2013)

• Smerfetka88

ALE NE!! To totiž nefungovalo ani jako parodie, ani jako amatérská komedie, ani jako já nevím co....Takže bych se podepsala pod komentář Brandona.(25.9.2012)

Dlouho jsem se tak nepobavil, jako při shlédnutí tohoto snímku. Snad jedná telenovela, která dává smysl... Ne! Ale ano. Ale jak?! :D(8.2.2012)

Tato parodie mi úplně nesedla, nemám rád telenovely, tak možná proto jsem nebyl schopen plně docenit.(9.1.2016)

Důležité: 3* jsou to v rámci žánru - tj. studentského filmu - a jsou hlavně za nápad, herce (chvílemi docela luxus) a obecné provedení. Některé detaily (zvuk, až moc divný černý knírek) a samotný děj mohly být vykoumány/rozvedeny lépe. No a samozřejmě erbovní hláška, ta má pomník sama o sobě:o)(15.8.2012)

Krátký snímek s perfektními dialogy, strefující se přímo do nitra telenovel si získá přízeň skoro každého diváka. Hodnotit čtyřmi hvězdičkami? Ne! Ale ano... Ale jak?(1.8.2010)

1 2 následující >>