poster

Logr

Krátkometrážní / Drama / Komedie

Česko, 2008, 18 min

Režie:

Ondřej Svoboda

Hrají:

Vít Strádal

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • dr.horrible
  odpad!

  Trápne, nechutne amatérske a hlavne neuveriteľne zle zahrané. Dlho som tak netúžil niečo vypnúť už po pár minútach.(21.3.2012)

 • Cheeter
  ****

  O společenstvu neviditelných, typický humor Trotlů. Asi každý rád nemá, ale tento snímek podle patří k povedenějším.(9.1.2016)

 • jjpkohoutek
  ****

  Tenhle muzikál se mi dost líbil. Pěkný, dynamický s pěkným ukazovákem na společnost :)(17.3.2012)

 • jirka.jindra11
  ****

  Vynikající hudba, dobrý nápad (co když je člověk neviditelný? a kdo vyrábí ta jablka?), navíc ještě efekty za které by se nemusel stydět ani hollywood! Btw. začátek s vodopády a podprahovými větami typu Chce se ti na záchod; Tvůj močový měchýř je stále plnější; Až se objeví další vodopád, budeš muset jít na záchod jsou geniální!(10.7.2012)

 • predsedajs
  ****

  Docela zábavná filmová povídka z dílny Bandy Trotlů, která má na svědomí populární parodii Pár Pařmenů. Na Logru je vidět, že i s malým rozpočtem se dá natočit pěkný film. Námět není nijak zvlášť originální, ale na to velmi rychle zapomenete. Hlavní doménou tohoto snímku je vizuální stránka (třeba "muzikálová" scéna v závěru je velmi dobře natočená), když k tomu přidáme ještě dobré herecké výkony a příjemný hudební doprovod, tak z toho vyjde celkem příjemná záležitost.(15.8.2010)

 • Schneeman
  *****

  Velmi zajímavý nápad. Na to, že jde podstatě o amatérský snímek, je to perfektní. Závěrečná hudební scéna vytvořena na profi úrovni.(8.2.2012)