Reklama

Reklama

Serebu to binbô tarô

(seriál)
  • Japonsko セレブと貧乏太郎 (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Mitazono Alice je bohatou dědičkou řetězce hotelů a rozhodně se nemá špatně. Sato Taro je chudý vdovec starající se o tři dítka. Přes všechny rozdíly, které mezi nimi panují, je možné, aby mezi nimi zajiskřily nějaké city? A měly by šanci na rozkvět? (Zíza)

Recenze (2)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Tak nějak mě pro tuto chvíli zaujal zase svět chudí vs. bohatí, a tak proč si nepustit tady Uetu a Kamidžiho? Oba mám docela ráda, tak s chutí do nich. Jenomže pokud má člověk už za sebou pár těch japonských filmů a stejné a dokola omlívané příběhy, charaktery a osudy už jej nebaví, tak dopadne jako já; nebude se mu to moc líbit. Upřímně skoro celá 2. hvězdička je za "Rock je nejlepší". Jinak? Průměrné, podprůměrné, nudné, nic nového jsem neviděla, ani kapička obměny již viděného, a proto nelze hodnotit jinak. Chtěla jsem trochu čerstvého větru do žil, dostala jsem zasmrádlý teplý vzduch, co se line z veřejných záchodků. Ale ano, Alice měla pěkné hadříky, většinou. ()

Lex.San 

všechny recenze uživatele

U Celeb to Binbo Taro souhlasím se Zízou. Tenhle kousek toho nemá moc co nabídnout. Není to sice nic hroznýho, ale při sledování jsem se spíše nudil, než bavil. Nejvíce práce mi ale dalo přijít na to, proč to bylo pro mě tak nezáživné. SPOILER: Asi za to mohou charaktery hlavních hrdinů, které byly pro mě docela prázdné. Alice byla bohatá dědička, která si potrpěla na módu, ale jaká byla povahově? Kdoví, já tedy ne. Taro byl vdovec bez groše v kapse a na krku měl tři děti, kvůli kterým bral jakoukoliv práci, ale opět o jeho povaze nic nevím. Hodnotím tudíž jako Zíza – 2*, protože některé pasáže jsem jen zběžně proklikal a o nic jsem nepřišel. (3/10) ()

Reklama

Reklama