poster

Sedmero dobrodružství Sindibáda

 • USA

  The 7 Adventures of Sinbad

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2010, 93 min

Režie:

Adam Silver

Scénář:

Adam Silver

Kamera:

Mikey Jechort

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Brian Brinkman

Scénografie:

Rae Deslich

Kostýmy:

Gregory Paul Smith
(další profese)
 • TERRORDROME
  odpad!

  Krááááááb!!! To som sa raz večer zrobený ako kôň rozpleštil vo fotelke a moje oko padlo na akýchsi Sedmero Dobrodružstiev Sindibáda ...a vôbec som nechápal čo sa to tam dialo. Nebolo to spôsobené mojim komatóznym stavom, ten fim je naozaj skutočný a je to asi tá najväčšia chobotina akú banda matkojebov z Asylumu vôbec splodila. Sindibád je tu ropný magnát čo v bermuskom trojuholníku stretáva Somálskych pirátov a rôzne neslávne digitálne animované kokotiny. "Dej" úplne nezmyselne a náhodne preskakuje od jedného k druhému takým spôsobom že som sa už ani nestíhal čudovať. Harpúnovanie Kyklopa v jaskyni nesmie chýbať, lietajúci pteročuráci, obria chobotnica, veľryba ako ostrov, kozaté psycho bojovnice, militantná ostrovná gay komunita a potom sa hrdina rýchlo beží spustiť do nejakej jaskyne v ktorej čaká ohnivý démon. Tak tam len visí na lane, démon na neho robí "uáááá" a amazonka hodí dolu dynamit ktorý ho ( démona ) zasype kamením. Než sa spamätám, Sindibád už letí balónom do mesta kde je nejaké zemetrasenie či-čo, dáki panáci v izbe tliachajú než za nimi príde, nasadne do ponorky a vypustí do mora celý obsah ropného tankeru. Nechápem, nechápem, nechápem. Je to hnusné a blbé a ...Kráááááááb!!!(26.2.2017)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Ale jo občas jsem z té tvůrčí nemohoucnosti doslova umíral smíchy, ale ani tak není tohle ten typ píčoviny kterej by si zasloužil mojí pozornost. Asylum občas překvapí, ale opravdu jenom občas a tohle není ten případ. Absurdní scénář směšný efekty a to typický Asylácký neumětelství. No tentokrát dám aspoň 5%(14.5.2015)

 • kajda.l
  odpad!

  Čeho je mi na asylumovkách vždy nejvíce líto, jsou o herectví se pokoušející vyhaslé hvězdy devadesátkových seriálů. Tentokráte chlapec z Melrose Place P. Muldoon. Chápu, že složenky se nějak zaplatit musí. Ovšem za lítost k tvůrcům se zde hvězdičky neudělují. Takže další plná odpadová palba pro Asylum a slibuji ostatním znuděným účastníkům festiválku filmového braku, že cokoliv od tohoto studia už se opatřovat nebude. Na stále se opakující podobné "efekty", "scénáře" a "pointy" už není nikdo zvědavej. Po pěti, šesti viděných klenotech, už je to jen plané utrpení při jehož sledování nepomáhá ani konzumace alkoholu, a tak se ze zhýralé zábavky plné kritického rozumování, stává jen útrpné čekání na konec (asylumovky). "Kráááááááb"... 0%(18.2.2013)

 • Campbell
  **

  Jo tohle je Asylum výmlaz. Ono když dáte prachy režisérovy který nemá skoro žádné zkušenosti, tak to takhle prostě dopadá. Film nedává ani hlavu ani patu. Scéna s krabem byla neuvěřitelná. Efekty jsou sice slabé ale nepatří mezi nejhorší. Muldoon tu hraje špatně ale není to nic oproti ostatním hercům, a korunu nasazuje dabing(byl jsem nucen na film koukat z dabingem, což je asi poprvé po půl roce co jsem viděl film s dabingem). Nicméně i přes všechny ty kraviny je to zábavné, člověk fakt jen žasne co se dá natočit. Ale co jsem totálně nepochopil je obal "Original Prince of persia". WTF?(12.2.2013)

 • PetkaW.
  odpad!

  Člověk podle názvu čeká něco úplně jiného. Doteď lituju, že jsem si nepřečetla o čem film je a nechala přítele, aby ho pustil. Tohle že bylo natočené v roce 2010? Vážně se mi tomu nechtělo věřit. I pc hra Quest of Glory I byla uvěřitelnější a propracovanější, než tohle a to už je nějaká doba, kdy spatřila světlo světa.(18.5.2012)