poster

Sedmero dobrodružství Sindibáda

 • USA

  The 7 Adventures of Sinbad

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2010, 93 min

Režie:

Adam Silver

Scénář:

Adam Silver

Kamera:

Mikey Jechort

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Brian Brinkman

Scénografie:

Rae Deslich

Kostýmy:

Gregory Paul Smith
(další profese)
 • TERRORDROME
  odpad!

  Krááááááb!!! To som sa raz večer zrobený ako kôň rozpleštil vo fotelke a moje oko padlo na akýchsi Sedmero Dobrodružstiev Sindibáda ...a vôbec som nechápal čo sa to tam dialo. Nebolo to spôsobené mojim komatóznym stavom, ten fim je naozaj skutočný a je to asi tá najväčšia chobotina akú banda matkojebov z Asylumu vôbec splodila. Sindibád je tu ropný magnát čo v bermuskom trojuholníku stretáva Somálskych pirátov a rôzne neslávne digitálne animované kokotiny. "Dej" úplne nezmyselne a náhodne preskakuje od jedného k druhému takým spôsobom že som sa už ani nestíhal čudovať. Harpúnovanie Kyklopa v jaskyni nesmie chýbať, lietajúci pteročuráci, obria chobotnica, veľryba ako ostrov, kozaté psycho bojovnice, militantná ostrovná gay komunita a potom sa hrdina rýchlo beží spustiť do nejakej jaskyne v ktorej čaká ohnivý démon. Tak tam len visí na lane, démon na neho robí "uáááá" a amazonka hodí dolu dynamit ktorý ho ( démona ) zasype kamením. Než sa spamätám, Sindibád už letí balónom do mesta kde je nejaké zemetrasenie či-čo, dáki panáci v izbe tliachajú než za nimi príde, nasadne do ponorky a vypustí do mora celý obsah ropného tankeru. Nechápem, nechápem, nechápem. Je to hnusné a blbé a ...Kráááááááb!!!(26.2.2017)

 • Ryuuhei
  *

  Úterý večer, to je čas zasednout k nejmenované televizní stanici a těšit se na „dobrý film“. Od The Asylum už vím, co zhruba očekávat, tedy jen to nejhorší. O to víc mě překvapil docela slušný námět - bohové moře naštvaní kvůli potopenému ropnému tankeru a hrdina, který je vystaven sedmi zkouškám, které mají zabránit zničení světa. Z toho by se dalo vytřískat v případě normálního blockbusteru hodně. Zde se ale ústřední téma „sedmera dobrodružství“ vytratilo ve podivné spleti všeho možného. Ponorky, apokalypsa a dinosauři se zde mísí a tvoří jak odporně digitální podívanou, tak hromadu nelogičnosti. Jak třeba hrdinka, jejíž vypracované tělo bylo vystaveno obrazovce na obdiv, vůbec přežila v takové zrádné divočině, když v ní vyrůstala úplně sama, bez svého ztraceného otce? No, celkově, zrovna tato postava, leč ze začátku neuměla skoro slovo anglicky, jí najednou plynně mluvila a ke konci z ní byl i schopný operátor ponorky. Sindibád byl sice na první pohled sympaťák, ale co hlavně uměl, tak blbě koukat. Ostatně jako zbytek postav, když se náhodou něco dělo. Kromě toho, že jakýkoliv náznak emocí postav odpovídal emocím pařezu. A aby toho nebylo málo, tentokrát se místo vyžívání v brutalitě děl pravý opak - kdokoliv mrtvý, sežraný stvůrou, či cokoliv, byl hozený mimo záběr. Film tedy fungoval na bázi domýšlení si a zřejmě tím cílil na podpoření divákova logického uvažování. Ne, z filmu nadšen nejsem, ale od tohoto studia jsem viděl už mnohem větší hrůzy. Na tohle se dalo aspoň v první třetině docela dobře koukat. 15%(21.2.2017)

 • kajda.l
  odpad!

  Čeho je mi na asylumovkách vždy nejvíce líto, jsou o herectví se pokoušející vyhaslé hvězdy devadesátkových seriálů. Tentokráte chlapec z Melrose Place P. Muldoon. Chápu, že složenky se nějak zaplatit musí. Ovšem za lítost k tvůrcům se zde hvězdičky neudělují. Takže další plná odpadová palba pro Asylum a slibuji ostatním znuděným účastníkům festiválku filmového braku, že cokoliv od tohoto studia už se opatřovat nebude. Na stále se opakující podobné "efekty", "scénáře" a "pointy" už není nikdo zvědavej. Po pěti, šesti viděných klenotech, už je to jen plané utrpení při jehož sledování nepomáhá ani konzumace alkoholu, a tak se ze zhýralé zábavky plné kritického rozumování, stává jen útrpné čekání na konec (asylumovky). "Kráááááááb"... 0%(18.2.2013)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Ale jo občas jsem z té tvůrčí nemohoucnosti doslova umíral smíchy, ale ani tak není tohle ten typ píčoviny kterej by si zasloužil mojí pozornost. Asylum občas překvapí, ale opravdu jenom občas a tohle není ten případ. Absurdní scénář směšný efekty a to typický Asylácký neumětelství. No tentokrát dám aspoň 5%(14.5.2015)

 • SOLOM.
  *

  Tak jako chápu, že se každý nějak živit musíme, ale tvůrci tohoto filmu (hlavně scénárista), by měli spíš než dostat výplatu – ještě zaplatit divákům, že to vůbec přetrpěli. Asylum je kapitola sama pro sebe, takže se k tomu asi raději nebudu více vyjadřovat. Kdyby se ve filmu neobjevil ten Kyklop, tak tomu dám čistý odpad. Po celou dobu jsem doslova trpěl nad stupiditou scénáře, (ne)kvalitou hereckých výkonů a otřesnými efekty. S tou chobotnicí si snad už dělají prdel…(2.9.2012)