Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Desetiletý Hannes žije sám se svou mámou. Jeho největším snem je stát se členem Krokodýlů – nejúžasnější party na světě. Podmínkou je však podstoupení testu odvahy. Ten se nepodaří, naopak vystaví Hannese vážnému nebezpečí. Hoch je zachráněn na poslední chvíli díky chlapci Kaiovi, který je upoután na vozík. Kai se také touží stát Krokodýlem, ale ostatní členové party z něj mají jen legraci. Je pro ně pouhým mrzákem, který je v případě nouze na nic – vždyť ani nemůže utéct? Jedné noci je však Kai svědkem vloupání, a stane se tak najednou pro partu zajímavým. Slíbí, že Krokodýlům pomůže zločin vyšetřit a dostat se tak k odměně, ovšem jen pod podmínkou, že jej pak vezmou mezi sebe. S Kaiovou pomocí se vynalézaví, odvážní a důvtipní Krokodýlové dají do práce na případu a střetnou se s nebezpečným gangem lupičů. (JuniorFest)

(více)

Recenze (16)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Všechny děti na světě jsou úplně stejné. Také jsme měli podobnou partu. Poznávacím znamením nebyl krokodýl, ale džínová bunda, která měla na zádech potisk s americkým náklaďákem a jednu chvíli jsme se pohybovali i v maskáčích. Jo, to byly skutečně nezapomenutelné časy. Klasický film pro děti. Možná bych mohla říct, že to byl jeden z mnoha, který se mi zase jednou dostal pod ruku, ale mě se líbil. Takže proti němu nemůžu říct křivého slova. ()

fraktal 

všechny recenze uživatele

Programově vzdělávací snímek, zcela a jednoznačně určen dětskému publiku z německé produkce. Pro dospělé toho sice moc nenabízí, ale školou povinní by to měli shlédnout téměř povinně. A to nejen pro jeho pro jeho až úzkostlivou korektnost a chování podobné Správné pětce: tihle moderní Rychlí šípy zahrnují vozíčkáře, tlouštíka, holku, albánce, lehce hloupějšího, koktavého ustrašence i přehnaně optimistického "správňáka" a tak se tam každej (před)puboš jistě najde. PS: Titulky velice připomínají české 4teens s (překvapivě výbornou) německou hudbou! ()

Reklama

FIBO 

všechny recenze uživatele

Překvapivě příjemná nedělní oddychovka zaměřená na mladší publikum. Z pozice dospělého diváka jde spíše o další naivní příběh, nicméně pokud to budete brát z ryze dětské perspektivy, vžijete do do dob, kdy jste byli dětmi i Vy. To, co se zdá být v úvodu nevinou hrou, rychle přerustá ve smrtelné nebezpečí. Samozřejmě, jdou zde nesmysly, na druhou stranu, pokud někdo rád vzpomíná na dětství, určitě filmem Vorstadtkrokodile nepohrdne. Velké plus zde zaslouží kamera a hudba. ()

hygienik 

všechny recenze uživatele

Partia detí príma do spolku "Krokodílov na predmestí", nového člena Hanesa. Ako prijímaciu skúšku musí vyliezť na strechu starej továrne. Takmer sa to neskončí dobre , nebyť Kaia, chlapca na vozíku zo susedstva, ktorý v pravý čas zavolá hasičov. Na obzore je ďalší "budúci krokodíl." Kai si svoje členstvo ale bude musieť zaslúžiť iným spôsobom... Ľahko nadpriemerný občas nahlúply film s "akčnými" prvkami pre deti o radostiach aj starostiach na predmestí a hlavne o hodnote priateľstva aj každého jednotlivca. ()

Galerie (50)

Reklama

Reklama