Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když už se z malého Vickyho stane opravdový Viking? Tuhle otázku si Vickyho tatínek, náčelník kmene Halvar, pokládá každou noc, když nemůže usnout. Jednoho dne dostává Vicky konečně příležitost ukázat svoji odvahu. Jeho tatínka totiž unese Strašlivý Sven, náčelník konkurenčního kmene. Vicky se stává kapitánem lodi, která pluje za jeho záchranou. Největší nebezpečí však na Vikingy teprve čeká, při honbě za proslulým pokladem Bohů… Ještě štěstí, že má Vicky v rukávu několik triků… (JuniorFest)

(více)

Recenze (3)

Brodequin 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že mě to překvapilo! Čekal jsem nějakou céčkovou přihlouplou německou pohádku...ale dokoukal jsem to celý a rád. :-) Pěkný zpracování, pěkné barvičky a krásná Valerie Eisenbart. Občas pro malé, občas pro dospělé (narážky na ženy :-). Můžu s klidem říct, že to byla pěkná pohádka. A to nesnášim němčinu :-) ()

Fary 

všechny recenze uživatele

Jednička byla o poznání lepší. Už proto, že byla originální. Dvojka se jí jen chabě snaží napodobit, ale nemá na ni. Humorem ani příběhem. ()

Reklama

..Lucas.. 

všechny recenze uživatele

Německý rodinný film, který se hodí na nedělení odpoledne, nenudí, zabaví, ale nic světoborného to také není. Moc se mi líbili dětští představitelé Vickyho a Svenje. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (1)

  • V úvodu filmu, kde ujíždí vůz s eskymáckými otroky, narazí vůz do kořene stromu a lucerna v zadní části vozu odpadne. V dalším záběru je opět na svém místě. (Fary)

Reklama

Reklama