poster

Mamba show (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2010, 41 min

 • vegetol.mp
  odpad!

  No ty vole! Další vypečený pořad, který se pokouší normálnímu divákovi vypálit sítnici. Je zvláštní, že ve všech zaměstnáních chtějí pracovní výsledky, jen v ČT nechají vyšeptalé hvězdy plácat debility a brát za to tučné honoráře. Pracovních výsledků netřeba. ČT má plnou hubu keců, jak se má šetřit, propouští jak na běžícím pásu, ruší kvalitní pořady a pak nás láduje podobným hnojem. Ty peníze, co za tuhle debilitu vyplázli, měli raději hodit navrch Krausovi, nebo za ně najmout hitmana, aby ty chytráky, co pustili tohle do éteru, naházel v barelech do Orlíku. Člověk fakt žasne...(10.6.2010)

 • blackrain
  odpad!

  Strašně nevtipný pořad. Zajímalo by mě jakou má tahle show sledovanost. "Oslí můstky", které Halina Pawlowská používá, aby představila hosty, jsou ubohé a trapné. U Banánových rybiček jsem se občas bavila, ale těm už dávno odzvonila hrana a tenhle rádoby vtipný pořad dopadne úplně stejně. Takže, ČT vyhazuje peníze oknem, místo toho, aby je vložila do něčeho kloudného a tím nemyslím pohádky, protože některé by měly raději zůstat hezky na papíře.(30.7.2010)

 • Radek99
  odpad!

  Česká televize zřejmě usilovně hledá nástupnický pořad po odejivším Janu Krausovi, neboť jeho pořad Uvolněte se, prosím zanechal v struktuře televizního schématu našeho veřejnoprávního média velmi hlubokou černou díru. Formát talk show (a speciálně late night show) je, jak se ukázalo, i na českých obrazovkách životaschopný, tento upocený pokus Haliny Pawlowské ovšem černou díru nezacelil, jen ji ještě více zjizvil. Halina v nenucené úpornosti trumfla i pány z Mr. GS, což se mi dříve zdálo nemožné. Její klon Uvolněte se a Všechnopárty Karla Šípa připomíná všechno možné, jen ne vkusnou a vtipnou zábavu, jak ji prezentoval se šarmem sobě vlastním moderátor od pánaboha Jan Kraus. Halina by se dál měla držet svého bulváru...ten jí jde a neklade na ni prakticky žádné nároky...a dramaturgové z ČT by se měli nad sebou skutečně vážně zamyslet...jak je možné, že si nevšimli, že Halina už dávno není vtipná a nepřesvědčivý smích ve studiu je spíš než k pousmání k přemítání nad smyslem takovéhoto pořadu? Tady platí to neokřídlené - za málo peněz málo muziky...jestli chce ČT šetřit takto, tak to jde pustým lesem... :-((3.6.2010)

 • Kimon
  **

  Pořad Jana Krause bohužel Halina Pawlowská nenahradí. Jistá podobnost s Mr. Gs tady bohužel je. Humor za každou cenu ale inteligentní divák rozpozná stejně, jako špatnou dramaturgii od té dobré. Snad by bylo lépe, kdyby ČT zařadila místo Mamba show nějaký ten vzácný opomíjený kousek ze starších českých komedií či dramat na kterých se kdysi podílela. Jen namátkou: Kam slunce nechodí (1971) (TV film), Kaviár jen pro přátele (1969) (TV film), Podezření (1970) (TV film), Popel a hvězdy (1990) (TV film), Poslední dopis (1973) (TV film) atd., atd.(6.8.2010)

 • Lukoboss
  *

  Banánové rybičky Haliny Pawlowské už před nějakou dobou přestali vysílat, protože se po letech prostě omrzel. Na tom by nebylo nic moc divnýho, to se prostě stává. Problém je ale v tom, že ČT vyrobila pořad velice podobný (grafické zpracování, moderátorka, styl humoru atd.), který postrádá v podstatě všechno, čím by mohl být nějak zajímavý. Pokud byste banánové rybičky přetřeli na červenočernou a mírně změnili témata hovoru, dostali byste právě Mamba show. Naprosto zbytečnej pořad...(9.7.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace