Věčná kletba

Scar Crow, The

Horor

Velká Británie, 2009, 84 min

Iain Rogerson

Tak jak koukám,pan režisér toho zatím moc nenatočil. Tož hodnotím i s ohledem na tohle.Jestli todlecto bude jeho nejhorší film,mohli by jsme se z tej anglie jednou dočkat i zajímavýho horrůrku. --Film je ze tří čtvrtin naprostá slátanina,místama jakoby vypadla z dílen nováckých inscenací.Spíš neherci než herci tomu taky moc nepřidaj.Ale jakmile dojde na nějaké to krvavoučké řešení problémů (i přes ty idiotský flešbeky) Benson naznačuje co v něm je.Už první urvanej úd je docela prdel.---Hodnotím v rámci těch asi šesti anglickejch horrorů co jsem zatím viděl (včetně Wicker mana,na kterýho jsem si kupodivu párkrát vzpoměl) tak napůl. Góre za 60% ten většinový zbytek 25%,-takže celkově jakože podpora pro snad budoucího pana režiséra od krve zapatlaných 45%.-A že to celý nějak nevyšlo? No a?(13.6.2010)

• AmunRa

Za gore efekty by si film zasloužil tři hvězdy, ale to by nesměl být tak zoufale amatérský po scénáristické a technické stránce.(25.12.2017)

Co ale musím tvůrcům pochválit, to je gore, které je místy opravdu dobré. Jasně, že je poznat, že jsou to figuríny a všechno je dost umělé, ale byla zde snaha o to, aby to vypadalo dobře a aby se zdálo, že je zde opravdu rozřezávání, utrhávání, apod. Navíc nechyběla odvaha ve znázorňování intimních partií, což vás může hned na začátku pořádně dostat. Erotika je zde soft, ale i to stačí. Na nízký rozpočet jsem spokojený, i když je to opravdu sem tam hodně otravné a nudné.(15.10.2014)