Když se podniková teambuildingová akce zvrhne v nebetyčnou nudu, je čas vzít do zaječích a začít hledat zábavu jinde. Proto také čtveřice městských hejsků z jedné pojišťovací společnosti bere nohy na ramena. Z firemního soustředění, pořádaného na britském venkově, velí k ústupu do přírody, případně k nejbližšímu zdroji piva a dámské společnosti. A jak se zdá, mají asi štěstí. Během své cesty za rozptýlením totiž narážejí na farmu Graves Hill, o kterou se stará trojice svůdných sester Tannerových. Ale naneštěstí pro mládence, britský snímek z roku 2009 nemá nic společného s erotikou, nýbrž jedná se o čistokrevný horor. Pánové to již brzy poznají. Graves Hill je totiž už tři sta let zatížen děsivou kletbou, která byla na dívky uvalena poté, co zavraždily svého násilnického otce a z jeho těla udělaly polního strašáka. Mladíci s nosy nahoru mají zřejmě možnost usedlost prokletí zbavit. Jen je to pravděpodobně bude stát život. (oficiální text distributora)

kagemush

Tak jak koukám,pan režisér toho zatím moc nenatočil. Tož hodnotím i s ohledem na tohle.Jestli todlecto bude jeho nejhorší film,mohli by jsme se z tej anglie jednou dočkat i zajímavýho horrůrku. --Film je ze tří čtvrtin naprostá slátanina,místama jakoby vypadla z dílen nováckých inscenací.Spíš neherci než herci tomu taky moc nepřidaj.Ale jakmile dojde na nějaké to krvavoučké řešení problémů (i přes ty idiotský flešbeky) Benson naznačuje co v něm je.Už první urvanej úd je docela prdel.---Hodnotím v rámci těch asi šesti anglickejch horrorů co jsem zatím viděl (včetně Wicker mana,na kterýho jsem si kupodivu párkrát vzpoměl) tak napůl. Góre za 60% ten většinový zbytek 25%,-takže celkově jakože podpora pro snad budoucího pana režiséra od krve zapatlaných 45%.-A že to celý nějak nevyšlo? No a? ()

kaylin

Co ale musím tvůrcům pochválit, to je gore, které je místy opravdu dobré. Jasně, že je poznat, že jsou to figuríny a všechno je dost umělé, ale byla zde snaha o to, aby to vypadalo dobře a aby se zdálo, že je zde opravdu rozřezávání, utrhávání, apod. Navíc nechyběla odvaha ve znázorňování intimních partií, což vás může hned na začátku pořádně dostat. Erotika je zde soft, ale i to stačí. Na nízký rozpočet jsem spokojený, i když je to opravdu sem tam hodně otravné a nudné. ()

AmunRa

Za gore efekty by si film zasloužil tři hvězdy, ale to by nesměl být tak zoufale amatérský po scénáristické a technické stránce. ()