Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V 17 letech je William Lanctôt-Couture hvězdou školního hokejového týmu. Několik týdnů před vánoci ale trochu ztratí svou motivaci, protože ho trenér kritizuje za to, že není týmovým hráčem. Jeden desetiletý kanadský fanoušek, Daniel Delage, mu ale pomůže vidět věci jinak. Daniel byl přivezen do nemocnice Ste-Justine, aby podstoupil transplantaci ledvin, která mu zachrání život. O Daniela pečuje Williamova matka, která je dětská zdravotní setra. Jeho neutuchající vůle a chuť žít je řízena ohromným nadšením pro hokej - touhou, která znovu probudí ve Williamovi nadšení pro jeho životní sport. (Filmbox)

(více)

Recenze (9)

albiebennett 

všechny recenze uživatele

Hodinu a půl dlouhá propaganda týmu Montreal Canadiens, která ale splnila účel na jedničku. Film sám osobě zajímavý není ničím ale historie Montrealu je působivá a rád bych se nějaký dokument o Canadiens podíval. Plekanec jistě musí být velmi smutný, že Canadies zasvětil svou karieru a že tento věhlasný tým za jeho éry velkého Stenlyho nedosáhl. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Adorační film pro teenagery věnovaný kanadskému Bohu - hokeji. 1) Pěkná přehlídka filmových klišé. 2) 23letý Dhanaé Audet-Beaulieu (hokejista William) je sexy. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Když je kapitán, je tvůj syn. Když něco zvoře, je můj." Montreal Canadiens je klub, k jehož historii cítím respekt. Proto by si určitě zasloužil lepší promo, než je tento snímek. Nicméně přítomnost Saku Koivu a spol. musí potěšit každého hokejového fandu a tím já rozhodně jsem. ()

Galerie (103)

Reklama

Reklama