poster

Joan Rivers: A Piece of Work

Dokumentární / Životopisný / Komedie

USA, 2010, 84 min

Hudba:

Paul Brill

Střih:

Penelope Falk
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tomeš
  *****

  Pět hvězd jako dárek neskutečné Joan Rivers, kterou miluju a která se konečně dočkala celovečerního dokumentu. Taky chci mít v jejích letech tolik energie a odhodlání. A scéna z Wisconsinu šla na dřeň, nejsilnější moment celého díla, který zároveň celé poselství vystihuje. Sranda musí bejt i kdyby...(3.1.2011)

 • HVM
  *****

  Perfektní dokument o ženě, která ví, co chce, a také ví, co je třeba pro to, aby toho dosáhla. Těžká profesionálka, ovšem tady nám dá nahlédnout pod pokličku. Před zhlédnutím filmu jsem Joan neznal, ale nepřišlo mi, že by mi to nějak ubralo na zážitku. Joan, přeju ti, ať máš stále plný diář, ty dračice!(4.3.2011)

 • Derek
  ****

  joan je vynikajuca komicka, ktora ma co ponuknut i vo svojom vysokom veku a tento dokument sledujuci (nie prilis uspesny) rok jej zivota vas o tom presvedci...(3.6.2012)

 • Patw
  *****

  Tohle je pořádný dokument. Dokument o ženě, která žila naplno každým dnem. Dokument ukazuje, že Joan věděla co chce a věděla, že musí tvrdě pracovat na tom aby toho dosáhla.. a přesně to udělala. Naprosto dokonalá podívaná pod pokličku té nejlepší komičky, chytré ženy a hlavně těžkému dříči, který pracoval tvrdě aby byl tam kde byl. Otevřeně a bez obalu, vzestupy i pády v životě i před kamerou - to vše obsahuje tento jedinečný dokument.(6.9.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,930,687Tržby Celosvetovo $-(17.1.2011)