Catch .44

Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

• bararich8

Bruci, Bruci, jde to s tebou poslední dobou z kopce. Jedna větší hovadina než druhá. Tohle však jen tak něco nepřebije. Jaký tohle mělo vůbec smysl? Scénář jako od retarda, více než polovina filmu vyplněna vatou v podobě stupidních keců, x krát opakované scény. Jediný bod snad za zajímavý soundtrack. 1*(27.1.2012)

• Jara.Cimrman.jr

Pracovní poměr u mafie nelze ukončit dohodou. Při své pověstné vychytralosti jsem však tuto zásadní utajovanou informaci tak nějak vytušil z mnoha podstatně dříve natočených gangsterek. Takže překvapení se nekonalo, okopírované dialogy spolehlivě ponudily, triviální děj nenavnadil ani přehazováním časových rovin a tak jediné pozitivum zachytily mé uši při poslechu povedeného soundtracku.(11.2.2013)

• kOCOUR

Tak moc by se chtělo a tak moc to nejde! Všichni víme, koho to ctí a koho ždíme, ale nakoukávat jen filmy na videu a kopírovat všechny ty slavné dílčí scény sofistikovaného násilí bohužel nestačí, chce to mít i tenhleten vypravěčský fištrón. Aneb i prázdné dialogy se dají vést stylově. Over the top přestřelená, do sebe totálně zahleděná nuda, přestože za ten soundtrack by se ani Taratino nestyděl. 30%(4.12.2011)

Vyloženě neurazí, ale také zrovna nenadchne. Mě osobně nejvíce padl do oka Forest, který mě opravdu bavil moc. Naopak Bruce lehce kulhal a poměrně pěkné dívenky Dawn a Kara také nedostaly moc velký prostor. Za úvodní scénu v motorestu u cesty, letí palec vysoko vzhůru. Ve světě emotikon se mi na tváři totiž vytvořilo velké óó ( :-O ) a v mysli zaznělo tiché WHAT THE FUCK!?(3.12.2011)

• Wysch

Jasně, jsou tu scény, který jsou cool. Ale tak 90% filmu si říkáš jedno velký WTF?! Buď je ten film fakt cool a super a já to nepochopil, anebo je to ždímání tisíckrát omletýho... Tak si vyber. A Bruce to tentokrát prostě nezachrání. Zato Whitaker je v trailerový scéně s motorem bezkonkurenční. To jo.(11.12.2011)

• - Do role Dawn byla původně obsazena Lizzy Caplan. Později ji však nahradila Ann Woll. (Ekkan)

• - S filmem byla během předprodukce spojována dvojice Kate Mara a Laura Ramsey. (Conspi)

• - Ačkoliv je uniforma zastřeleného šerifa silně pocákaná krví, Ronny (Forest Whitaker) ji má posléze dokonale čistou bez jediné skvrny. (Conspi)