Catch .44

Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

Tak se nám zde představilo něco malinko podobného Tarantinovsku a možná i Rodriguezovsku, jenže opravdu jen malinko malinkato. Slušně obsazený a zajímavě nasekaný a rozporcovaný příběh, kterému ovšem nejvíce dominuje upovídanost a předlouhé pasáže nudy. Ale 39 procent? To přeci né! Za tři kousky a 60%(28.5.2015)

• Beky

...i postava od Tarantina většinou mele hovadiny...jenže to hraje třeba De Niro...pěkně se na to dívá, hltáte každou scénu, užíváte si dlouhé a nesmyslné dialogy...jenže když to přestřelíte několika násobně víc a ještě k tomu nemáte adekvátní herce, vznikne něco tak nudného, že každá minuta vám přijde jako věčnost...a to se stalo v Catch.44!! Whitaker jediný on to muž, ustál nesmysly, které musel říkat, ostatní...bohužel!!(10.12.2012)

• guruhonza

Moc často se s CSFD na hodnocení nesejdu, ale tady to sedí. 40% Překvapivě nejlepší věc na celém filmu jsou 3 pipinky, které, ač se na to nehodí, dávají ve filmu asi nejvíc smysl. Absolutně tragický Bruce Willis, který vypadá otřesně a Forest, který je zas "way too much over"... no horší role jsem ty dva ještě hrát neviděl. Určitě ztráta času, škoda. Podle popisku by to vypadalo i dobře.A prvních 10-15 minut filmu bylo parádních.(26.12.2011)

Willis konečně i v jiné roli než jako polda. Divný střih, divná atmosféra a vše bylo takové divné. Hrozně digitální krev, za to ty kočky stáli za kouknutí. Rozhodně jsem čekal něco podobného a nebyl jsem nijak zklamán. 50%(22.7.2012)

• kOCOUR

Tak moc by se chtělo a tak moc to nejde! Všichni víme, koho to ctí a koho ždíme, ale nakoukávat jen filmy na videu a kopírovat všechny ty slavné dílčí scény sofistikovaného násilí bohužel nestačí, chce to mít i tenhleten vypravěčský fištrón. Aneb i prázdné dialogy se dají vést stylově. Over the top přestřelená, do sebe totálně zahleděná nuda, přestože za ten soundtrack by se ani Taratino nestyděl. 30%(4.12.2011)

• - S filmem byla během předprodukce spojována dvojice Kate Mara a Laura Ramsey. (Conspi)

• - Hlavné hrdinky jazdia na BMW 323i. (Johnny.ARN)

• - Ačkoliv je uniforma zastřeleného šerifa silně pocákaná krví, Ronny (Forest Whitaker) ji má posléze dokonale čistou bez jediné skvrny. (Conspi)