Reklama

Reklama

Catch .44

  • USA Catch .44
Trailer

Pro Tes a její dvě kámošky Karu a Dawn to zprvu vypadalo jednoduše: v odlehlém motorestu se měly zmocnit drogové zásliky pro jejich šéfa Mela (Bruce Willis). Když se ale rozpoutá řetězec nezastavitelných událostí, velmi rychle jim dojde, že tohle může být jejich poslední kšeft. To, co zprvu vypadalo jako snadná práce, se postupně mění na nebezpečnou hru kočky s myší. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (116)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Pracovní poměr u mafie nelze ukončit dohodou. Při své pověstné vychytralosti jsem však tuto zásadní utajovanou informaci tak nějak vytušil z mnoha podstatně dříve natočených gangsterek. Takže překvapení se nekonalo, okopírované dialogy spolehlivě ponudily, triviální děj nenavnadil ani přehazováním časových rovin a tak jediné pozitivum zachytily mé uši při poslechu povedeného soundtracku. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,TOHLE...JSEM NEPLÁNOVAL“....... /// Jestli vám to ještě nedošlo (po přečtení ostatních komentářů), tak tady má fakt někdo (Aaron Harvey) namasturbováno nad Tarantinem (jsou věci, který mu nezávidím...). Kara, Dawn a Tes jsou tři pipiny, který řídí červeným telefonem Mel (tedy B.W.). Abych nekecal – prvních 5 minut to vypadalo, že by to mohla bejt zábava. Postupně to ,,nudne“ a pipiny (i to vostatní) se stává votravný. Tuny kreténskej keců – takovej Forest, - je fajn, ale proč slejzá z vobrazu vo půl hodiny později? Seru mu na tlumič vod krve. Pak už totiž mele stejný sračky jako ty krávy, kterým kromě rozumnejch dialogů chybí to nejdůležitější (...co? To nevím, to asi měly, ale to nemyslím...) - charisma! To totiž kecama vo píchání nedožene ani šlapka. Tak tam melou ty svoje zasraný příběhy a já upadám do kómatu. Režisér zvládl styl, ale podstata je nad jeho chápání. A film pak nad to moje.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám film, kterej mě bude neustále nutit myslet na to, že jsem kretén, kterej nepochopil rejžovu genialitu. 2.) Potřebuju prověřit, jestli jsem dobrej posluchač. 3.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Taková "tarantinovka" ... kecy, kecy, kecy ... ale fakt nezáživný, postupný skládání děje dohromady ... taky nezáživný. Pomalý vyprávění, ubohej příběh, nevýrazný postavy. Jedinej, kdo to táhne naprosto excelentně, tak je Forest Whitaker. Ten si to dal fakt výborně. Ale jinak je to akorát nudná, pěkně barevná volovina ... ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Tak moc by se chtělo a tak moc to nejde! Všichni víme, koho to ctí a koho ždíme, ale nakoukávat jen filmy na videu a kopírovat všechny ty slavné dílčí scény sofistikovaného násilí bohužel nestačí, chce to mít i tenhleten vypravěčský fištrón. Aneb i prázdné dialogy se dají vést stylově. Over the top přestřelená, do sebe totálně zahleděná nuda, přestože za ten soundtrack by se ani Taratino nestyděl. 30% ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Představte si pičovinu natolik strašlivou, že i Natálka baletící pro Heryho Potrata v nejhorší Malickově noční může je proti ní naprosto strhující a zábavný sqost! Představte si známé herce včetně velkého Brúse natolik zoufalé, že se museli pro skývu vezdejší ponořit po uši do totálně smrduté žumpy scénáristického a režiserského zoufalství. Anebo ta ohyzdná švédská modelka v hlavní roli umí jazykem zauzlovat a oduzlobvat dračí smyčku a pro defloraci Hollywoodu nepohrdla ani mongoloidním negrem či zteřelým Wilišem. Jinak si tenhle hnisavý vřed na rektu smetištní filmařiny vysvětlit nedovedu. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

  • Do role Dawn byla původně obsazena Lizzy Caplan. Později ji však nahradila Ann Woll. (Ekkan)
  • Ačkoliv je uniforma zastřeleného šerifa silně pocákaná krví, Ronny (Forest Whitaker) ji má posléze dokonale čistou bez jediné skvrny. (Conspi)
  • Hlavné hrdinky jazdia na BMW 323i. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama