Catch .44

Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

• zekon

Mnooo, tak evidetně hodně velký fanda a student Tarantina, to je bezdebat. Jenže....zatímco u Tarantina ty dialogy fungují tady to vyznívá jako debaty z Muže na radnici. Reservoir Dogs je jen jedno a chtít kopírovat kult prostě nejde. Whitaker hraje skvěle naproti tomu Willis nezahrál nic, spíš ani neměl co. Scény dobré, Billyho vtipy supr, ale jinak celkově dlouhá nuda.(20.12.2011)

• ywo666

No to kvôli tomuto som nerobil esej? No to je fakt zlé. Harvey je sráč. 3 slečinky stoja za hovno. Scénar je o ničom. Jedine Willis a Whitaker znesú prísnejšie hodnotenie. Ale ani oni ten film nezachránia. Ani vtip o mníškach. Bruse Willis má po Setup druhú skvelú vedlajšiu úlohu. Ale aj v tomto prípade sa jedná o otrasný film. Pritom v oboch filmoch znie obsah oveľa lepšie ako realita. A oba filmy majú výborné herecké obsadenie. Ale keď je niekto neschopný... 35%(4.12.2011)

• Johnny.ARN

Nie. Akokoľvek sa človek snaží, toto je žumpa Hollywoodu a Harvey by už nikdy nemal nič natočiť. Čudujem sa Willisovi že prijal takú úlohu, no ale peniaze asi aj jemu dochádzajú. Dúfam že v Expendables, Red a G.I.Joe   si reputáciu napraví. Reed som skoro ani nespoznal, škoda, že taký malí priestor dostala. Malin Akerman príjemne prekvapila. Táto švedska kráska by mala určite dostávať viac hlavných úloh. A Rosenbaum, príjemné zaspomínanie na Smallwille. 1 z 5(13.7.2012)

• Beky

...i postava od Tarantina většinou mele hovadiny...jenže to hraje třeba De Niro...pěkně se na to dívá, hltáte každou scénu, užíváte si dlouhé a nesmyslné dialogy...jenže když to přestřelíte několika násobně víc a ještě k tomu nemáte adekvátní herce, vznikne něco tak nudného, že každá minuta vám přijde jako věčnost...a to se stalo v Catch.44!! Whitaker jediný on to muž, ustál nesmysly, které musel říkat, ostatní...bohužel!!(10.12.2012)

není to nějak zvlášť ničím výjimčené. Ale na mě to prostě zapůsobilo. Taková pohodová thrillerová jednohubka z velmi sympatickým obsazením. Vlastně hlavně sympatickým obsazením... Krví ani nadávkami se nešetří... Tvrdé, drsné, přijde mi to hodně takové... neobalené, realistické.... lidi se potí, nejsou dokonale maskovaní "mejkapem"... to se mi hrozně líbí... Taková syrová záležitost... Ale fakt super... B. Willis, F. Whitaker i D. A. Woll - super!!(3.6.2015)

• - Hlavné hrdinky jazdia na BMW 323i. (Johnny.ARN)

• - Ačkoliv je uniforma zastřeleného šerifa silně pocákaná krví, Ronny (Forest Whitaker) ji má posléze dokonale čistou bez jediné skvrny. (Conspi)

• - S filmem byla během předprodukce spojována dvojice Kate Mara a Laura Ramsey. (Conspi)