Catch .44

Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

• Xmilden

Bylo opravdu nezbytně nutné tento příběh vyprávět? Co vlastně nutí americké producenty aby lidem jako Aaron Harvey svěřili peníze na film? A proč do těchto projektů vůbec lezou herci jako Willis anebo Whitaker? Tak přesně tyto a mnohé podobné otázky se mi honily po celou dobu sledování Catch .44. Jedna hvězdička za koktajícího Foresta.(20.12.2011)

• john.h

Ultra nuda. Jeden z těch prvních dialogů o tom, co to je kompromis, kterej se snažil bejt jako od Tarantina shodil celej film a nezachránilo to ani těch pár dobrejch vteřin, ve kterých většinou účinkoval Forest Whitaker, nebo se v nich tropila legrace z Willisovy hudební kariéry v osmdesátých letech, což bylo vtipné díky tomu, že tu Willis hrál, ač úplně zbytečnou roli.(18.12.2011)

• guruhonza

Moc často se s CSFD na hodnocení nesejdu, ale tady to sedí. 40% Překvapivě nejlepší věc na celém filmu jsou 3 pipinky, které, ač se na to nehodí, dávají ve filmu asi nejvíc smysl. Absolutně tragický Bruce Willis, který vypadá otřesně a Forest, který je zas "way too much over"... no horší role jsem ty dva ještě hrát neviděl. Určitě ztráta času, škoda. Podle popisku by to vypadalo i dobře.A prvních 10-15 minut filmu bylo parádních.(26.12.2011)

• bararich8

Bruci, Bruci, jde to s tebou poslední dobou z kopce. Jedna větší hovadina než druhá. Tohle však jen tak něco nepřebije. Jaký tohle mělo vůbec smysl? Scénář jako od retarda, více než polovina filmu vyplněna vatou v podobě stupidních keců, x krát opakované scény. Jediný bod snad za zajímavý soundtrack. 1*(27.1.2012)

• hrona

Příběh snažící se napodobit svým stylem Desperado, či Pulp Fiction. Ovšem kvalit v žádném případě nedosahující. Ač je Forrest jako vraždící maniak výtečný a Brullis dostatečně slizký, jde spíše o pokus vykradení zmiňovaných filmů. Podobné situace a fory jsou dosti okopírované a tím působí velmi trapně. Lokace - tma - motorest - benzinka a silnice. Jediné veliké plus filmu je skvělý soundtrack.(17.12.2011)