Catch .44

Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

• Johnny.ARN

Nie. Akokoľvek sa človek snaží, toto je žumpa Hollywoodu a Harvey by už nikdy nemal nič natočiť. Čudujem sa Willisovi že prijal takú úlohu, no ale peniaze asi aj jemu dochádzajú. Dúfam že v Expendables, Red a G.I.Joe   si reputáciu napraví. Reed som skoro ani nespoznal, škoda, že taký malí priestor dostala. Malin Akerman príjemne prekvapila. Táto švedska kráska by mala určite dostávať viac hlavných úloh. A Rosenbaum, príjemné zaspomínanie na Smallwille. 1 z 5(13.7.2012)

• Xmilden

Bylo opravdu nezbytně nutné tento příběh vyprávět? Co vlastně nutí americké producenty aby lidem jako Aaron Harvey svěřili peníze na film? A proč do těchto projektů vůbec lezou herci jako Willis anebo Whitaker? Tak přesně tyto a mnohé podobné otázky se mi honily po celou dobu sledování Catch .44. Jedna hvězdička za koktajícího Foresta.(20.12.2011)

• kenkaku

Film se zoufale snaží vypadat jako stylovka a nemá na to. Zoufale dlouhé záběry bez střihu, které si doslova koledují o přetáčení (nebo o to si pustit při sledování internet a vyplnit prázdné chvíle). Stupidní rozhovory. Škoda slov. Já začal přetáčet u první mrtvoly (sledovat půl minuty mrtvolu byť za vtíravé muziky mě neba) a počítač pustil v cca 20minutě filmu, protože jsem zjistil, že přetáčím skoro furt. Jediný kdo stojí za pozornost je Forest Whitaker. Tomu patří ta jediná hvězdička.(29.6.2012)

• Jara.Cimrman.jr

Pracovní poměr u mafie nelze ukončit dohodou. Při své pověstné vychytralosti jsem však tuto zásadní utajovanou informaci tak nějak vytušil z mnoha podstatně dříve natočených gangsterek. Takže překvapení se nekonalo, okopírované dialogy spolehlivě ponudily, triviální děj nenavnadil ani přehazováním časových rovin a tak jediné pozitivum zachytily mé uši při poslechu povedeného soundtracku.(11.2.2013)

• Fr

,,TOHLE...JSEM NEPLÁNOVAL“....... /// Jestli vám to ještě nedošlo (po přečtení ostatních komentářů), tak tady má fakt někdo (Aaron Harvey) namasturbováno nad Tarantinem (jsou věci, který mu nezávidím...). Kara, Dawn a Tes jsou tři pipiny, který řídí červeným telefonem Mel (tedy B.W.). Abych nekecal – prvních 5 minut to vypadalo, že by to mohla bejt zábava. Postupně to ,,nudne“ a pipiny (i to vostatní) se stává votravný. Tuny kreténskej keců – takovej Forest, - je fajn, ale proč slejzá z vobrazu vo půl hodiny později? Seru mu na tlumič vod krve. Pak už totiž mele stejný sračky jako ty krávy, kterým kromě rozumnejch dialogů chybí to nejdůležitější (...co? To nevím, to asi měly, ale to nemyslím...) - charisma! To totiž kecama vo píchání nedožene ani šlapka. Tak tam melou ty svoje zasraný příběhy a já upadám do kómatu. Režisér zvládl styl, ale podstata je nad jeho chápání. A film pak nad to moje.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám film, kterej mě bude neustále nutit myslet na to, že jsem kretén, kterej nepochopil rejžovu genialitu. 2.) Potřebuju prověřit, jestli jsem dobrej posluchač. 3.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(18.12.2011)

• - S filmem byla během předprodukce spojována dvojice Kate Mara a Laura Ramsey. (Conspi)

• - Ačkoliv je uniforma zastřeleného šerifa silně pocákaná krví, Ronny (Forest Whitaker) ji má posléze dokonale čistou bez jediné skvrny. (Conspi)

• - Hlavné hrdinky jazdia na BMW 323i. (Johnny.ARN)