Breaking In (TV seriál)

Komedie / Akční

USA, 2011–2012, 7 h 14 min (Minutáž: 21–22 min)

David Hennings

Christian Slater, Bret Harrison, Alphonso McAuley, Jennifer Irwin, Odette Annable, Trevor Moore, Michael Rosenbaum, Steve Wiebe, Ted McGinley, Mike Tyson, Mark Hicks, Jareb Dauplaise, Alyssa Milano, Megan Mullally, Sean Patrick Flanery, Kari Klinkenborg, Marcus Folmar, Nick Jandl, Peter Mayhew, Bobb'e J. Thompson, Erin Richards, Steve Berg, Jay Huguley, Josh Meyers, Joseph Gatt, Brian Huskey, Perrey Reeves, Zack Pearlman, Lance Krall, Heather Sossaman, Terrell Lee, Carlease Burke, Ali Wong, Helena Barrett, Michael Rubenstone, Anabelle Acosta, Eddie Perez, Erik Valdez, Scott Hoxby, Soledad St. Hilaire, Ben Wexler, Alvaro Orlando, Michael Blaiklock, Melissa House, Rachelle Wood, Luenell, Bonnie Burroughs, Nora Kirkpatrick, Roddy Piper, Dawnn Lewis, Jacqueline Lord, Samm Levine, James Gunn, Fred Willard, Tony Hawk, Aly Michalka, Evan Avtal, Cici Lau

Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

Není to špatný, ale je to spíš tuctovka. Přirovnal bych to k seriálům, na které jsem se díval jako kluk, když jsem se odpoledne nudil a bavily mě (Knight Rider, MacGyver). Odette je kus, Slater správně zákeřnej šéf, i zbytek týmu je dobře obsazen, jen by to chtělo lepší příběhy; místy to postrádá šťávu.(6.8.2011)

Nutno uznat, že první série byla hodně průměrná (a to i přesto, že měla mého oblíbeného Michaela Rosenbauma), ale dvojka již vskutku stojí za to a čtyři hvězdičky si každopádně zaslouží!(3.7.2013)

Pre mňa jedno z najväčších prekvapení. Aspoň teda prvá séria, ktorá je naozaj perfektná. Na tu druhú a na podivné dejové zvraty súvisiace z nespokojnosťou štúdia som si chvíľu musel zvykať. Ale aj tak sa jedná o perfektný seriál s množstvom sympatických postáv, ktoré sa postupne vyvíjajú. A to je jedno obrovské plus. A Erin Richards a Odette Annable ako dvojica krásiek mi dokázali každý krát keď sa zjavili na obrazovke zobrať dych. 1 séria 100%, 2 séria 80%(23.3.2013)

• JohnCZ

--- PRVNÍ SÉRIE --- Slabota! Ani se nedivím, že byl seriál po pár dílech stažen z vysílání a popravdě doteď nechápu, proč se ho vlastně někdo snažil obnovovat, protože bylo už dopředu jasné, že půjde znova do kytek. Herecké obsazení (Odette Annable :) je sice dost na úrovni, ale chybí tomu scénář a jednotlivé epizody jsou těžce podprůměrné, díky kraťoučké stopáži jednotlivých dílů šíleně zkratkovité a někdy i až trochu trapné. Hodnocení seriálu: 1,5/5(11.12.2012)

Celkem příjemná nenáročná oddechovka, která se ale v silné konkurenci nestihla prosadit. Chybět mi ale taky nebude, jelikož během 7 epizod nevyužila slibný námět natolik, abych toužila vidět další a další díly. Ale tak aspoň jsem zase mohla vidět Breta Harrisona ve své typické herecké rovině;-)(11.6.2011)

• Money_too

Nic pozitivního na tom nevidím,není to vtipné,není to svižné. Lítá se od záběru k záběru aniž by na sebe záběry navazovaly v -pro mě- pochopitelném stavu. Komediální linka slabá místy až trapná. A herecké obsazení slabé,Slater to sám neudrží a navíc se ani nijak nepředvedl. Prostě typická napodobenina Chucka,ale asi 10x horsi...;)(14.4.2011)

• bagetka007

Po pilotu: Na komedii málo vtipné.(24.4.2012)

Po první epizodě dávám zatím 3 hvězdičky. Uvidíme, jak se tohle vyvine dál... Ale rozhodně to má našlápnuté, už jen neubrat a spíše přidat!! Edit: Smůla, že seriál zrušily... Nestačila snad sledovanost okolo 7 mil?!!!!(11.4.2011)

Slušný sedmidílný komediální seriál s návykovou znělkou, humornými postavičkami a důstojným zakončením. Já osobně nechápu že se seriál neprosadil. Pravděpodobně je to tím, že jsou lidé již unaveni z obrovských dávek seriálů, a už je nesledují s takovým citem a zájmem.(30.5.2011)

• RobbieM@N

Úplná sračka, kterou zachraňuje pouze Odette, její romantická linka s Harrisonem byla vcelku dobrá, ale jinak byl Breaking In po právu hned po pár dílech odříznut.(29.7.2011)

Securiťáci s úderem na geekovskou strunu. Herecké obsazení je slušné, chemie mezi postavami funguje. Jinak je to scénáristická břečka, která se stává méně snesitelnou s druhou sérií a příchodem Megan Mullally. Za mě horší průměr, druhá série kazí docela ucházející dojem z té první.(6.2.2013)

• the_robbie

Celkovo dosť slabé s pár podarenými nerd vtipmi. Po (necelých) dvoch sériách pochopiteľný a zaslúžený cancel. Silné 2**(27.6.2012)