Samozřejmě, aby to tady nemělo tak nízké hodnocení a tak "sofistikované" komentáře, když je to o roztleskávačkách :) Nic moc jsem od toho nečekala, ale protože mi do začátku všech seriálů zbývali ještě dva týdny a tohle má jen jednu řadu, řekla jsem si proč ne. Slabší díly se střídaly s lepšími a já po zhlédnutí všech musím říct, že se mi to fakt líbilo a že by si to podle mě rozhodně zasloužilo ještě aspoň jednu řadu, protože se ta další, podle konce, mohla slušně rozjet. Myslím, že všichni kdo žijí v dojmu, že roztleskávačky pouze skákají s pompony a fandí týmu, by si to měli pustit aby zjistili, že roztleskávání je seriózní sport a roztleskávačky jsou atleti. Nad některými kaskadérskými kousky se mi opravdu tajil dech. Víc než ta "právnická" zápletka se mi líbila ta linie, kde se připravovali na "Sectionals" and "Nationals". Ze začátku jsem měla poměrně problém s postavami, protože mi nepřišla ani jedna sympatická (paradoxně až na tu "největší" mrchu Alici), ale postupem času jsem si je všechny jistým způsobem (kromě Martiiny matky, ta se fakt nedala) oblíbila, i když Alici jsem měla pořád nejradši. Dávám tomu s čistým svědomím 4* "Positive outcomes only"(19.9.2011)

• McClane

Hodnocení pilotu: Velmi velmi hloupoučké, což naznačovala už proma. Ale bohužel poměrně málo zábavné. Hodná roztleskávačka (překvapivě kapitánka), zlá roztleskávačka, chápavá trenérka, kluk co po hlavní hrdince jde jak slepice po flusu, stará láska trenérky, prostě všechna klišé. Předpokládám, že tvůrci chtěli navázat na úspěch Glee, to se jim moc nepodařilo, tady to zatím nefunguje, ale třeba budou další díly lepší. 50%.______Po třetím díle žádná změna, Hellcats se pro mě stávají nekoukatelnými. 30%.(9.9.2010)

• Laerry

Hellcats je jeden VELKÝ kýč, který ocení snad jen slečny v předpubertálním věku, jenž v hlavních hrdinkách mohou spatřit svůj idol. A nebo nadržení puberťáci, hledající nevydařené soft porno... Protože v seriálu jsou všichni strašně dokonalí (ukázkový příklad dysfenismu), jak ze stránek módních časopisů. Název seriálu by měl vypustit slovo "cats", protože tohle sledovat za střízliva je doslova jedno velké peklo. Stupidní naivistické dialogy, nezajímavé postavy, příběh skoro žádný. Zdá se, že seriál vznikl jen za jediným účelem - ukázat vypilované gymnastické sestavy, plné přemetů, hvězdic, kotrmelců, vyhazovaček a dalších triků, co k tomuto sportu patří. Jenže s tímhle se nedá naplnit celých 40 minut. Velká část je tak jen nechutně přeslazená vata, ze které vás budou bolet zuby ještě hodně dlouho, když se odvážíte podívat byť jen na jediný díl.(24.6.2011)

Určite najlepší spomedzi seriálov/filmov, ktoré som mala možnosť vidieť na tematiku roztlieskavanie. Jednoduchý seriál na pozeranie, dalo sa pri ňom oddýchnuť a predsa dokázal zaujať/sem tam prekvapiť. Na rozdiel od väčšiny podobných, kde ukazujú len to aké sú roztlieskavačky namyslené fifleny a ich v úvodzovkách ,,veľké problémy“. V Hellcats to nebolo len o rozlieskavaní, ale malo to svoj príbeh, svoje vzťahy, zápletky a v úplne poslednej časti sme mohli vidieť zmysel pre drama záver. Herecké výkony boli veľmi dobré a za tie premety, saltá a náročnú gymnastiku, ktorú herci predvádzali počas celého seriálu ozaj klobúk dole! Vôbec neľutujem, že som nad tým strávila čas.(21.4.2013)

Celkově to na mě působilo hodně jako nějáké potrhlé a zvrácené taneční mission impossible. Nevěřila jsem, že mě něco takového kdy bude bavit ale asi v polovině pilotu kdy jsem se přemlouvala abych to nevypla a přece jen se podívala do konce jsem si řekla proč ne.Skutečnost,že producentem tohoto seriálu je Tom Welling mě velice mile překvapila a co se jedná hereckých výkonů nic moc ovšem nebylo to zase tak hrozné. Skutečně si dovolím tvrdit,že na hodnocení 3* to nějákým tím zvrhlým americkým způsobem má.(1.1.2012)