Superkočky (TV seriál)

Hellcats

Hellcats: Superkočky v akcii

Komedie / Drama

USA, 2010–2011, 15 h 22 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Kevin Murphy

Nathan Wang

Aly Michalka, Ashley Tisdale, Robbie Jones, Heather Hemmens, Jeremy Wong, Sharon Leal, Matt Barr, Gail O'Grady, Ryan Kennedy, Aaron Douglas, D.B. Woodside, Gale Harold, Emma Lahana, Teryl Rothery, Magda Apanowicz, AJ Michalka, Barclay Hope, Andrew Airlie, Christine Lakin, Elysia Rotaru, David Hewlett, Ben Cotton, Jonathan Adams, Jim Byrnes, Brian Markinson, Camille Sullivan, Josh Emerson, John Reardon, Tracy Spiridakos, Steven Grayhm, Jesse Hutch, Lauren Watson, Eric Keenleyside, Jeff Hephner, Andrea Brooks, Crystal Balint, Stephanie Moseley, Michael Kopsa, Daniela Dib, Matt Ward, Paul Becker, Lipe Viana, Kate Miner, Viv Leacock, Lilah Fitzgerald, Aubrey Arnason, Louise Hradsky, Jeff Mortensen, Tyrell Witherspoon, Jason Gale, Osmond L. Bramble, Peter Brown, Paul Lazenby, Morgan Tanner, Megan Trainer, Kevin Sateri, Brenda Crichlow, Rekha Sharma, Lane Edwards, Carmen Moore, Terry David Mulligan, Edward Ruttle, Lissa Neptuno, Edwin Perez, Bethany Brown, Kat Pasion, Candus Churchill, Tosca Baggoo, Stephanie Sy, Nathan Witte, Fefe Dobson

Lepší už to stejně nebude. A přehlídka kočiček k nakousnutí je v tomto seriálu pestrá natolik, aby udržela pozornost ve více dílech. Kdyby se u nás někdo chopil námětu o roztleskávačkách, okamžitě bychom byli svědky kašírovaných studiových kulis, chabé choreografie a děsivých hereckých výkonů na úrovni ochotníků z Přelouče. U velmi profesionálně odvedených amerických Hellcats nic takového nehrozí. Perfektně zvolené herecké obsazení, kdy sice dvě z hlavních hereček dávají přednost pěvecké kariéře (Ashley Tisdale, Alyson Michalka), ale nejsou to žádná herecká ani pohybová dřeva. Jsou ve svých rolích perfektní. Také jsou zde k vidění i hvězdy, jejichž světlo dávno pohaslo, jako třeba Mario Van Peebles v roli otce hlavní hrdinky, kterou ztvárnila "čokoládová" Heather Hemmens anebo Christine Lakin jako jeho snoubenka, v níž byste marně po letech hledali dívku ze sitcomu Krok za krokem. Ještě by to chtělo usměrnit scénář, který příliš podporuje americký naturel, ale jinak Hellcats baví tak, jak bych ani neočekával. Podíl na tom nesou také režiséři, v čele se zkušeným Johnem Dahlem, kteří ještě před pár lety patřili k uznávaným ve svém oboru. 60%(29.4.2012)

• Tibb-Shäe

Začalo to celkom dobre, ale diel od dielu to ide dolu vodou... problém tohto seriálu je, že čo sa deja a zápletky týka tu prakticky nie je nič originálne či zaujímavé, nič vás neprekvapí, akurát tak unudí k smrti. Obdivujem hercov a gymnastov za všetky tie krkolomné veci čo v tom seriáli predvádzajú, ale čo z toho, keď to je len vyčačkaný obal, pod ktorým sa nič nenachádza. Herci sú o ničom, možno by čo-to aj zahrali, ale tu naozaj nie je čo hrať.(5.11.2010)

Samozřejmě, aby to tady nemělo tak nízké hodnocení a tak "sofistikované" komentáře, když je to o roztleskávačkách :) Nic moc jsem od toho nečekala, ale protože mi do začátku všech seriálů zbývali ještě dva týdny a tohle má jen jednu řadu, řekla jsem si proč ne. Slabší díly se střídaly s lepšími a já po zhlédnutí všech musím říct, že se mi to fakt líbilo a že by si to podle mě rozhodně zasloužilo ještě aspoň jednu řadu, protože se ta další, podle konce, mohla slušně rozjet. Myslím, že všichni kdo žijí v dojmu, že roztleskávačky pouze skákají s pompony a fandí týmu, by si to měli pustit aby zjistili, že roztleskávání je seriózní sport a roztleskávačky jsou atleti. Nad některými kaskadérskými kousky se mi opravdu tajil dech. Víc než ta "právnická" zápletka se mi líbila ta linie, kde se připravovali na "Sectionals" and "Nationals". Ze začátku jsem měla poměrně problém s postavami, protože mi nepřišla ani jedna sympatická (paradoxně až na tu "největší" mrchu Alici), ale postupem času jsem si je všechny jistým způsobem (kromě Martiiny matky, ta se fakt nedala) oblíbila, i když Alici jsem měla pořád nejradši. Dávám tomu s čistým svědomím 4* "Positive outcomes only"(19.9.2011)

hodnotenie pilotu: Pozrel som si to už len preto, že si to poyrelo veľmi veľa ľudí minuloročná štartovacia sezóna nebola pre CW dobrá (viď TBL) a toto si pozrelo 3,6 mil. ľudí. No nepozri si to. Hlavná hrdinka, ktorá nechce byť roztlieskavačkou (okolnosti ju však donútia) mi príde, ako keby sa hodila, do striptízového baru, a nie roztlieskavačského tímu. Nezaujalo ma to upútavkou, preto som ani poriadne nevedel, o čo v tom seriále pôjde - až na to roztlieskavanie. Synopsia veľmi jednoduchá a predvídateľná. Ale keď vezmeme v úvahu, že v Amerika každá škola má svoje roztlieskavačky a tých nie je 5 kusov dohromady The CW môže mať dobrú sledovanosť, napriek tomu, že seriál sa stráca niekde na rozmedzí vykrádania seriálov One Tree Hill, Glee (namiesto spevu je to tanec a účasť na súťaži) a filmov Step Up :)(13.9.2010)

• McClane

Hodnocení pilotu: Velmi velmi hloupoučké, což naznačovala už proma. Ale bohužel poměrně málo zábavné. Hodná roztleskávačka (překvapivě kapitánka), zlá roztleskávačka, chápavá trenérka, kluk co po hlavní hrdince jde jak slepice po flusu, stará láska trenérky, prostě všechna klišé. Předpokládám, že tvůrci chtěli navázat na úspěch Glee, to se jim moc nepodařilo, tady to zatím nefunguje, ale třeba budou další díly lepší. 50%.______Po třetím díle žádná změna, Hellcats se pro mě stávají nekoukatelnými. 30%.(9.9.2010)