Superkočky (TV seriál)

Hellcats

Hellcats: Superkočky v akcii

Komedie / Drama

USA, 2010, 22x41 min

Lepší už to stejně nebude. A přehlídka kočiček k nakousnutí je v tomto seriálu pestrá natolik, aby udržela pozornost ve více dílech. Kdyby se u nás někdo chopil námětu o roztleskávačkách, okamžitě bychom byli svědky kašírovaných studiových kulis, chabé choreografie a děsivých hereckých výkonů na úrovni ochotníků z Přelouče. U velmi profesionálně odvedených amerických Hellcats nic takového nehrozí. Perfektně zvolené herecké obsazení, kdy sice dvě z hlavních hereček dávají přednost pěvecké kariéře (Ashley Tisdale, Alyson Michalka), ale nejsou to žádná herecká ani pohybová dřeva. Jsou ve svých rolích perfektní. Také jsou zde k vidění i hvězdy, jejichž světlo dávno pohaslo, jako třeba Mario Van Peebles v roli otce hlavní hrdinky, kterou ztvárnila "čokoládová" Heather Hemmens anebo Christine Lakin jako jeho snoubenka, v níž byste marně po letech hledali dívku ze sitcomu Krok za krokem. Ještě by to chtělo usměrnit scénář, který příliš podporuje americký naturel, ale jinak Hellcats baví tak, jak bych ani neočekával. Podíl na tom nesou také režiséři, v čele se zkušeným Johnem Dahlem, kteří ještě před pár lety patřili k uznávaným ve svém oboru. 60%(29.4.2012)

hodnotenie pilotu: Pozrel som si to už len preto, že si to poyrelo veľmi veľa ľudí minuloročná štartovacia sezóna nebola pre CW dobrá (viď TBL) a toto si pozrelo 3,6 mil. ľudí. No nepozri si to. Hlavná hrdinka, ktorá nechce byť roztlieskavačkou (okolnosti ju však donútia) mi príde, ako keby sa hodila, do striptízového baru, a nie roztlieskavačského tímu. Nezaujalo ma to upútavkou, preto som ani poriadne nevedel, o čo v tom seriále pôjde - až na to roztlieskavanie. Synopsia veľmi jednoduchá a predvídateľná. Ale keď vezmeme v úvahu, že v Amerika každá škola má svoje roztlieskavačky a tých nie je 5 kusov dohromady The CW môže mať dobrú sledovanosť, napriek tomu, že seriál sa stráca niekde na rozmedzí vykrádania seriálov One Tree Hill, Glee (namiesto spevu je to tanec a účasť na súťaži) a filmov Step Up :)(13.9.2010)

Celkově to na mě působilo hodně jako nějáké potrhlé a zvrácené taneční mission impossible. Nevěřila jsem, že mě něco takového kdy bude bavit ale asi v polovině pilotu kdy jsem se přemlouvala abych to nevypla a přece jen se podívala do konce jsem si řekla proč ne.Skutečnost,že producentem tohoto seriálu je Tom Welling mě velice mile překvapila a co se jedná hereckých výkonů nic moc ovšem nebylo to zase tak hrozné. Skutečně si dovolím tvrdit,že na hodnocení 3* to nějákým tím zvrhlým americkým způsobem má.(1.1.2012)

• chicab8

Vždycky budu obdivovat schopnost dělat přemety, salta a podobné gymnastické prvky a nezlámat si při tom vaz. Bohužel přehlídka fyzické zdatnosti herců pro dobrý seriál nestačí. Vidíme zde klasický model teenagerské soap opery se všemi prvními láskami, potrhlými matkami, týmovou rivalitou atd. Hellcats je zkrátka jen další zářez v celé řadě seriálů pro mladistvé, možná o trochu hloupější a nepomáhá mu ani snaha zvednout intelektuální úroven tím, že je hlavní hrdinka vlastně nadějná studentka práv (náhodou bývalá brilatní gymnastka), které krutý svět nepřipravil jinou možnost, jak získat stipendium, než stát se roztleskávačkou... No není život mrcha?(25.10.2010)

• Drtic

Niečo takéto je snáď možné len v amerike plno krásných báb, milionkrát ohraný príbeh, prostredie školy..... Nutno, ale povedať, že toto je jedna z tych priemerných ohraných vecí. Dej je z prostredia školy a týmu roztleskávaček alebo v originále cheerleaders ( moc sa mi to slovo páči ) škola tentoraz hrá vedľajšiu úlohu vlastne skoro žiadnu a je to hlavne o cheerleaders a jejich vzťahov tak typických práve pre jejich roky. Cheerleaders osobne mňa prekvapily a keď aspoň niečo z teho tancovania a lietania predviedli herečky a modelky samy a nie dabléri za nich tak klobúk dole. Odohráva sa tu aj niekoľko iných príbehov ktoré, ale už niesú toľko zajímavé . Mohlo to dopadnúť oveľa horšie. Seriál sa drží na hrane pozerateľnosti aj keď niekedy je správanie sa hlavných postáv dosť primitívne. Treba len vypnúť a pozerať sa a možno nás to bude aj baviť. Seriál by som odporučil hlavne mladším ročníkom.(8.1.2013)