Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (neoficiální název)

Between Two Ferns with Zach Galifianakis

Komedie / Talk-show

USA, 2008, 3-20 min

Zach Galifianakis se u mně zapsal jako výborný komediant prvně v Pařbě ve Vegas. To asi většinu tady. Nicméně za tu dobu se z něj stal jeden z těch nejlepších, co Amerika v současnosti nabízí. Drzej jak vopice, chvílemi dost trapnej, ale ve výsledku neuvěřitelně dobrej a vtipnej. Stejně jako tenhle seriál. Byla radost na ty herce tam koukat. Člověk je tak viděl trošičku v jiným světle. Otázky na Bruce: Bruci, věděl si, že herci i odmítají role? Kterého ze synů máš radši? Otázka na Natalii: Vyholila sis ve filmu V jako Vendeta na hlavu V. Vyholila sis taky V jako Vagina? :-DD No, nemějte to rádi.(20.1.2012)

Jediná snesitelná a zábavná talk show. Dejte Galifianakisovi šanci, pořád není tak trapný. Od roku 2008 do konce 2014 vyšlo 22 dílů (plus více) se zajímavými hosty. Viděl jsem tedy zatím pouze tři díly (Pitts, Obama, Theron), ale díl s Bradley Pittsem stál zato. :) Bohužel se k RSS odběru playlistu nepřihlásíte na YouTube, ale zde přímo na Funny or Die mají RSS.(26.11.2014)

Spíš než o talk-show se jedná o divadelní představení, protože scénáře, kompozice a herecké výkony jsou téměř na úrovni dramatu. Vážně, to, co předvádí Charlize Theron nebo Bradley Cooper, je skoro na Oscara. Ne každému to sedne a některé díly jsou celkem slabé a bez nápadu, ale obecně se jedná o velmi zajímavý projekt.(24.5.2011)

"Tvoje příjmení mělo více písmen, ty jsi ale ta zbývající snědl." - Steve Carrell. Vynikající zábavná "talk-show", ve které Zach Galifianakis dovádí k šílenství několk známých osobností. Zachův styl humoru, který mnohdy balancuje na hraně trapnosti, nemusí sednout každému. Pokud si ale navyknete na pravidla hry, tak si tyto nahláškované 3minutovky skvěle užijete. "Zalej si ty posraný kapradiny!" - Bradley Cooper(6.4.2011)

(Rozhovor Galifianakisa s Willisom) "Takže.. Kolik máš dětí?" - "Tři" - "Jaké máš nejradši? Ashtona?" __ (Rozhovor Galifianakisa s Natalie Portman) "Ty sis vyholila hlavu pro V jako Vendeteta." "Vyholila sis taky V jako Vagína"? __ Treba dodať niečo viac? Šialený blbec medzi kapradinami.. šou vytvorená len pre jediný účel - rozosmiať vás.(24.12.2010)

• - V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)