Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (neoficiální název)

Between Two Ferns with Zach Galifianakis

Komedie / Talk-show

USA, 2008, 3-20 min

Jediná snesitelná a zábavná talk show. Dejte Galifianakisovi šanci, pořád není tak trapný. Od roku 2008 do konce 2014 vyšlo 22 dílů (plus více) se zajímavými hosty. Viděl jsem tedy zatím pouze tři díly (Pitts, Obama, Theron), ale díl s Bradley Pittsem stál zato. :) Bohužel se k RSS odběru playlistu nepřihlásíte na YouTube, ale zde přímo na Funny or Die mají RSS.(26.11.2014)

• Viking69

Nevim jak tohle hodnotit Rekl bych ze je to pokus o neco noveho Narazil sem na to nahodou na youtube... fakt sila .. Zach se snazi vytocit nebo ztrapnit kazdeho kdo se tam ukaze. Nema zadny hranice a proto neni tezky vytocit kazdeho. Charlize Theron se tomu jedina smala a brala to uplne v pohode coz se neda rict o treba o Natalii kterou se zeptal jestli si oholila V for Vagina ;D heh :D(24.10.2010)

• Lacike

Videl som par dielov ktore tu vsetci vychvaluju ako tie najlepsie, ale mne to proste pripada trapne a nudne. A hlavne strojene. Galifianakis ma akoze zahnat celebrity do uzkych nevhodnymi otazkami, ale pritom je vidno, ze to je cele dopredu pripravene spolu aj s jednotlivymi celebritami. 1/10 za ucast mnohych známych ksichtov.(27.4.2015)

Geniálna záležitosť- show beží na internete, takže si Zach môže dovoliť prakticky všetko a aj toho využíva. Nie je ako ostatní Talk Show moderátori (slušní, milí, vždy pripravení ponúknuť hosťovi milión komplimentov v drahom štúdiu), práve naopak; hosťa posadí na obyčajnú stoličku medzi papradím, celý čas sa mračí, mrmle si popod nos a snaží sa hosťa uraziť (alebo priviesť do úzkych) najviac, ako sa to len dá. Nie vždy sa mu to ale podarí. Najlepší diel z videných bol zatiaľ so Steveom Carellom.(14.9.2010)

Spíš než o talk-show se jedná o divadelní představení, protože scénáře, kompozice a herecké výkony jsou téměř na úrovni dramatu. Vážně, to, co předvádí Charlize Theron nebo Bradley Cooper, je skoro na Oscara. Ne každému to sedne a některé díly jsou celkem slabé a bez nápadu, ale obecně se jedná o velmi zajímavý projekt.(24.5.2011)

• - V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)