Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tento pořad pochází ze stránek Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis. Vystupuje zde mnoho známých osobností, které jsou pozvány mezi dva květináče s kapradinami. Zde je s nimi veden rozhovor a jsou jim pokládány nejen typické interview otázky, ale také zcela bizarní a nevhodné (např. sexistické) otázky a připomínky. (Laky.)

(více)

Recenze (94)

Cappuccino 

všechny recenze uživatele

(Rozhovor Galifianakisa s Willisom) "Takže.. Kolik máš dětí?" - "Tři" - "Jaké máš nejradši? Ashtona?" __ (Rozhovor Galifianakisa s Natalie Portman) "Ty sis vyholila hlavu pro V jako Vendeteta." "Vyholila sis taky V jako Vagína"? __ Treba dodať niečo viac? Šialený blbec medzi kapradinami.. šou vytvorená len pre jediný účel - rozosmiať vás. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Zpočátku jsem tomu nějak nemohl přijít na chuť, ale pak přišly díly s Charlize Theron, Bradleym Cooperem a Natalie Portman a já se mohl smíchy přetrhnout. Lepší čtyři s tím, že budu vyhlížet další díly, které mě snad pobaví. Ke zhlédnutí i s českými titulky zde. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Zach Galifianakis se u mně zapsal jako výborný komediant prvně v Pařbě ve Vegas. To asi většinu tady. Nicméně za tu dobu se z něj stal jeden z těch nejlepších, co Amerika v současnosti nabízí. Drzej jak vopice, chvílemi dost trapnej, ale ve výsledku neuvěřitelně dobrej a vtipnej. Stejně jako tenhle seriál. Byla radost na ty herce tam koukat. Člověk je tak viděl trošičku v jiným světle. Otázky na Bruce: Bruci, věděl si, že herci i odmítají role? Kterého ze synů máš radši? Otázka na Natalii: Vyholila sis ve filmu V jako Vendeta na hlavu V. Vyholila sis taky V jako Vagina? :-DD No, nemějte to rádi. ()

dex2man 

všechny recenze uživatele

Co říct k Zachovi?bavič je to kvalitní a svým smyslem pro obscénní humor s úchylnýma a uštěpačnýma poznámkama na adresu hostů vytvořil originální talkshow. Míra vtipnosti se liší host od hosta, často balancuje na hranici a právě tam někdy vznikají nejlepší (drsnější) fóry. Jindy naopak sklouzne k trapnosti, ale tomu se vyvarovat nedá.Jen doufám, že si někdo nemyslí, že to není předem připravené... Nejzajímavější díly, které bych doporučil: s Jennifer (Galifianakisberg, Speed Stick:)) s Charlize (Sharlize Derón, NFS:Shift) s Natalií (i do a lot of work with IMDB) ()

milka 

všechny recenze uživatele

"Tvoje příjmení mělo více písmen, ty jsi ale ta zbývající snědl." - Steve Carrell. Vynikající zábavná "talk-show", ve které Zach Galifianakis dovádí k šílenství několk známých osobností. Zachův styl humoru, který mnohdy balancuje na hraně trapnosti, nemusí sednout každému. Pokud si ale navyknete na pravidla hry, tak si tyto nahláškované 3minutovky skvěle užijete. "Zalej si ty posraný kapradiny!" - Bradley Cooper ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)

Související novinky

Po Obamovi za tajnými agenty

Po Obamovi za tajnými agenty

16.03.2014

Zach Galifianakis se proslavil rolí podivína Alana v Pařbě ve Vegas, v posledních dnech jej ale internetový lid vídá spíš jako moderátora komediální show Mezi dvěma kapradinami, ve které se nečekaně…

Reklama

Reklama