Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (neoficiální název)

Between Two Ferns with Zach Galifianakis

Komedie / Talk-show

USA, 2008, 3-20 min

• Viking69

Nevim jak tohle hodnotit Rekl bych ze je to pokus o neco noveho Narazil sem na to nahodou na youtube... fakt sila .. Zach se snazi vytocit nebo ztrapnit kazdeho kdo se tam ukaze. Nema zadny hranice a proto neni tezky vytocit kazdeho. Charlize Theron se tomu jedina smala a brala to uplne v pohode coz se neda rict o treba o Natalii kterou se zeptal jestli si oholila V for Vagina ;D heh :D(24.10.2010)

Zpočátku jsem tomu nějak nemohl přijít na chuť, ale pak přišly díly s Charlize Theron, Bradleym Cooperem a Natalie Portman a já se mohl smíchy přetrhnout. Lepší čtyři s tím, že budu vyhlížet další díly, které mě snad pobaví. Ke zhlédnutí i s českými titulky zde.(2.11.2010)

Jediná snesitelná a zábavná talk show. Dejte Galifianakisovi šanci, pořád není tak trapný. Od roku 2008 do konce 2014 vyšlo 22 dílů (plus více) se zajímavými hosty. Viděl jsem tedy zatím pouze tři díly (Pitts, Obama, Theron), ale díl s Bradley Pittsem stál zato. :) Bohužel se k RSS odběru playlistu nepřihlásíte na YouTube, ale zde přímo na Funny or Die mají RSS.(26.11.2014)

(Rozhovor Galifianakisa s Willisom) "Takže.. Kolik máš dětí?" - "Tři" - "Jaké máš nejradši? Ashtona?" __ (Rozhovor Galifianakisa s Natalie Portman) "Ty sis vyholila hlavu pro V jako Vendeteta." "Vyholila sis taky V jako Vagína"? __ Treba dodať niečo viac? Šialený blbec medzi kapradinami.. šou vytvorená len pre jediný účel - rozosmiať vás.(24.12.2010)

nejsem příliš fanda talkshow, ale tohle je tak kouzelně vtipně nevtipné, absurdní a nekorektní, že si to nejde nezamilovat.. závěrečná hádka Zacha a Bradleyho z tohoto oscarového speciálu je boží :) ... Zach v rozhovoru s Christophem Waltzem: "-Do you say the n-word more in Django Unchained or more in real life? -More in real life."(22.3.2014)

• - V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)