Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (neoficiální název)

Between Two Ferns with Zach Galifianakis

Komedie / Talk-show

USA, 2008, 3-20 min

Originalní trollink "like DAFUQ - WTF"... jakože viděl jsem díl jen s Portman.. asi 3x poprvé sem si tak trošku říkal.. wtf xD cotoje... pak mě došlo, že to je mega troller... myslim, že místy dost nevkusný a trapný.. ale je to sranda. Trolling mám rád, to jo a dost... Ale pokud jde o Portman a chování k ní tímto stylem, to se mi fakt nelíbí, nevím zda to měli "domluvené" a nebo prostě inprovizace.. ale Natálka fakt dost zmatená, a nebo drsně zahráno.. :)(21.8.2012)

Co říct k Zachovi?bavič je to kvalitní a svým smyslem pro obscénní humor s úchylnýma a uštěpačnýma poznámkama na adresu hostů vytvořil originální talkshow. Míra vtipnosti se liší host od hosta, často balancuje na hranici a právě tam někdy vznikají nejlepší (drsnější) fóry. Jindy naopak sklouzne k trapnosti, ale tomu se vyvarovat nedá.Jen doufám, že si někdo nemyslí, že to není předem připravené... Nejzajímavější díly, které bych doporučil: s Jennifer (Galifianakisberg, Speed Stick:)) s Charlize (Sharlize Derón, NFS:Shift) s Natalií (i do a lot of work with IMDB)(24.6.2011)

nejsem příliš fanda talkshow, ale tohle je tak kouzelně vtipně nevtipné, absurdní a nekorektní, že si to nejde nezamilovat.. závěrečná hádka Zacha a Bradleyho z tohoto oscarového speciálu je boží :) ... Zach v rozhovoru s Christophem Waltzem: "-Do you say the n-word more in Django Unchained or more in real life? -More in real life."(22.3.2014)

Zach mě baví a stejně jako většina z nás jsem ho i já objevil v Pařbě ve Vegas, kde jsme se všichni přesvědčili, že smyslu pro humor a ujetosti v sobě má na rozdávání. Svým způsobem trošku nevšední talk-show bez všech těch pitomin okolo (obecenstvo, drahej mahagonovej stůl, pozadí s mrakodrapy, atd), což ale vůbec nevadí. Naopak - uvědomíte si a zamyslíte se nad tím, kolikrát jste se v jiných talk-show smáli jen proto, že se smálo publikum a ne, protože to bylo vtipné. Tady vás nic neruší a můžete si dosytosti užít tu chvilku, kdy se smějete vy a jen vy. Žádné rušivé elementy. Hlavní je zde Zach a jeho hosti. Rozhodně doporučuji se stavit na "videacesky" a zkouknout tam pár dílů. Tenhle typ humoru mám rád.(7.1.2014)

Spíš než o talk-show se jedná o divadelní představení, protože scénáře, kompozice a herecké výkony jsou téměř na úrovni dramatu. Vážně, to, co předvádí Charlize Theron nebo Bradley Cooper, je skoro na Oscara. Ne každému to sedne a některé díly jsou celkem slabé a bez nápadu, ale obecně se jedná o velmi zajímavý projekt.(24.5.2011)

• - V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)