Tento pořad pochází ze stránek Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis. Vystupuje zde mnoho známých osobností, které jsou pozvány mezi dva květináče s kapradinami. Zde je s nimi veden rozhovor a jsou jim pokládány nejen typické interview otázky, ale také zcela bizarní a nevhodné (např. sexistické) otázky a připomínky. (Laky.)

Spooner

"Tvoje příjmení mělo více písmen, ty jsi ale ta zbývající snědl." - Steve Carrell. Vynikající zábavná "talk-show", ve které Zach Galifianakis dovádí k šílenství několk známých osobností. Zachův styl humoru, který mnohdy balancuje na hraně trapnosti, nemusí sednout každému. Pokud si ale navyknete na pravidla hry, tak si tyto nahláškované 3minutovky skvěle užijete. "Zalej si ty posraný kapradiny!" - Bradley Cooper ()

Matty

Konverzace s nevrlým houmlesoidem, jo, i to je daň za slávu. Tenhle do rozpaků přivádějící ne-humor mě baví. ()

Malarkey

Zach Galifianakis se u mně zapsal jako výborný komediant prvně v Pařbě ve Vegas. To asi většinu tady. Nicméně za tu dobu se z něj stal jeden z těch nejlepších, co Amerika v současnosti nabízí. Drzej jak vopice, chvílemi dost trapnej, ale ve výsledku neuvěřitelně dobrej a vtipnej. Stejně jako tenhle seriál. Byla radost na ty herce tam koukat. Člověk je tak viděl trošičku v jiným světle. Otázky na Bruce: Bruci, věděl si, že herci i odmítají role? Kterého ze synů máš radši? Otázka na Natalii: Vyholila sis ve filmu V jako Vendeta na hlavu V. Vyholila sis taky V jako Vagina? :-DD No, nemějte to rádi. ()

Slasher

Hovadská jakože talk show. Obtloustlý, zarostlý a zpruzený Galifianakis pokračuje v té nejlepší frat-packovské tradici a chvástá se, že má většího ptáka než psík Natalie Portman. P.S. tak dokonce se stavil i Obama ()

Segrestor

Takhle má vypadat talkshow a ne nějaké žertování u stolu s pozadím nočního města a narvaným divadlem smíchuchtivým komparzem. Pěkně na tvrdo. Show Zacha Galifianakise je pravé talk porno. Go, Zach go! ()

viperblade

Zpočátku jsem tomu nějak nemohl přijít na chuť, ale pak přišly díly s Charlize Theron, Bradleym Cooperem a Natalie Portman a já se mohl smíchy přetrhnout. Lepší čtyři s tím, že budu vyhlížet další díly, které mě snad pobaví. Ke zhlédnutí i s českými titulky zde. ()

Cappuccino

(Rozhovor Galifianakisa s Willisom) "Takže.. Kolik máš dětí?" - "Tři" - "Jaké máš nejradši? Ashtona?" __ (Rozhovor Galifianakisa s Natalie Portman) "Ty sis vyholila hlavu pro V jako Vendeteta." "Vyholila sis taky V jako Vagína"? __ Treba dodať niečo viac? Šialený blbec medzi kapradinami.. šou vytvorená len pre jediný účel - rozosmiať vás. ()

DJ Obelix

Formát "awkward talk show" se podařilo Zachovi dobře nakopnout, ale k dokonalosti ho dle mého dovedl až Kassem G. se svým projektem "Into Deep," ve kterém zpovídá pornoherečky. ()

Sonnery

Jakmile se mírumilovné kapradiny spojí s úchyloidní želatinovou hroudou s vousama, promění se v nemírumilovně děsivé svině... ()

Jordan

skvelý nápad, humor, prevedenie, zach, paprade, zvučka a hostia! pre mňa je to skvelá ukážka toho, ako si aj veľké hviezdy dokážu urobiť srandu samé zo seba. ()

boshke

Toto je v obecné rovině přesně to, co miluju. Bohužel to na první dobrou nezafungovalo. Ano, nějaké díly / stěry ano, ale celkově ne. Ale třeba tomu vzhledem ke střízlivé stopáži dám někdy druhou šanci... 70% ()

dex2man

Co říct k Zachovi?bavič je to kvalitní a svým smyslem pro obscénní humor s úchylnýma a uštěpačnýma poznámkama na adresu hostů vytvořil originální talkshow. Míra vtipnosti se liší host od hosta, často balancuje na hranici a právě tam někdy vznikají nejlepší (drsnější) fóry. Jindy naopak sklouzne k trapnosti, ale tomu se vyvarovat nedá.Jen doufám, že si někdo nemyslí, že to není předem připravené... Nejzajímavější díly, které bych doporučil: s Jennifer (Galifianakisberg, Speed Stick:)) s Charlize (Sharlize Derón, NFS:Shift) s Natalií (i do a lot of work with IMDB) ()

luka4615

Tohle je tak ujeté a šílené, až je to ve výsledku naprosto geniální! Between Two Ferns má totiž přesně ten styl humoru, který mám tak moc rád, přičemž se nebere tak moc vážně jako některé jiné pořady stejného formátu. Zach Galifianakis for president! ()

jerry12

90%. Sice je to nahrané, ale je to tak stupidně geniální, až mi to trhá bránici. Galifianakis je král! Nejlepší díl je ten s Obamou, Willisem a Oscarový speciál. A nejlepší a nejvtipnější momenty jsou ty, kde se trapně mlčí. Až budu jednou umírat, chci umřít u Between Two Ferns! ()

maseer2

nejsem příliš fanda talkshow, ale tohle je tak kouzelně vtipně nevtipné, absurdní a nekorektní, že si to nejde nezamilovat.. závěrečná hádka Zacha a Bradleyho z tohoto oscarového speciálu je boží :) ... Zach v rozhovoru s Christophem Waltzem: "-Do you say the n-word more in Django Unchained or more in real life? -More in real life." ()

Lacike odpad!

Videl som par dielov ktore tu vsetci vychvaluju ako tie najlepsie, ale mne to proste pripada trapne a nudne. A hlavne strojene. Galifianakis ma akoze zahnat celebrity do uzkych nevhodnymi otazkami, ale pritom je vidno, ze to je cele dopredu pripravene spolu aj s jednotlivymi celebritami. 1/10 za ucast mnohych známych ksichtov. ()

Po Obamovi za tajnými agenty

Po Obamovi za tajnými agenty

17.03.2014

Zach Galifianakis se proslavil rolí podivína Alana v Pařbě ve Vegas, v posledních dnech jej ale internetový lid vídá spíš jako moderátora komediální show Mezi dvěma kapradinami, ve které se nečekaně… (více)